Купероз: причини і косметика для догляду

Купероз: причини та косметика для догляду

Купероз на обличчі — нездоров'я дрібних кровоносних судин, які можуть лопатися і псувати фасад. Косметологи навчилися справлятися з проявами цієї напасті, проте лікування від куперозу повинен призначити лікар. Не упускайте часу і сходіть на консультацію лікаря-флеболога — фахівця, який знає про судини все.
Причиною виникнення телеангіоектазій (судинні зірочки по-науковому) є цілий набір факторів, головним з яких є спадковість. Однак не варто опускати руки, часто просто неграмотний косметичний догляд провокує прикре почервоніння шкіри і крихкість судин на обличчі. Тому важливо підібрати індивідуальний догляд за шкірою, схильної до куперозу, щоб стримувати його прояви в майбутньому. Які ж компоненти важливі для складання програми догляду за шкірою, схильної до куперозу?

Косметичні компоненти при куперозі — це вітаміни (К, Р, С), екстракт каштану і софори, алое-віра і алантоїн, ефірні олії пальмарози, рясту, ромашки, неролі та лаванди. Всі ці речовини знімають реактивність шкіри, зміцнюють судини і знімають почервоніння. Важливо пам'ятати, що приборкання куперозу — процес нешвидкий, миттєвої дії від крему чекати не доводиться, проте регулярний догляд себе виправдовує. Незайвим буде візит до косметолога-дерматолога, який підкаже, як уникнути рецидивів і приборкати ламкість судин.

Програма догляду за шкірою з куперозом містить класичні етапи: очищення, тонізацію, зволоження та живлення. Вся косметика спрямована на зміцнення судин і містить компоненти, що заспокійливо та пом'якшувально діють на шкіру.
Очищення куперозної шкіри слід проводити м'яким молочком, міцелярною водою або гідрофільною олійкою. Протипоказані зігріваючі лосьйони, скраби і потужні пілінги, а для глибокого очищення скористайтеся гідрируючим гелем.
Тонізація шкіри з куперозом — важливий етап, тонік на рослинних екстрактах ніжно підготує шкіру до прийняття кремів або сироваток.
Зволоження та живлення для шкіри важливі, оскільки саме денний і нічний крем доглядає за шкірою, послаблюючи прояви куперозу. Олійна сироватка містить в собі базовий догляд, багатьом іноді достатньо одного цього засобу.
Активні сироватки з вмістом судиннозміцнюючих біологічних активів роблять судини еластичнішими, а судинні зірочки — менш помітними.
Що стосується пілінгів, то можна спробувати АГК-догляд в скромній концентрації: крім очищаючого ефекту, кислоти глибоко зволожують шкіру. Один-два рази на місяць маска на АГК або ензимах буде корисна для шкіри.

Маска альгінатна «Антикупероз»

Маска на альгінаті натрію подарує шкірі м'якість, гладкість, зніме дискомфорт і стянутість — це улюблений засіб косметологів при догляді за реактивною шкірою. Наша готова маска «Антикупероз» сослужить вам добру службу при регулярному застосуванні: мінімум раз в тиждень балуйте шкіру артішоковою терапією.
Гелева сироватка допоможе посилити ефект: в її складі міститься цілющий каштан і кмин для здоров'я судин.

Сироватка «Антикупероз», 30 мл

Сироватка для боротьби з куперозом повинна стати вашою доброю звичкою: каштан, кмин і морква потужно впливають на судини, зміцнюючи їх стінки. Більшого від сироватки і не потрібно — рівний тон шкіри і поступове позбавлення від судинних зірочок буде вам нагородою за терплячість в догляді.
Сироватка, нанесена під маску або крем, підсилює антикуперозний ефект, пам'ятайте про таку важливу деталь.
- гідролат гамамелісу — 10 мл
- гідролат софори — 10 мл
- фукогель — 5 мл
- гідролізат каштану — 1 мл
- СО2-екстракт моркви — 0,3 мл
- СО2-екстракт кмину — 0,2 мл
- полісорбат-80 — 2 мл
- амодиметикон — 1 мл
- консервант феноксиетанол — 0,5 мл.
Розчинити у полісорбати-80 СО2-екстракти, ввести амодиметикон, фукогель і гідролізат каштану. Додати гідролати, струснути і законсервувати.

