Candy Florale, Prada парфумерна композиція

Новий товар

Захоплюючий, життєстверджуючий,

чудовий для молодіжної аудиторії. Якби квіти пахли цукерками, то це був би аромат «Candy Florale».

Детальніше

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 2 балів. Ваш кошик міститиме в сумі 2 балів які можна конвертувати в сертифікат на 0,40 грн.


59,00 грн

  • 10 г

Додати до списку бажань


Вага 10 г
Категорія Для жінок
Класифікація Брендова парфумерія
Тип аромату Фруктовий, Квітковий
Ароматні ноти Піон, Лимон, Ваніль, Мускус

«Candy Florale», Prada

Розчинність: легко в спиртах (етанолі, пропіленгліколі, парфумерному спирті, бензилі, ізопропілі, ізопропілміристаті, діетилфталаті) зі збереженням прозорості розчину: відмінно змішується з оліями; розчиняється у воді

Суха олія

Дзвінкий і стильний аромат для молоді: майстри з лабораторії Прада змогли зібрати в парфумерну формулу цукерки та букет дивовижних трав. Вийшло життєрадісно та свіжо.

Аромат для денного застосування вражає своєю «родзинкою», але без надмірно солодких нот. Оригінальна композиція має прозоре і не менш чуттєве звучання. Останнім часом тема цукерних ароматів для парфумерів — нове поле для експериментів, і цей фланкер від Прада є одним з найуспішніших.

Лимонний сорбет і бензоїн, так вдало введені в композицію, роблять парфум ніжним і легким. Аромат захоплюючий, життєстверджуючий, чудовий для молодіжної аудиторії. Якби квіти пахли цукерками, то це був би аромат «Candy Florale».

Початок композиції являє свіжі ноти сорбету на лімончелло, які переходять в запашні піонові акорди. Мускус і ваніль доповнюють чарівність парфуму, запашний мед надає потрібну гірчинку, а бензоїн несе шлейф аромату.

Виробник: Франція
Рекомендоване введення: 0,5-2%
Запобіжні заходи: почніть експериментувати з малої кількості і половинної дози. Тоді буде простіше зорієнтуватися в концентрації парфумованого ефекту для різних обставин. Просимо бути обережніше з віддушками та ефірними оліями, якщо в будинку є алергіки, маленькі діти, астматики або домашні тварини.

Базовий рецепт парфумів на 30 мл:

- парфумерна композиція Candy Florale, Prada 10 г,

- аромафікс 1 г або діетилфталат 5 крапель,

- спирт харчовий або медичний.

 

Написати відгук

Candy Florale, Prada парфумерна композиція

Candy Florale, Prada парфумерна композиція

Захоплюючий, життєстверджуючий,

чудовий для молодіжної аудиторії. Якби квіти пахли цукерками, то це був би аромат «Candy Florale».

Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку