Після пілінгу: секрети загоєння і швидкого відновлення шкіри

Після пілінгу: секрети загоєння і швидкого відновлення шкіри

   Після пілінгу життя не зупиняється, сучасні косметологи давно придумали масу способів швидкого відновлення шкіри і зняття дискомфорту. Нескладні рецепти допоможуть позбутися від стягнутості — багато хто пам'ятає, що після серединного кислотного пілінгу ще добу шкіра ніби покрита туго натягнутою харчовою плівкою. Відчуття не з приємних, але його можна полегшити.

   Секрети загоєння шкіри після пілінгу нескладні, весь косметичний арсенал вам не знадобиться, зате пропонуємо зосередитися на парі-трійці компонентів. Серед б'юті-хаков для постпілінга знаходяться: спрей на пантенолі і алое-віра, ніжний очищаючий гель, гідрокомпенсуючий флюїд і альгінатна масочку. Ось, мабуть, все, що допоможе тримати під контролем кислотний опік шкіри, на який ми йдемо заради оновлення та омолодження шкіри.

   Після пілінгу альфа-гідроксикислоти швидкому відновленню шкіри допоможе альгінатна маска, найкращим складом одноголосно визнаний «Зволоження». Щедро накладена масочка відроджує стресовану шкіру, знімає відчуття стягнутості завдяки додатковій волозі і мінералам. Робіть цю маску на ніч, тоді ніякі наслідки пілінгу вас не потурбують. Взагалі, альгінатна косметика в постпілінг-періоді — це річ!

Косметичні компоненти для відновлення шкіри після пілінгу

   Косметичні компоненти, підібрані з толком, допомагають шкірі прискорити процес регенерації: забезпечуючи шкіру ззовні вологою і мінералами, ми допомагаємо їй впоратися зі стресом після кислотного пілінгу. Після пілінгу потерпілий епідерміс буде радий:
- вітамінам A, E, F, які прискорюють регенерацію і загоюють;
- антиоксидантам (ресвератрол, СО2-екстракт фукуса, пептиди), що захищають шкіру від передчасного старіння;
- зволожувачам (гіалуронат натрію, алое-віра, гідролiзат протеїнiв), що рятують від стягнутості;
- УФ-фільтрам (діоксид титану, ОМ-циннамат), що профілактують появу некрасивих пігментних плям.

Резюмуємо: пілінг можна робити в будь-який час року, багатий асортимент розчинів і формул допоможе підібрати ваш ритм догляду за шкірою і підтримувати її оптимальному стані. До речі доведеться і мінеральна косметика — ніжна пудра на шовку допоможе заретушувати почервоніння і заодно пригостить шкіру унікальною підбіркою з 18 амінокислот.

Рецепти косметики після пілінгу

Пантенол-спрей, 100 мл
   Пантенол-спрей рятує в будь-яких ситуаціях: в постпілінговому стані шкірі буде приємно зрошення зволожуючим спреєм, в формулу якого дбайливо введено лікувальний алое, гідрованс і гідролізат оливи. Цей спрей рятує і після сонячних ванн, його також можна наносити на волосся після миття.
- гідролат — 90 мл
- пантенол — 3 мл
- гідрованс — 5 мл
- алое-віра концентрат — 0,5 мл
- гідролізат листа оливи — 1 мл
- феноксиетанол — 0,5 мл.
У гідролат залити все компоненти, законсервувати і залити в спрей.

Альгінатна маска «Постпілінг»
   Альгінатна маска «Зволоження», розбавлена пантеноловим розчином, чудово заспокоює шкіру, яка постраждала заради краси. Діючи за інструкцією, створюєте альгинатну пасту і накладаєте її товстим шаром на післяпілінгове обличчя. Ефект очевидний одразу: почервоніння сходять, а приємне відчуття зволоженості залишається надовго.
Альгінатна маска добре заспокоює шкіру на ніч, скористайтеся нею — і загоєння піде куди швидше.
- альгінатна маска «Зволоження» — 2 ч. ложки
- пантенол-спрей — для розведення до консистенції пасти.

