Кислота саліцилова

Кислота саліцилова

Саліциловий спирт 2% -ний
Перевірений засіб для точкового припікання прищика. Висушує місце запалення, гублячи патогенну флору. Ватною паличкою акуратно і точно наносите спирт на місце запалення, коротко торкаючись шкіри. Не потрібно тримати довго, спирт і так зробить свою корисну справу. Експрес-варіант профілактики вугрів ось який: 15-20 крапель саліцилового спирту на дуже вологий ватний диск.
Протерти обличчя й зволожити як звичайно. Отже:
- Спирт ізопропиловий - 10 мл
- Кислота саліцилова - 0,2 м
Технологія приготування розчину звичайна: суху речовину поміщають у мензурку і доливають спиртом до позначки в 10 мл. Кислота швидко і без залишку тане, розчин чистий як сльоза. Перелити готовий продукт в пляшечку, підписати красиво «Саліциловий спирт, 2%». Зберігати в місці, недоступному для дітей. І наостанок благаємо: не тріть обличчя цим спиртом, оскільки шкіра такого знущання не винесе, тільки точкове нанесення.
Вода міцелярна «Саліцилова», 100 мл
Біла мицелярна водичка ніжно доглядає за жирною шкірою, 2%-на саліцилова кислота у складі м'яко відлущить віджилі клітини, не дозволяючи утворюватися сальним пробкам. Ватним диском, просоченим міцеляркой, очищати шкіру. Змивати прохолодною водою або тоніком. Цю воду не варто застосовувати в периорбитальній зоні - занадто багато саліцилової кислоти для тонкої шкіри навколо очей.
- Гідролат - 93 мл
- Полісорбат-80 - 2 мл
- Кислота молочна - 2,5 мл
- Кислота саліцилова - 2 г
- Пантенол - 2 мл
- Сорбіт - 1 г
- Алантоїн - 0,5 г
- Консервант гермаль - 0,5 м
У підігрітому Полісорбаті-80 розчинити саліцилову кислоту, до залишку, це важливо. Саліцілка може вередувати і намагатися випасти в осад, тому грунтовно розчиніть її в Полісорбаті-80. Потім в підігрітому гідролаті розчинити алантоїн і сорбіт, влити суміш у полісорбат. Ретельно вимішати молочко, ввести пантенол і молочну кислоту, законсервувати і перелити у зручний флакон. Кілька крапель ефірної олії герані або розмарину підуть на користь шкірі!
Мазь від натоптишів «Пчелоног», 100 г
Густа мазь позбавить від потовщеної шкіри на п'ятах: саліцилова кислота відмінно відлущує віджилі клітини з поверхні шкіри. Ваше завдання - регулярно доглядати за стопами на ніч дивлячись. Втирайте мазь в шкіру, можете накласти її погустіше і надіти шкарпетки, тоді вранці ніжки гарантовано будуть мати доглянутий вигляд.
- Олія персикової кісточки - 30 г
- Олія кокосу - 15 г
- Ланолін фармакопійний - 10 г
- Батер авокадо - 10 г
- Батер кукуи - 10 г
- Полісорбат-80 - 8 г
- Кислота саліцилова - 3 г
- Гідролат - 10 г
- Віск бджолиний - 3 г
- Консервант феноніп - 0,3 мл
На водяній бані-1 розчинити саліцилову кислоту в теплому Полісорбаті-80. Додати гідролат, перемішати  молочко.
На водяній бані-2 розтопити віск, батери, ланолін і рідке масло. Влити масляну фазу в полісорбатне молочко, збиваючи міксером або паличкою. Мазь швидко загусає. Додавайте ефірні олії, консервуйте і перекладайте в баночку.
Цинкова мазь (паста Лассара), 20 г
Саліцилово-цинкова мазь (вона ж - паста Лассара) зобов'язана бути у кожній аптечці, особливо якщо в будинку є діти. Незважаючи на простенький склад, паста знімає свербіж при укусі комах, розсмоктує синці, загоює садна і порізи, дезинфікує і підсушує запалення, акне, купірує герпес. Універсальний загоювач, одним словом.
- Кислота саліцилова - 0,4 г
- Цинку оксид - 5 г
- Какао-масло - 6 г
- Ланолін фармакопійний - 4,6 г
- Батер ши органік - 4 г
- Ефірна олія - 10 крапель.
Оксид цинку і саліцилову кислоту змолоти в пил на кавомолці або розтовкти товкачем. Розм'якшити трохи батер і ланолін, з'єднати обидві суміші, ретельно вимішуючи їх ложечкою-шпателем на теплій водяній бані. Ввести ефірну олію (чайне дерево, лаванда, ладан і лимон) і залити в баночку. Зберігати у холодильнику. Залежно від мети застосування, наповнювач (тверде масло) може бути й іншим: манго, какао, бабассу - всі вони прекрасно вбираються шкірою. Однак ви можете скористатися аптечним вазеліном.
Гель для душу «Нова шкіра», 100 мл
Тьмяної і шорсткої шкірі тіла потрібні кислоти: вони допомагають шкірі позбутися баласту віджилих клітин і оптимізувати рівень рН. Саліцилова кислота універсальна: підсушує запалення, розгладжує шкіру, ніжно очищаючи її. Після очищення цим гелем шкіра стає м'якою і гладкою, як нова!
- Гідролат - 70 мл
- Кислота саліцилова - 3 г
- Водорозчинна олія ши - 15 мл
- ПАР кокоіл ізетіонат натрію - 5 г
- Концентрат рослинної ДНК - 6 мл
- Олія кокосу - 6 мл
- Пантенол - 2 мл
- Сорбіт - 3 г
- Алантоїн - 1 г
- Віддушка-парфум - 10 крапель
- Консервант феноніп - 0,75 мл.
На водяній бані-1 підігріти гідролат, розчинити алантоїн, сорбіт і порошок ПАВ. Помішуючи паличкою, ввести водорозчинну олію. Отримуємо приємний милкий гель.
На водяній бані-2 підігріваємо олію кокосу і розчиняємо в ньому саліцилову кислоту.
Змішуємо обидві фази, вводимо фітоДНК пшениці і зволожуючий пантенол. Додаємо віддушку, після чого гель обов'язково консервуємо і переливаємо у флакон.
Убтан «Проблемна шкіра», 10 г
Чиста шкіра, без запалень і розширених пор. Дбайливе очищення шкіри: чайна ложка готового порошку убтана, розведеного водою, гіалуроновим лосьйоном, йогуртом або гідрофільною олією. Наносять цю милку пасту круговими рухами, залишають на хвилину-другу і змивають водою без мила.
- Пудра нутова - 3 г
- Пудра нима - 2 г
- Пудра ірису - 1 г
- Пудра вівса - 1 г
- Глина сіра бентонітова - 2 г
- Кислота саліцилова - 0,5 г
- Йогурт-концентрат для розведення.
У кавомолці змолоти сухі компоненти, пересипати в зручну баночку. Розводити убтан одноразово, в долоньці. Після очищення зволожити шкіру гіалуроновою емульсією.