Олійний еліксир

Масляний еліксирмасло, сухое, арган, марокканское, увлажнение, зульфия, купить, рецепт: рецепти 

Користь рослинних олій для шкіри незаперечна, будь який косметичний бренд першокласної косметики порадує вас вибором масел для шкіри. Цілющий коктейль вітамінів і жирних кислот, біоактивів та фітостеронів, хто ж відмовиться? Однак лише деякі вміють правильно наносити олію на шкіру і волосся.
Для довідки. Усі олійки прийнято наносити на вологу шкіру. Це означає: після водної процедури шкіру легко промокнути рушником, прибравши краплі. На отриману вологу шкіру наносять олію. Тільки так. Не варто намагатися натерти суху шкіру (це не масаж), буде липко і не зовсім комфортно.
Для роздуми. Олію можна перетворити в косметичний продукт, який буде економно витрачатися і дбайливо доглядати за шкірою, волоссям, нігтями. Головне - дотриматися водно-жирового балансу шкіри.
Для тестування. Представимо вам три види масел: сухе масло-спрей, гідрофільна олія, збите масло
Масло сухе, 20 мл
Пропорція проста: 50% рідких легких олій, 50% циклометикона.
Ідеальний прозорий продукт пестить шкіру після прийому сонячних ванн, захищає шкіру і волосся при дегідратації, піклується про вас цілий рік. Смаглявої і засмаглої шкірі надає розкішний глянсуватий відблиск, візуально вирівнюючи поверхню шкіри. Можна додати до складу сяючі частинки, тоді олію доведеться струшувати перед кожним застосуванням.
Як правило, для живлення рук або обличчя потрібно 2-3 натискання на головку спрея або дозатора. Ніяких залишків, які потрібно змахувати-промокнути. Для додання волоссю природної шовковистості сухе масло на кінчиках пальців розподіліть по всій довжині волосся (фенилтриметикон 1-5% змусить волосся сяяти).
Багатоцільова олія моментально живить, відновлює, захищає шкіру і волосся, адже половина складу - корисні рослинні олії. Для спрею резонно брати легкі олії: примули, бавовни, аргана,  насіння кавуна, камелії, томату насіння, фісташки, кісточкові.  Погрубіше (гарбузова, кунжутна, рицинова) гарні для крапельниці, ролика або дозатора. Завжди доречні сквалан або тригліцериди, вони термостабільні і дуже зручні для пляжних спреїв з Оксибензоном.
Силікон циклометикон у складі - самий летючий. Він моментально випаровується з поверхні, відразу ж після того, як зробив свою справу: допоміг олії розподілитися найтоншим шаром-рукавичкою, щоб проникнути у верхні шари епідермісу. Сухе масло некомедонно при вивіреному складі масел, тому його так люблять моделі. Це прекрасний праймер, візьміть на замітку. Навіть при пекельній літній спеці суха олія тримає макіяж недоторканим, а личко свіжим.
Застосовуйте після водних процедур - розпилюйте на вологу шкіру і рівномірно розподіляйте.
- Олія аргана - 10 мл;
- Циклометикон - 10 мл;
- Вітамін Е - 1 крапля;
- Ефірна олія - 5 крапель.
Процес створення сухої олії простий: змішати комплектуючі і перелити красиву прозору суміш в пляшечку (спрей, дозатор, капельничку, роликовий флакон).
Олія гідрофільна, 20 мл
Пропорція проста: 90% рідких олій, 10% полісорбата-80.
Очищаюча гідрофільна олія - ніжний  і делікатний засіб, який при контакті з водою перетворюється на біле молочко (завдяки чудо-компоненту Полісорбату). Олія чудово очищає шкіру обличчя і тіла, а також знімає макіяж. Такий здоровий спосіб очищення зберігає природну водно-ліпідну мантію шкіри, що життєво важливо.
Способи застос
ування гідрофільної олії різняться в залежності від ситуації.
Класичний спосіб: олію нанести на суху шкіру, рівномірно розподілити кінчиками пальців. Далі мокрими долоньками починати змивати  молочко, що утворилося ,раз за разом обполіскуючи долоньки і знову змиваючи молочко з шкіри до тих пір, поки вода з долоньок не стане прозорою.
Експрес-метод: на вологий ватний диск нанести гідрофільну олію, цим диском очищати обличчя круговими рухами - по суті це умивання молочком. Обполоснути обличчя і освіжити його міцелярною водою або гідролатом.
- Олія виноградних кісточок - 18 мл;
- Полісорбат-80 - 2 мл;
- Вітамін Е - 1 крапля;
- Ефірна олія - 5 крапель.
Створити таке корисне масло просто: потрібно змішати компоненти і перелити в зручну пляшечку.
Масло збите, 100 г
Пропорція проста: 80% твердих масел (Батери), 20% рідких олій.
Збите масло - чарівне і легке, як суфле. Рецепт дан на 100 грамів, оскільки меншу кількість масел якісно не збити звичайним міксером. Масло вбирається без залишку, живить шкіру. Наносимо на вологу кожу.
- Какао-масло - 40 г
- Батер ши органік - 40 г
- Олія камелії - 20 мл
- Вітамін Е - 10 крапель
- Ефірна олія - 20 крапель.
Зважте батери (тверді масла) в жароміцній склянці і поставте на водяну баню до розм'якшення масел, але не топіть їх до рідкого стану. Розм'якшіть і тільки. Влийте рідкі олії. Збийте потужним міксером і поставте в морозилку на 5 хвилин. Вийміть, відскребіть підзастигле зі стінок і дна, знову збивайте 1-2 хвилини. Потім в морозилку. Більше повторень циклу «збити-заморозити» - легше масло.
В упевнено збите масло введіть ефірні олії, остаточно збийте до повітряної консистенції, додайте вітамін Е (корисний шкірі і легкий консервант для масляної суміші) і магнію стеарат або силіконової пудри 2 грами (для поліпшення консистенції і пудровости нанесення). Викладіть готове масло шпателем в продезинфіковану банку.
Оскільки продукт безводний, консервувати його не потрібно, хоча вітамін-консервант Е в рецептурі є і він дуже корисний шкірі.