Догляд за нігтями і кутикулою
Блискучі і міцні нігті — краща прикраса жіночих рук! Найчастіше нігтям дістається не тільки догляд і турбота, а й робота. Звідси різні непорозуміння: жовтизна, сухість, розшарування або зайва м'якість нігтьової пластини. Все поправимо!
Давайте намітимо режим догляду за нігтями і кутикулою, він допоможе організувати косметичний арсенал і спростити турботу про нігтях. Здоровий ніготь росте із здорової кутикули. Тобто кутикулу живить і зволожує завжди. Це правило, яке порушувати не можна і крапка.
Ніготь відростає в середньому по одному міліметру за тиждень. Зробили заміри? Тоді сміливо беремося за відрощування нового, абсолютно здорового нігтя. Це нескладно, головне - регулярно на ніч наносити олійні сироватки, а вдень зволожувати вітамінними гелями. Раз на тиждень - фітомінеральна ванночка. Щодня в процесі нанесення біовоску або батера, ви робите масажик: посилення мікроциркуляції дає чудовий результат. Ніготь добре харчується і відмінно росте.
Білки критично важливі для здоров'я нігтя, білкові гідролізати живлять шкіру амінокислотами, профілактують дефіцит білка. Надають здоровий блиск нігтям, вирівнюють нігтьову пластину, зволожують кутикулу.
Мінерали сприяють зміцненню нігтя. Наші сірка, шовк або перли водорозчинні: ванночки, гелі, водні розчини для зміцнення нігтя зробити дуже легко! Легка текстура зволожуючого гелю алое-віра і зручна пляшечка з пензликом допоможуть вам.
Трав'яні пудри і глини корисні шкірі рук: пом'якшують, заспокоюють почервоніння, мінералізують. У комплексі з альгінатною маскою швидко приведуть шкіру рук в ідеальний стан. Комбінуйте з гідролізатами білків, вишукуйте власний рецепт краси.
Рослинні олії живлять і захищають шкіру, ефірні олії підсилюють ефект своїх компаньйонів по крему. Не забувайте про оливковий сквалан і тригліцериди, які важливі в справі відновлення сухої шкіри, кутикули, нігтя. Тверді масла дуже зручні для рук: можна відщипнути шматочок масла і користуватися ним в чистому вигляді. Батери ши, манго, какао взагалі універсальні.
Воски - це натуральний надійний захист. Квіткові воски містять сліди ефірних олій, що дуже корисно в косметології: харчування плюс аромотерапевтичний ефект.
Біовіск для нігтів «Гладкі і міцні», 10 г
Ароматний біовоск не просто пахне ветиверово-лимонною нотою, але ще і піклується про здоров'я кутикули. Квітковий віск полірує і заповнює собою всі нерівності ламкого нігтя. Масло какао цілюще для кутикули, а ефіри закріплюють ефект і надають біовоску особливу принадність. Склад може виступати як захисний засіб для живлення сухої шкіри рук: відокремивши невелика кількість біовоска, розтопіть його на шкірі і ніжно втирайте в потрібні ділянки.
- Какао-масло - 5 г
-Олія мигдалю - 3 мл
- Віск лотоса - 1 г
- Ефірна олія лимона - 7 крапель
- Ефірна олія ветивера - 5 крапель.
На водяній бані розтопити какао-масло і квітковий віск, вмішати туди мигдальну олію, залити в баночку. І вже в остигаючий склад накапати ефірні олії. Залишити баночку застигати без кришечки, накрити лише після повного застигання біовоска.
Гель-маска «Міцні нігті», 5 мл
- Гель алое-віра 50% -ний - 1 мл
- Гідролізат протеїнів мигдалю - 2 мл
- Олія мигдалю водорозчинна - 1 мл
- Сірка водорозчинна - 0,5 г
- Гідролізат перлів сухий - 0,5 г
- Гідролізат шовку сухий - 0,5 г
- Ефірна олія лимону - 2 краплі
- Ефірна олія іланг-ілангу -1 крапля
- Консервант фенокситанол - 5 крапель.
Розчиніть порошки в гелі алое, введіть гідролізат білка і ефіри, змішайте. Перелийте гель в бутилочку з пензликом. Наносьте суміш на нігті і навколо ногтьової шкірки. Цей склад знижує крихкість нігтьової пластини, відновлює її зовнішній вигляд і міцність. При щоденному догляді вже через тиждень результат вас приємно здивує.
Олійна сироватка для нігтів «Мигдаль», 5 мл
- Олія мигдалю - 2 мл
- Олія камелії сасанкви - 2 мл
- Вітамін Е олійний - 4 краплі
- Ефірна олія лимону - 5 крапель.
У пляшечку з пензликом налийте олії і вітамін. Найбільш зручно наносити сироватку перед сном: покрийте ніготь і кутикулу щедро. Олії легкі, вбираються швидко, а залишки корисно втерти - масаж сприяє швидкому відновленню тканин. Вже через тиждень навіть самий ослаблений і тьмяний ніготь заблищить і пожвавиться.
