Рецепти для сухої шкіри
У період міжсезоння або авітамінозу найчастіше виявляється деяка сухість шкіри. У легкій стадії вона виглядає як сіточка дрібних зморшок, а у важкій — як лущиться поче
рвоніла шкіра. Це проявляється дефіцит вологи, але його можна і треба заповнити, якщо не хочете з'являтися на людях в жахливому затрапезе.
рвоніла шкіра. Це проявляється дефіцит вологи, але його можна і треба заповнити, якщо не хочете з'являтися на людях в жахливому затрапезе.
Концентрат йогурту відомий як диво-продукт для кондиціювання шкіри. За рахунок білка, вуглеводів, α-гідроксикислот, вітамінів, лактози зволожує глибоко і надійно. Розкішний рівень рН 4,4 оздоровлює шкіру, надаючи їй пружність, еластичність і гладкість.
Гель алое-віра і фукогель прекрасно працюють в парі: алое зволожує шкіру, а фукусовий гель утримує вологу в шкірі тривалий час.
Колаген та еластин, як і всі гідролізати білка, життєво важливі для здоров'я сухої шкіри. Білок, яким вони забезпечують шкіру, відновлює її здоров'я та імунітет.
Екстракти заповнять недолік вологи у верхніх шарах шкіри, попутно вітамінізуючи і зміцнюючи капіляри. Сухі або гліколеві, вибирати вам.
Батери є природними емолентами, вони відмінно захищають шкіру від втрати вологи. Сквалан схожий за складом з нашим себумом, глибоко проникає у верхні шари епідерми, проносячи з собою активні речовини.
Косметичні кислоти цінуються як зволожуючий компонент, а ефірні олії пестять нашу шкіру.
Маски одноразові - просто мрія для тих, хто бореться за здорову зволожену шкіру. Мінімум зусиль з приготування складу, і шкіра після такої маски-хвилинки просто чарівна.
Вода як і раніше залишається головним джерелом життя всіх клітин, тому користь гідролатів для шкіри і волосся переоцінити неможливо: косметичний лід і тонік потрібен усім.
Тепер, якщо ви впевнені, що шкіра суха, а не зневоднена (це різні типи!), негайно приступимо до її водопостачання.
Очищаюче молочко "Кокос", 100 мл
Для сухої шкіри альгінат корисний, тому пропонуємо очищення посилити альгинатною нотою. Трохи молочка на губку коньяк маннан, масаж і змивання теплою водою - ніжне ковзання, аромат і очищення. Вже після першого очищення шкіру не впізнати: чисті пори (водорозчинна олія ши), рівний мікрорельєф (масаж з полісахаридами), відчуття свіжості (ефірна олія). Молочко прекрасно підходить для очищення дитячої шкіри.
- Гідролат - 82 мл
- Олія абрикосових кісточок - 9 мл
- Водорозчинна олія - 6 мл
- Полісорбат-80 - 1 мл
- Сорбіт - 3 г
- Кокосове молоко сухе - 3 г
- Альгінат натрію - 0,5 г
- Арістофлекс - 0,3 г
- Ксантан - 0,2 г
- Ефірна олія апельсина гіркого - 0,5 мл
- Ефірна олія розмарину - 0,3 мл
- Консервант фенокситанол - 0,5 мл.
Молочко складається з двох фаз: водної та масляної. Готуємо холодним способом.
У теплому гідролаті розчинити сухе кокосове молоко і сорбіт. У це молочко додати гелеутворювачі (арістофлекс, ксантан, альгінат). Залишити набухати на півгодини. Збити енергійно щоб вийшло гелеве молочко.
Змішати олію і полісорбат-80, ввести суміш у гелеву фазу, збити, додати водорозчинну олію. Готове молочко посилити ефірними оліями, законсервувати і перелити у дозатор.
Маска зволожуюча «Чудо-йогурт»
Експрес-маска для сяйва шкіри. Готується миттєво, діє безвідмовно. Наносьте на обличчя, під очі, не забудьте про шию і руки: їм буде корисно додаткове зволоження. Софора і огірок зроблять шкіру білою і ніжною, знімуть стрес і піднімуть настрій.
- Йогурту концентрат - 35 мл
- Екстракт огірка - 3 мл
- Екстракт софори - 2 мл
- Крохмаль кукурудзяний - 2 г
- Ліпофолк - 5 мл
- Олія рижію - 3 мл
У йогурті збити всі компоненти, маску нанести товстим шаром на обличчя і шию, залишити 20-30 хвилин. Чим довше, тим краще. Йогурт з сухою шкірою творить дива: після маски вона виглядає на кілька років молодше
Бальзам-плитка очищаюча «Арган і кокос», 100 г
Гідрофільна плитка легко тане при контакті з теплом шкіри. Використовуйте її як молочко для очищення сухої примхливої шкіри або як маску. Розкішний склад з кокосовим молоком перетворює шкіру в оксамит. Часто шкіра після такого очищення навіть не вимагає додаткового зволоження, зручно! Зберігати плиточки краще в холодильнику. Сто грамів - це важка плитка, тому для тестового зразка можна зробити уп'ятеро менший зразок, 20 г. Сподобається - зробите ще!
- Батер аргана - 10 г
- Батер бабасу - 11 г
- Какао-масло - 21 г
- Олія жожоба - 10 мл
- Віск емульсійний - 12 г
- Віск бджолиний - 2 г
- Кислота стеаринова - 5 г
- Кокосове молоко сухе - 25 г
- Полісорбат-80 - 4 мл
- Віддушка - 1 мл
Розтопити на водяній бані воски, стеаринову кислоту і батери. У міру остигання влити олію жожоба, змішати до однорідності. Додати полісорбат і сухе молоко невеликими порціями, ретельно вимішувати.
Готову масу ароматизувати, залити у силіконові формочки-мініатюри і відправити в холодильник для повного застигання. Зберігати плитки теж краще в холодильнику.
Бальзам-демакіяж «Ромашка і каріте», 100 г
Оскільки суха шкіра досить чутлива, пропонуємо найніжніший демакіяж - збитий бальзам на оліях і батерах. Він ніжно тане на шкірі, знімаючи забруднення максимально природно і живлячи верхній шар епідермісу. Шкіра при такому очищенні не розтягується зайвий раз.
- Батер ши органік - 35 г
- Какао-масло - 30 г
- Олія шипш
ини - 5 мл
ини - 5 мл
- Сквалан - 5 мл
- Полісорбат-20 - 5 мл
- Гідролат ромашки - 5 мл
- Екстракт ромашки - 5 мл
- Емульгатор «Олівем-1000» - 2 г
- Пантенол - 3 мл
- Вітамін А - 2 краплі
- Вітамін Е - 15 крапель
- Консервант фенокситанол - 0,5 мл.
На водяній бані-1 розтопити батери, влити туди рідкі олії, додати емульгатор і полісорбат-20. На водяній бані-2 підігріти гідролат.
Обидві фази по досягненні однакової температури змішати мініміксером, ввести пантенол, гліколевий екстракт і вітаміни. Законсервувати і перелити в баночку. Охолонувши, бальзам стане твердіше, але буде приємно плавитися при зіткненні зі шкірою. Знімає макіяж, навіть водостійкий.
Кольд-крем «Мигдаль і троянда», 100 г
Рятівник сухої шкіри з віковою історією. Важка жирна фаза крему заснована на цілющому ланоліне і захисному воску. Гарантує шкірі спокійний стан, рівний тон і налагодження ліпідного обміну.
Кольд-крем
універсальний: догляд за шкірою, маска, масаж, демакіяж, вмивання, засіб що загоює, зволоження після гоління, лікування сонячних опіків. Не забувайте пестити шкіру рук і шиї, сухі ділянки тіла. Кольд-крем ущільнить шкіру, повернувши їй пружність і здорове сяйво.
