Chance, Chanel парфумерна композиція

Новий товар

Мінеральний спрей

з квітково-шипровою нотою. Витончена денна композиція, яку завжди приємно ввести в косметику: мило, гель, спрей або тальк для тіла.


Детальніше

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 3 балів. Ваш кошик міститиме в сумі 3 балів які можна конвертувати в сертифікат на 0,60 грн.


79,00 грн

  • 10 г

Додати до списку бажань


Вага 10 г
Категорія Для жінок
Класифікація Класична парфумерія
Тип аромату Цитрусовий, Шипровий, Квітковий
Ароматні ноти Мускус, Ваніль, Іріс (півники), Ананас, Жасмин, Пачулі, Перець, Ветивер, Гіацинт

«Chance» від Шанель

Розчинність: легко в спиртах (етанолі, пропіленгліколі, парфумерному спирті, бензилі, ізопропілі, ізопропілміристаті, діетилфталаті) зі збереженням прозорості розчину: відмінно змішується з оліями; розчиняється у воді.

Парфумований тальк

Характер аромату: дамський ніжний
Сімейство квіткові, шипрові
Верхні ноти: ананас, ірис, пачулі, рожевий перець і гіацинт
Ноти серця: жасмин і цитруси
Базові ноти: мускус, пачулі, ваніль і ветивер

Аромат денний і чистий. Чуттєва і пишна композиція з акцентом на квітковій і ванільній ноті. Перше враження складають ананас і найніжніший гіацинт, в серці аромату панують цитруси і жасмин, а в шлейфі несуться ваніль, ветивер, мускус.

Виробник: Франція
Рекомендоване введення: 0,5-2%
Запобіжні заходи: почніть експериментувати з малої кількості і половинної дози. Тоді буде простіше зорієнтуватися в концентрації парфумованого ефекту для різних обставин. Просимо бути обережніше з віддушками та ефірними оліями, якщо в будинку є алергіки, маленькі діти, астматики або домашні тварини.

Базовий рецепт парфумів на 30 мл:

- Chance, Chanel парфумерна композиція 10 г,

- аромафікс 1 г або діетилфталат 5 крапель,

- спирт харчовий або медичний.

Оцінка 
2017-03-28

Не понравилась эта парфюмерная композиция

Очень разочерованна этой парфюмерной композицией. Сделала 8 разных парфюмов по одному и томуже рецепту. И вот сегодня испытала Шанель Шанс. На одну руку и рукав нанесла парфюм. сделаный из данной композиции, а на другую оригинал (покупали во Франции). Изначально не разведенная композиция очень напоминает оригинал...но готовый парфюм еле еле имеет что-то общее. Так вот эксперемент показал, что оригинал и эта композиция две большие разницы. Запах оригинала насыщенный, сладкий и шлейфовый. А этот не приятный, через час полтора и вовсе выветрился((( Разочерование

Оцінка 
2016-05-10

Chance, Chanel парфюмерная композиция

Уважаемая Светлана. По поводу наклейки на флаконе - исправили, произошел технический сбой. Производитель - именно Франция. По поводу качества - аромат полностью соответствует оригиналу. Также, все характеристики парфюмерной композиции соответствуют сертификату качества.

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2016-05-10

Плохое качество парфюмерной композиции.

Заказывала несколько различных ароматов (производитель - Франция), как указано на сайте. Но на флаконе этой парф. композиции стоял производитель - Германия. Как для духов качество аромата плохое, подходит только для мыла.

  • 1 з 2 вважають цей коментар корисним.

Напишіть свій відгук!

Написати відгук

Chance, Chanel парфумерна композиція

Chance, Chanel парфумерна композиція

Мінеральний спрей

з квітково-шипровою нотою. Витончена денна композиція, яку завжди приємно ввести в косметику: мило, гель, спрей або тальк для тіла.


Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку