Зріла шкіра

Рецепти косметики для зрілої шкіри

Догляд за зрілою шкірою

Завдання «Зріла шкіра»

Дано: відмінна шкіра в зрілому віці

Знайти: спосіб продовжити її еластичність

Відповідь: чим старше шкіра всього тіла, тим більше зволоження і захисту їй потрібно

Догляд. Пестити такий тип шкіри потрібно активно років з 35 - стежити за її водно-жировим балансом, поменше вмивати її милом і вчасно постачати мінералами і жирними кислотами. Тоді шкіра сяятиме здоров'ям. Зморшки і сухість адже взаємопов'язані: чим менше вологи в шкірі, тим рельєфніше природні зморшки. Принцип догляду за зрілою сухуватою шкірою простий: чергуйте зволоження та живлення для шкіри, наприклад, альгінатні і масляні маски. І шкіра засяє здоров'ям.

Захист. Від УФ-променів, пересихання, авітамінозу і нестачі жирних кислот чудово захистять денні креми. Нічний догляд повинен бути спрямований на харчування і заповнення ресурсу шкіри: плацентарна косметика зарекомендувала себе якнайкраще.

Зволожувачі доставляють в шкіру речовини, що перешкоджають її висушування (гіалуронат натрію, гідролізати білків, сечовина, фруктові кислоти). Ніжний пілінг АГК повинен стати звичною процедурою, шкіра чудово реагує на такий потужний зволожуючий догляд.

Вітаміни А і Е надзвичайно важливі для зрілої шкіри, у зв'язці вони відповідають за пружність шкіри і приємний здоровий відблиск. Окремо вітамін А хороший в парі з колагеном, вони підсилюють один одного.

Косметичні кислоти роблять шкіру гладкою і доглянутою, їх комплексний ефект особливо добре виявляється в сироватках. Ефірні олії підбадьорливо діють на шкіру, тому обов'язково зверніть увагу на герань, іланг, розмарин.

Мінералізація - секрет підтримки епідермісу в тонусі. Маски і масажі відроджують шкіру, покращують мікроциркуляцію і тримають шкіру в тонусі. Йогуртові маски важливі при в'ялої вже шкірі з розширеними порами. Водорості, алое-віра, трав'яні пудри є природним джерелом фітогормонів - ключового елементу догляду за зрілою шкірою. А вже якщо візьметеся за чудодійний квітковий пилок, то бути вам красунею вже після п'ятої маски!

Сироватка, що омолоджує «X50 Myocept», 10 мл

Нічна сироватка потрібна шкірі: саме вночі шкіра відпочиває і відновлюється, тому легка сироватка буде до речі: зволожить і підтягне шкіру. Пептид, омолоджуючий шкіру, і зволожуюча трегалоза розгладять дрібні зморшки від сухості. А пара крапель кминної олії нададуть легку живильну дію. Сироватку наносять на очищену шкіру, уникайте попадання в очі, якщо наносите на периорбітальну зону.
- Гідролат огірка - 10 мл
- Трегалоза - 0,15г
- Екстракт центелли - 0,5 мл
- Комплекс «Фітоестрогени» - 0,2 мл
- Олія чорного кмину - 3 краплі
- Полікватерніум-7 - 0,3 мл
- Гіалуронат натрію низькомолекулярний - 0,05 г
- Ксантан - 0,01 г
- Арістофлекс - 0,01 г
- Пептидний міорелаксант X50 Myocept - 0,1 мл
- Консервант феноксиетанол - 1 крапля.
У гідролаті залишити набухати гіалуронат натрію, арістофлекс і ксантан. Через 1-2 години гелевий рідкий розчин ретельно перемішати міксером. Розчинити в ньому трегалозу, ввести фітоестрогенів комплекс і екстракт центелли, полікватерніум-7 і пептидний комплекс. Ретельно перемішати готову сироватку, законсервувати і перелити у флакон.