Сироватка олійна «Антикупероз», 10 мл

Сироватка олійна стане вашим улюбленим засобом для приборкання куперозу: збалансований склад допоможе зняти почервоніння і зміцнити стінки судин. Уже за місяць застосування ви відзначите перші результати: засоби від куперозу миттєво не діють, прискорити цей процес не можна. Зате регулярний догляд на ефірних оліях гарантує ще й омолодження.
- кератин олієрозчинний — 0,5 мл
- сквалан — 5 мл
- олія чаульмугри — 1 мл
- олія насіння петрушки — 1 мл
- олія насіння малини — 0,5 мл
- олія насіння чорниці — 0,3 мл
- вітамін Е — 0,5 мл
- вітамін С стабілізований — 0,5 г
- ефірна олія рясту — 5 крапель
- ефірна олія ромашки — 2 краплі
- ефірна олія неролі — 1 крапля.
Змішати в пляшечці олії та сквалан, розчинити в них сухий вітамін С, додати вітамін Е, ввести ефірні компоненти. Сироватка від куперозу готова.

Крем від куперозу «Денний», 55 г

Крем від куперозу містить багато компонентів, серед яких є і пептид-миорелаксант. Крем наносять на підготовлену шкіру, можна наносити на сироватку, це посилить дію. Добра дія антиоксидантних ресвератрола і алое зміцнює судини. Пептид має важливе значення для емульсії, посилюючи дію активів і проводячи активи в глибини шкіри. Ефірна олія лаванди і пальмарози знімає почервоніння, м'ята і неролі сприяє підтриманню шкіри молодою та свіжою.
- гідролат солодки — 40 мл
- пептид Syn-coll — 2 мл
- ресвератрол — 0,03 г
- емульгатор «Емульактив-Iзо» — 4 г
- олія кукурудзи — 2 мл
- олія чаульмугри — 1 мл
- какао-масло — 1 г
- СО2-екстракт живокосту — 0,5 мл
- СО2-екстракт алое-віра — 0,5 мл
- амодиметикон — 3 мл
- ефірна олія лаванди — 3 краплі
- ефірна олія м'яти — 2 краплі
- ефірна олія пальмарози — 2 краплі
- ефірна олія неролі, 3%-вий розчин — 1 крапля
- консервант феноксиетанол — 0,5 мл.
На водяній бані-1 розплавити олії та емульгатор. На водяній бані-2 підігріти гідролат. У пептиді розчинити ресвератрол. Збити разом жирну і водну фазу до ніжної емульсії. Ввести активи: СО2-екстракти, пептид, амодиметикон. Додати зміцнюючі судини ефірні олії і законсервувати.

Крем нічний «Антикупероз», 100 г

Крем нічний допомагає зміцнювати капіляри під час відпочинку організму. Шкіра вбирає емульсію миттєво: дует природних емульгаторів і розкішний склад вже з першого застосування живлять епідерміс. Шкіра після крему відразу заспокоюється, а почервоніння проходять. Виразність судинних зірочок йде поступово, а судини оздоровлюються день за днем.
- гідролат ромашки — 35 г
- гідролат софори — 35 г
- кислота транексамова — 2 г
- олія ши — 10 г
- олія мигдалю — 5 г
- віск лотосу — 1 г
- олія чаульмугри — 4 г
- емульгатор «Ксильянс» — 2 г
- емульгатор «Емультікс» — 2 г
- СО2-екстракт каштана — 0,5 г
- СО2-екстракт живокосту — 0,5 г
- ефірна олія ромашки — 12 крапель
- ефірна олія мигдалю гіркого — 5 крапель
- ефірна олія пальмарози — 3 краплі
- ефірна олія м'яти — 10 крапель
- консервант феноксиетанол — 1 мл.
На водяній бані гріємо олії, батер ши, віск і емульгатор «Ксильянс». Водну фазу (злегка підігрітий гідролат і транексамову кислоту) вливаємо в олійну і починаємо збивати, вводячи покрапельно «Емультікс». Емульсія створюється швидко, глянсувата і ніжна маса готова прийняти активні речовини — СО2-екстракти та ефірні олії. Останній крок — консервування.

