Квітковий віск в косметиці: переваги для шкіри

Квітковий віск в косметиці: переваги для шкіри

   Віск — природне з'єднання, яке нам дарують бджоли, і крім класичного бджолиного на світі є чимало квіткових восків. Саме їх прийнято використовувати в органічній косметиці і фітолініях по догляду за шкірою і волоссям. Де купити віск, ви знаєте — будь-який віск доступний в інтернет-магазині «Зульфія», завжди зорієнтуємо і  допоможемо у виборі.

Квіткові воски в косметиці для шкіри: який для чого

   Бджолиний віск купити вміє кожен, але в косметиці куди цінніше квітковий віск: його консистенція легше, віск пахне ароматом квітів і дарує косметиці приємну текстуру. І взимку, і влітку ніжний віск доглядає за шкірою, волоссям, нігтями, причому, витрата цього косметичного компоненту вкрай мала. Який же віск вибрати для введення в емульсії та креми?

    Догляд за нормальною шкірою приємно урізноманітнити воском апельсину, касії, троянди, лаванди.

    Догляд за сухою, знезводненою шкірою забезпечує віск мімози, туберози, лаванди.

    Догляд за проблемною шкірою та матування візьме на себе віск лаванди, шавлії, жасмину.

    Догляд за в'янучою шкірою та оптимізацію водно-жирового балансу гарантує віск лимону, оливи, фіалки, лаванди.

    Догляд за атопічною шкірою неможливий без воску лотоса, жасмину, шавлії, лимону.

Віск: застосування в косметиці

   Догляд за шкірою — не єдиний плюс косметичного воску, зібраного з різних квітів і рослин. Будучи антистатиком, квітковий віск чудово доглядає за волоссям. Борода і шевелюра стають доглянутими, легко укладаються і тішать око протягом усього дня.

   Традиційне застосування воску в косметиці зводиться до введення в емульсії (у складі олійної фази) або в масляні бальзами, плитки, помади (розплавити, розмішати, остудити при кімнатній температурі).

   Рецепти з воском квітковим дозволяють створити цілу косметичну лінійку: знаменитий кольд-крем, вологоутримуючий флюїд, легеньке молочко, пом'якшувальний манікюрний батер. Звісно, це не все, фантазія кремоварів щодо квіткового воску простягається значно далі. Ось кілька косметичних сфер, де квітковий віск використовується найактивніше.

Віск для епіляції

   Видалення небажаного волосся воском — процедура стара, як світ. І якщо раніше використовували виключно бджолиний віск, то в інноваційних формулах все частіше фігурує квітковий. Це добавка до основного, але добавка дієва. Зазвичай використовують лавандовий віск через його антисептичні та заспокійливі властивості. Але віски лимону, апельсину і лотосу теж фігурують в складі епіляційної формули: використання їх запобігає появі вростаючих волосків.

Віск для волосся

   У догляді за волоссям віск затребуваний не тільки для укладання, ця корисна субстанція часто присутня в професійних шампунях, кондиціонерах і бальзамах — тобто емульсіях, де віск побачити не чекаєш. Однак це так: частка воску в догляді за шевелюрою робить її блискучою і слухняною, при цьому легко змивається, не обтяжуючи зачіску.

   Віск розгладжує поверхню волосся на всьому протязі (блиск), знімає статику (легка укладка) і латає проблемні місця (збереження пігменту після фарбування). Іншими словами, це ідеальна заміна силіконам, якщо не хочете мати з ними справи.

   Віск для кінчиків волосся важливий в догляді за довгими пасмами, адже кутикула страждає від нестачі живлення саме в кінці. Чим далі від кореня, тим старшим і ламким становиться волосся. Після миття емульсія на квітковому воску допомагає уникнути сухості на кінцях і робить зачіску бездоганною.

   Віск для бороди — колись популярна тема, яка вже пішла на спад. І хоча чоловіків з вусами стало менше, укладальний віск у господарстві ніколи не завадить. Засіб-то унісекс! Воском легко можна приборкати неслухняний локон або «склеїти» посічені кінці після знебарвлення.

Віск для нігтів

   Полірування нігтьової пластини, додаткове живлення, захист від агресії побутових миючих засобів — ось неповний список того, що робить віск для нігтів і шкіри рук. Квітковий віск лотоса, мімози і оливи незамінний в таких формулах: шкіра і нігті набувають доглянутого вигляду. Основною перевагою воскового догляду є зниження втрати вологи шкірою — іноді більшого й не потрібно. Непорушна здорова водно-жирова мантія сама по собі гарантує естетичний вигляд шкіри.

Віск для помади

  Карнаубський віск часто входить в формули помад через те, що він надає готовому продукту глянсовий вид. Для помʼякшення сухої шкіри губ використовують віск оливи, троянди, жасмину — їх загоююча здатність використовується навіть в аптечних мазях.

   Помада — це не тільки гігієнічна або декоративна, магазин «Зульфія» звик мислити ширше. Форма висувного олівчика надзвичайно зручна для різних косметичних засобів: очищающий гідрофільний стік, бальзам-репелент, загоюючий лавандовий склад, олівець для кутикули, укладальний віск для волосся, сонцезахисна формула з максимальним СЗФ, тверді парфуми на ефірних оліях, дезодорант.

  Лаконічна форма помади дозволяє скласти компактну косметичку, яка полегшить вагу ручної поклажі в будь-якій поїздці. Навіщо перевозити туди-сюди воду, якщо в косметичному арсеналі є квітковий віск?