Гель «Колагеновий», 50 мл

Чудо-колаген виручає, коли шкіра хоче пити, тому тримайте його під рукою. Під будь-який крем спробуйте нанести спочатку цю колагенову базу. Нехай вбереться, потім нанесіть живильний крем або сухе масло. Спільна дія гідролізату колагену і вітаміну А дарує шкірі комфорт і гладкість.

- Алое-віра концентрат - 2,5 мл

- Гідролат - 44 мл

- Арістофлекс - 0,4 г

- Колаген - 3 мл

- Пантенол - 1 мл

- Вітамін А - 1 мл

- Консервант феноксиетанол - 0,25 мл

Гелеутворювач арістофлекс залити підігрітим гідролатом, змішати гель ,що утворився.  Ввести по краплях концентрат алое. Збиваючи гель до однорідності, ввести пантенол, вітамін А і колаген. Законсервувати фенокситанолом. Гель готовий, перекладіть його в зручну косметичну тару.

Сироватка підтягуюча «50+», 20 мл

У зрілому віці шкіра лінується виробляти ліпіди, тому допоможемо їй трохи. Набір найцінніших масел розгладжує шкіру і відновлює її жировий обмін. Явний підтягуючий ефект буде корисний не тільки обличчу, а й шиї і декольте. Личко набуває свіжий вигляд завдяки додатковому зволоженню і волоутриманню. Кілька крапель сироватки наносимо масажними рухами на злегка зволожену шкіру, вранці і ввечері.

- Олія примули - 4 мл

- Олія аргана - 4 мл

- Олія рижію - 3 мл

- Олія камелії - 3 мл

- Олія рисових висівок - 2 мл

- Каприлові тригліцериди - 2 мл

- Олія лавру - 1 мл

- Олія броколі - 1 мл

- Коензим Q10 - 0,1 г

У флаконі з піпеткою готувати сироватку набагато зручніше. Спочатку потрібно розчинити коензим в каприлових тригліцеридах. Додати інші олії. Користуватися із задоволенням.

Маска-крем «Пилок поживний»

Квітковий пилок - потужний омолоджуючий засіб, яке гріх не використовувати, якщо шкіра волає про додаткову увагу. У період міжсезоння така маска належна стати щотижневим ритуалом: тонус, гладкість і приємний вологий відблиск шкіри прикрашає будь-яку жінку. Маска відмінно прибирає синяву під очима.

- Батер маракуї - 5 г

- Олія рисових висівок - 1 мл

- Ліпофолк - 0,5 мл

- Пудра троянди - 1 г

- Пилок квітковий - 1 г

- Ефірна олія пальмарози - 1 крапля.

Маска готується одноразово. На водяній бані розплавити батер і диспергувати в ньому квітковий пилок. Після вмішати інші олії і ліпофолк, додати пудру троянди і ефірну олію. Отриману ароматну пасту нанести на обличчя і шию на 15-20 хвилин. Про шкірі рук теж не забуваємо. Змиваємо маску гідрофільною олійкою, тому воно швидко прибирає з шкіри жовтуватий колір від пилку. Освіживши шкіру тоніком, наносимо зволожуючий крем.

Маска зволожуюча «Овес і лаванда»

Найніжніша шкіра гарантована: вівсянка у складі знімає стягнутість, а лаванда - почервоніння, масла-антиоксиданти активно борються із зморшками. Ламінарія, багата найціннішим комплексом мінералів і вітамінів, підсилює ефект маски.

- Пудра хлорели - 1 ч. ложка

- Пудра вівса - 1 ст. ложка

- Пудра лаванди - 1 ч. ложка

- Батер лайма - 1 ч. ложка

- Олія кісточки абрикоса - 1 ч. Ложка

У збитих оліях ретельно змішати пудри. Маску зберігати в холодильнику.