універсальний: догляд за шкірою, маска, масаж, демакіяж, вмивання, засіб що загоює, зволоження після гоління, лікування сонячних опіків. Не забувайте пестити шкіру рук і шиї, сухі ділянки тіла. Кольд-крем ущільнить шкіру, повернувши їй пружність і здорове сяйво.
Чудовий в парі з колагеновою сироваткою: після вбирання сироватки нанести Кольд-крем ніжними масажними рухами, залишки через 10-15 хвилин промокнути серветкою.
- Олія мигдалю - 40 мл
- Батер - 20 мл
- Гідролат троянди - 25 мл
- Віск троянди - 5 г
- Ланолін - 5 г
- Екстракт троянди - 2 мл
- Алое-віра концентрат - 2 мл
- Пантенол - 10 крапель
- Вітамін А - 2 краплі
- Вітамін Е - 5 крапель
- Гіалуронат натрію - 0,25 г
- Консервант фенокситанол - 5 крапель.
На водяній бані-1 (жирна фаза) розтопити віск і батери, ланолін і рідку олію.
На водяній бані-2 (водна фаза) підігріти гідролат, розчинити в ньому гіалуронат натрію і алое-віра.
По досягненні обома фазами однакової температури влийте тонкою струєю водну фазу в жирну, енергійно збиваючи шпателем (міксером не дуже зручно, так як крем мазеподібний). Емульсія утворюється миттєво, густіє на очах. Спочатку молочко, після крем, потім майже мазь. Правило тут одне: змішувати крем без зупинки до охолодження (в районі 40 ° С), тільки після цього вводимо активи (вітаміни А і Е, екстракти і пантенол, ефірні олії). Законсервувати крем, перекласти у баночки. Охолонувши, крем загусне ще трохи.
Гель «Зволож
ення та матування», 50 мл
ення та матування», 50 мл
Чудо-гель збереже шкіру свіжою протягом усього дня. Обов'язково беріть цей гель з собою на море або відпочинок - мінімум зусиль для матової і доглянутої шкіри. Конопляна і чорнична олія захистять шкіру, а полісахариди зволожать її. Гель миттєво вбирається. Може стати основою для сивороткі.
- Гідролат - 45 мл
- Альгінат натрію - 0,2 г
- Ксантан - 0,1 г
- Алантоїн - 0,25 г
- Амодиметикон - 1 мл
- Олія насіння конопель - 1 мл
- Олія насіння чорниці - 0,5 мл
- Бета-глюкан - 2 мл
- Консервант фенокситанол - 0,3 мл.
У теплому гідролаті розчинити алантоїн. Дати набрякнути у гідролаті альгінату і ксантану. Збити їх міксером, ввести амодиметикон і бета-глюкан. Знову змішати, ввести олії, збити. Законсервувати готовий гель і перелити його в пляшечку з помпою або піпеткою.
Сироватка «Колагенова», 25 мл
Кілька крапель сироватки нанести на очищене обличчя, розподілити, дати вбратися і нанести звичний живильний крем або сухе масло. Спільна дія косметичної кислоти і глибоко зволожуючих компонентів гарантує шкірі комфорт і гладкість.
- Гідролат - 20 мл
- Колаген - 0,1 мл
- Екстракт маргаритки - 0,5 мл
- Амодиме
тикон - 0,5 мл
тикон - 0,5 мл
- Таурин - 0,3 г
- Яблучна кислота - 0,3 г
- Фукогель - 0,9 мл
- Консервант фенокситанол - 6 крапель.
Розчинити в підігрітому гідролаті таурин, яблучну кислоту. Додати фукогель і колаген, змішати мініміксером. У міру збивання додати гліколевий екстракт і амодиметикон. Законсервувати готову сироватку і перелити в чисту крапельницю.
Тепер шкіра віддячить вам свіжим і здоровим виглядом.
Натхнення і краси вам!