Флюїд загоюючий «Постпілінг», 100 мл
   Флюїд загоюючий відновлює епідермальний бар'єр шкіри, склад приємно наносити на шкіру в будь-який час доби. Пом'якшувальна і зволожуюча дія знімає стянутость шкіри, полісахариди в дуеті з глікосфінголіпідним комплексом прискорюють загоєння шкіри в постпілінговий тиждень. Якщо ваша шкіра надто реактивна, то ефірні олії можна не додавати — дивовижний склад і так буде плекати вашу шкіру.
Ніжна і результативна формула з пептидом оперативно відновлює епідерміс і знімає стянутость шкіри після пілінгу, засмаги, інших мікропошкодження шкіри.
- гідролат — 90 мл
- амодиметикон — 3 мл
- олія мигдалю солодкого — 2 мл
- гідролiзат молочних протеїнiв — 2 мл
- глутатіон — 1,5 г
- алое-віра концентрат — 1 мл
- пептид Syn-coll — 1,5 мл
- трилон-Б — 0,05 г
- аристофлекс — 0,25 г
- ксантан-люкс — 0,5 г
- ефірна олія м'яти — 5 крапель
- ефірна олія рясту — 5 крапель
- консервант феноксиетанол — 0,3 мл
У теплому гідролаті розчинити глутатіон, трилон-Б. Далі вводимо гелеутворювачі (ксантан-люкс і арістофлекс) і міксером загелюємо склад до однорідності. Потім вводимо алое і амодиметикон, а також мигдальну олію. Після додаємо пептид, ефірну олію (можна і обійтися) плюс консервуючий феноксиетанол.

Гель очищуючий «Постпілінг», 100 г
   Гель очищуючий можна використовувати після пілінгу на третій день: ніжна формула з пом'якшувальним екстрактом кокоса і пантенолом благотворно діє на стягнуту шкіру. Постпілінг-період значно скорочується при використанні косметичних речовин, що пом'якшують і прискорюють регенерацію. Оливковий гідролізат і злегка пінний ліпацід забезпечують приємне ковзання складу по шкірі, а основа формули (готовий гель алое-віра) дарує шкірі потужну порцію вологи з безцінними полісахаридами.

Застосування: невелику кількість гелю нанести на вологе обличчя, ніжно помасажувати і змити теплою водою. Продовжити догляд зволожуючою сироваткою або флюїдом.
- гель алое-віра — 90 г (см. рецепт з аристофлексом)
- ліпацід С8G — 1 г
- пантенол — 3 г
- гідролізат листа оливи — 3,5 г
- СО2-екстракт кокосу — 0,5 г
- консервант-зволожувач AMTicid Coconut — 2 г.
У гідролізаті листа оливи розчинити порошок ліпаціду, додати цю суміш в готовий гель алое. Туди ж додати пантенол, СО2-екстракт і консервант. Перелити в вакуумний флакон, який буде економно видавати невеликі порції гелю для очищення шкіри. В цей гель ефірну олію додавати не станемо — вона розріджуює консистенцію.

Сонцезахисне молочко, 100 г
   Сонцезахисне молочко є важливим при догляді за шкірою в постпілінговому періоді, до того ж, до складу входить цинк — потужний загоюючий компонент. Дія формули з СЗФ близько 20 направлена не тільки на УФ-захист, а й на відновлення шкіри, її зволоження і легке живлення.
Ефірні олійки лаванди і м'яти надають крему ніжного аромату і заспокійливого ефекту. Нежирне молочко швидко вбирається в шкіру: легкі натуральні емульгатори гарантують емульсії стабільність і легкість.
- гідролат алое — 55 мл
- масло ши нерафіноване — 4 г
- масло кокоса нерафіноване — 7 г
- віск лотосу — 0,5 г
- емульгатор «Ксильянс» — 3 г
- емульгатор «Емультікс» — 3 мл
- силікон SeraSol — 5 мл
- фукогель — 5 мл
- цинку оксид мікронізований — 5 г
- діоксид титану олієдиспергуємий — 5 г
- ОМ-цинамат — 5 мл
- CO2-екстракт фукусу — 0,25 мл
- СО2-екстракт кокосу — 0,2 мл
- ефірна олія м'яти — 4 краплі
- ефірна олія лаванди — 4 краплі
- консервант феноксиетанол — 0,5 мл.
На водяній бані-1 розтопити віск і масла, емульгатори, а також розвести олієдиспергуємий діоксид титану і ОМ-цинамат.
На водяній бані-2 підігріти гідролат, змішати з жирною фазою, збиваючи 2 хвилини міксером. У готову емульсію вводять активи, не припиняючи перемішування: фукогель, СО2-екстракти, оксид цинку, SeraSol і ефірні олії. Законсервувавши молочко, переливаємо