Маска для обличчя «Пептидний ліфтинг», 60 г

Пептидна маска виконує подвійну роботу: насичує шкіру вологою і зміцнює колагенові і еластинові волокна тканин. Омолоджуючі і стимулюючі регенерацію шкіри ефірні олії особливо корисні сухій шкірі у віці за тридцять п'ять. Один-два рази на тиждень маску слід наносити не тільки на обличчя, але і на декольте.
Готову маску наносять на очищене обличчя, шию і декольте, змивають теплою водою без мила через 20 хвилин. Ніжний масаж конжаковою губкою вітається.
- Емульгатор «Емульактів-З» - 2 г
- Гідролізат ісландського моху - 5 мл
- Батер аргана - 20 г
- Какао терте - 10 г
- Какао-масло - 5 г
- Олія чорного кмину - 3 мл
- Трегалоза -3 г
- Пептидний міорелаксант X50 Myocept - 0,5 мл
- Пептидний комплекс «Hilurlip» - 0,5 мл
- Полісорбат-80 - 5 г
- Глина рассул - 10 г
- Ефірна олія петигрену - 5 крапель
- Ефірна олія рясту - 5 крапель
- Ефірна олія пальмарози - 1 крапля
- Ефірна олія неролі - 1 крапля.
На водяній бані-1 топимо олійну фазу: батери, олію і емульгатор. На водяній бані-1 підігріваємо водну фазу, вводимо туди полісорбат-80, розчиняємо трегалозу і глину. Змішуємо фази міксером, в остигаючу емульсію вводимо активи: пептиди та ефірні олії.
Склад маски розрахованний на одне використання: обличчя, шия, декольте, руки. Якщо маска припала до душі, зробіть більший обсяг і законсервуйте.

Флюїд «Від мішків під очима», 35 г

Мішки під очима і набряклість тканин часто викликані недостатньо хорошою мікроциркуляцією, тому в рецепт під очі введений фіалковий екстракт. Додаткове зволоження трегалозою розгладить шкіру під очима і зніме напругу: коли у епідермі достатньо вологи, вона спокійна. Вітамінна допомога олій благотворна для тонкої шкіри біля очей, можна навіть стерти зморшки, пептид допоможе.
- Емульгатор «Ксильянс» - 2 г
- Олія насіння чорниці - 1 мл
- Олія рицинова - 1 мл
- Олія шипшини - 1 мл
- Тригліцериди - 1 мл
- Гідролат - 27 мл
- Трегалоза - 1 г
- Пептидний комплекс Leuphasyl - 3 мл
- СО2-екстракт фіалки - 0.025 мл
- Вітамінний комплекс AEF - 1 мл
- Віск лотоса - 0,2 г
- Консервант пресервасол - 0,5 мл.
На водяній бані-1 підігріваємо олії, віск і емульгатор. На водяній бані-2 трохи підігріваємо гідролат, куди вводимо трегалозу до повного розчинення. Далі обидві фази змішуємо міксером, вводимо вітаміни, СО2-екстракт фіалки, консервуємо. Готовий флюїд переливаємо в помпу.

Сироватка масляна «Ліфтинг», 10 мл

Миттєво вбирається в шкіру, наносите олійку на шкіру, зволожену гіалуроновим лосьйоном «Гейша», такий спосіб набагато дієвіше. Кислотна складова сироватки тр
имає шкіру в тонусі, а олії жожоба і примули підсилюють підтягаючий ефект масляної суміші. Наносите на обличчя і шию, не забувайте про декольте і руки.

- Олія жожоба - 3 мл

- Олія примули - 3 мл

- Каприлові тригліцериди - 2 мл

- Олія кризалідна - 0,1 мл

- Кислота олеїнова - 1 мл

- Коензим Q10 - 0,1 г

У каприлових тригліцеридах розчинити без залишку коензим Q10, ввести інші олії, ретельно змішати і додати олеїнову кислоту. Перелити у роликовий флакон.

Сироватка гіалуронова «Зріла шкіра», 50 мл

Мигдальна і ферулова кислоти в тандемі потужно тонізують шкіру, розгладжуючи її. Гіалуроновий фон сприяє більш глибокому проникненню активів в шкіру, що вкрай корисно втомленій шкірі. Пом'якшувальний алантоїн поліпшить тон шкіри, а пантенол і таурин проведуть вітамінно-мінеральну підтримку. Ізопропіловий спирт виступає як розчинник кислот і консервант, а також надає сироватці приємну текстуру і легкість нанесення.