Міцелярна вода «Антикупероз», 50 мл

Міцелярна вода важлива для очищення шкіри з куперозом: ніжна і делікатна водна формула дарує відчуття чистоти і чудово доглядає за шкірою. Як очищати шкіру міцелярною водою? Просочений складом ватний диск — ваш інструмент для очищення шкіри. Екстракти кокосу і алое зволожують і пом'якшують шкіру, а олія з полісорбатом знімають зі шкіри забруднення. Після закінчення очищення сполосніть шкіру теплою водою.
- гідролат софори — 30 мл
- гідролат звіробою — 10 мл
- олія кукурудзяних зародків — 3 мл
- полісорбат-20 — 3 мл
- полісорбат-80 — 2 мл
- екстракт алое-віра сухий — 0,5 г
- екстракт кокосу сухий — 1 г
- ресвератрол — 0,05 г
- феноксиетанол — 0,5 мл
Олію кукурудзяних зародків змішати з полісорбатом, у підігрітому гідролаті розчинити сухі екстракти і ресвератрол. Змішати водну фазу з жирною, ретельно збовтати, законсервувати і перелити в зручний флакон.

Тонік-розчин «Антикупероз», 100 мл

Тонік від куперозу є невід'ємною частиною догляду за чутливою шкірою. До складу нашого тоніка входить квартет СО2-екстрактів, які надійно захищають судини і допомагають зберегти їх еластичними.
Тонік з м'ятою усуває прояви куперозу і еритрозу, робить тон шкіри рівним і навіть стягує розширені пори. Приємне доповнення: тоніком можна розбавляти глину для масок — шкірі це корисно, можна також просочувати їм маску-таблетку для експрес-заспокоєння шкіри.
- гідролат календули — 50 г
- гідролат софори — 48 г
- СО2-екстракт каштану — 0,5 г
- СО2-екстракт кмину — 0,3 г
- СО2-екстракт буркуну — 0,2 г
- СО2-екстракт петрушки — 02 г
- полісорбат-80 — 3 мл
- ефірна олія м'яти перцевої — 8 крапель
- ефірна олія лаванди — 5 краплі
- ефірна олія рясту — 4 краплі
- ефірна олія пальмарози — 3 краплі
- консервант феноксиетанол — 5 крапель.
У полісорбаті-80 розчинити СО2-екстракти та ефірні олії, змішати з гідролатом. Законсервувати тонік.

Гель алое-віра «Антикупероз», 50 мл

Гель алое-віра — ваш вірний помічник у справі боротьби з куперозом. Біогенний стимулятор алое дарує шкірі ніжність, зволожує і легко проносить активи в епідерміс. Гель може стати маскою, його склад можна посилювати іншими біоактивами. Пропонуємо модифікований гель алое з аргініном — спеціально для шкіри, схильної до куперозу. Нанесений в 2-3 шари, він послужить гель-маскою, а якщо додати в нього пасту з білої глини, то отримаєте очищувальну маску.
- гідролат звіробою — 50 мл
- алое-віра екстракт сухий — 1,5 г
- кокосу екстракт сухий — 1 г
- L-аргінін — 2 г
- арістофлекс — 0,4 г
- феноксиетанол — 0,5 мл
У теплому гідролаті розчинити аргінін, сухі екстракти, після чого загеліть арістофлекс, збийте гель до однорідності міксером, законсервуйте феноксиетанолом. Гель зручно тримати в пляшечці з
дозатором.