Концентрат для нігтів «Відбілювання і зміцнення», 25 мл
- Гель алое 50% -ний - 20 г
- Полісорбат-80 - 1,25 мл
- Томату гліколевий екстракт - 0,5 мл
- Рицинова олія - 1,15 мл
- Кислота корична - 0,25 г
- Ефірна олія лимону - 1,25 мл
- Фенокситанол - 0,1 мл (2 краплі)
Це універсальний склад, який можете використовувати безпосередньо на нігті або ж як ванночку для манікюру або спа. Томатний екстракт відбілить нігтьову пластину, олії і корична кислота усунуть розшарування, алое піклується про кутикулу. Добрий молодець полісорбат допоможе створити приємну текстуру і здружити компоненти. Спочатку розчиніть коричну кислоту в гелі алое, він стане рідше. Полісорбат змішайте з оліями. Після зведіть обидві фази і додайте екстракт і ефірні олії, законсервуйте.
Пропонуємо зробити концентрат в пляшечці з піпеткою, а перед кожною процедурою розбавляти його тепленькою водою (10 мл концентрату на 200 мл води). Якщо нігті дуже ослаблені, наносите цілющий склад в чистому вигляді на годину-півтори, щовечора. Склад варто залити в манікюрний флакон з пензликом, він дуже зручний.
Олія манікюрна «Лавруша», 10мл
Оскільки здоров'я нігтя безпосередньо пов'язане з кутикулою, подбати за цією зоною за допомогою цілющих олій. Витрата олійки крихітна, а користь величезна! Наносимо її пензликом на нігті і кутикулу, дочекатися вбирання, а залишки втерти в навколонігтьової ложе.
- Олія виноградної кісточки - 3 мл
- Олія броколі - 3 мл
- Олія аргана - 2 мл
- Олія лавру - 1 мл
- Олія кризалідна - 0,5 мл
- Вітамін F олійний - 0,5 мл
- Ефірна олія лимону - 10 крапель
- Ефірна олія іланг-ілангу - 1 крапля.
У манікюрному флакончику змішати олії, додати вітамін.
Ванночка для нігтів «Мінеральний спа», 100 мл
- Сухий екстракт лимона - 1 г
- Глина рассул - 5 г
- Комплекс «Керамідний» - 6 мл
- Екстракт кропиви - 4 мл
- Олія рицинова - 5 мл
- Полісорбат-80 - 5 мл
- Магнезія - 10 г
- Ефірна олія апельсина - 0,5 мл
- Ефірна олія ветивера - 0,1 мл
- Ефірна олія кориці - 0,1 мл
- Тепла вода - 80 мл.
Змішати рослинну олію з полісорбат-80, додати ефірні олії.
У теплій воді розчинити магнезію і сухий гідролізат перлів і лимонний екстракт. Додати фітокомлпекс, нехай вас не бентежить, що він для волосся. Волосся і нігті складаються з білка, так що сміливо користуйтеся.
Змішати обидві фази ванночки: водну і олійну, додати туди глину.
Опустити руки в теплу ванночку на 15-20 хвилин. Потужний мінеральний коктейль (англійська сіль і рассул) в співдружності з оліями і ефірами творять чудеса. Гульвіса надовго зволожується, а нігтьова пластина стає міцнішою.
Сироватка для нігтів «кератинова», 10 мл
Здорові нігті прикрашають руки, тому час від часу потрібно влаштовувати протеїнові процедури. Кератинова сироватка піклується про нігті і пом'якшує кутикулу. Щовечора наносите склад на нігті і кутикулу. Прекрасно відновлює нігтьову пластину після нарощування нігтів.
- Гідролізат кератину - 4 мл
- Гідролізат пивних дріжджів - 1 мл
- Гідролат - 4 мл
- Кислота молочна - 0,5 мл
- Ефірна олія лимону - 0,3 мл
- Ефірна олія шавлії - 0,1 мл
- Консервант фенокситанол - 0,1 мл.
У пляшечку з пензликом додати всі компоненти по черзі, збовтати і законсервувати.
Біогель «Манікюр-педикюр», 50 мл
Фруктові кислоти творять чудеса. На цей раз дивом буде гель для пом'якшення та видалення кутикули і огрубілою шкірки. З нашим гелем процедура догляду за нігтями скорочується до 2-3 хвилин. Все, що потрібно: нанести гель ватною паличкою на кутикули, залишити на 2 хвилини, після чого попарити ще хвилину в гарячій воді і видалити дерев'яною паличкою залишки кутикули. Порадувати шкіру кремом або олійною сироваткою.
Педикюр теж спростився: на суху шкіру стоп наносимо пензликом біогель (можна пару шарів), залишаємо на 2-3 хвилини, після чого розпарює ніжки в гарячій воді і пемзою або пилкою знімаємо огрубілу шкіру - легко і невимушено!
Після процедур з біогелем обов'язково зволожуйте шкіру.
- Гідролат - 30 мл
- Арістофлекс - 0,25 г
- Альгінат натрію - 0,25 г
- Пілінг-емульсія 50% - 20 мл
- Трилон-Б - 0,2 г
- Консервант фенокситанол - 0,2 мл.
У теплому гідролаті загелюємо арістофлекс і альгінат натрію. Міксером збиваємо щільний гель, вводимо пілінг-емульсію. Гель розріджується (бо рН йде вниз), міксером збиваємо його і додаємо трилон-Б. Консервуємо готовий біогель і переливаємо в зручну пляшечку. На кутикули наносимо склад ватною паличкою. Увага: не використовувати біогель, якщо на шкірі є ушкодження (натертості, ранки або порізи).