- Гідролат насіння моркви - 35 мл

- Гіалуронат натрію високомолекулярний - 0,5 г

- Гіалуронат натрію низькомолекулярний - 0,5 г

- Пантенол - 2 мл

- Алантоїн - 0,25 г

- Кислота ферулова - 0,1 г

- Кислота мигдальна - 0,5 г

- Таурин - 1 г

- Спирт ізопропіловий - 10 мл

- Ефірна олія - 5 крапель

У теплому гідролаті залишити набухати гіалуронат натрію і алантоїн.

У ізопропіловому спирті розчинити кислоти.

Через 1-2 години гіалуроновий рідкий розчин ретельно змішати міксером. Розчинити в ньому таурин і пантенол. Ввести спиртовий розчин кислот. Готову сироватку перелити в пляшку з піпеткою

Маска зволожуюча «Чудо-йогурт»

Йогурт зі шкірою творить дива: після маски вона виглядає на декілька років молодше.

- Йогурту концентрат - 35 мл

- Екстракт огірка - 3 мл

- Екстракт софори - 2 мл

- Крохмаль кукурудзяний - 2 г

- Ліпофолк - 5 мл

- Олія рижію - 3 мл

У йогурті збити усі компоненти, маску нанести товстим шаром на обличчя і шию, залишити 20-30 хвилин. Чим довше, тим краще.

Гель-крем «М'ята і лаванда», 50 мл

Ніжний поживно-освіжаючий гель. Задуманий як гель для ніг, але цілком зручний і для всього тіла. Есцин з каштана зміцнює капіляри, огірок покращує  лімфоток. Біоліпідний комплекс піклується про харчування шкіри, а лаванда з ментолом надають гелю чудовий аромат та дезинфікуючі властивості.

- Гідролат алое - 20 мл

- Гідролат м'яти - 10 мл

- Комплекс «Амісол-Тріо» - 5 мл

- Арістофлекс - 0,25 г

- Екстракт огірка - 3 мл

- Екстракт центелли - 2 мл

- Ментол 50% -ний спиртовий розчин - 3 мл

- Ефірна олія лавандіна- 5 крапель

- Амодиметикон - 3 мл

- Консервант феноксиетанол - 3 краплі.

У підігрітому гідролаті загущаємо арістофлекс. Змішавши гель міксером, вводимо по черзі екстракти та гідролізат. Після додаємо Амісол-Тріо, отримуємо гель-крем ніжної консистенції, яку покращуємо амодиметиконом. Перемішуючи склад, вводимо ментоловий розчин і ефірну олію. Законсервований гель-крем перелити в зручний дозатор.

Бальзам-плитка очищаюча «Арган і кокос», 100 г

Гідрофільна плитка легко тане при контакті з теплом шкіри. Використовуйте її як молочко для очищення сухої примхливої ​​шкіри або як маску. Розкішний склад з кокосовим молоком перетворює шкіру в оксамит. Часто шкіра після такого очищення навіть не вимагає додаткового зволоження, зручно! Зберігати плиточки краще в холодильнику. Сто грамів - це важка плитка, тому для тестового зразка можна зробити уп'ятеро менший зразок, 20 г Сподобається - зробите ще!

- Батер аргана - 10 г

- Батер бабассу - 11 г

- Какао-масло - 21 г

- Олія жожоба - 10 мл

- Віск емульсійний - 12 г

- Віск бджолиний - 2 г

- Кислота стеаринова - 5 г

- Кокосове молоко сухе - 25 г

- Полісорбат-80 - 4 мл

- Віддушка - 1 мл.

Розтопити на водяній бані воски, стеаринову кислоту і батери. У міру остигання влити олію жожоба, змішати до однорідності. Додати полісорбат і сухе молоко невеликими порціями, ретельно вимісити.

Готову масу ароматизувати, залити у силіконові формочки-мініатюри і відправити в холодильник для повного застигання. Зберігати плитки теж краще у холодильнику.

Як відростити брови