Чи цінує шкіра різноманітність? Денний догляд, нічний догляд

Чи цінує шкіра різноманітність? Денний догляд, нічний догляд

   Традиційно догляд за шкірою поділяється на денний і нічний, причому, косметологи благають не плутати нічні і денні баночки з кремом. Чому?

   Справа в тому, що у шкіри свої біоритми, і їй зручніше поглинати активи в певний час доби. Тому всi регенераційні сироватки працюють удвічі ефективніше, якщо наносити їх в нічний час: відпочиваючи, організм відновлюється швидше.

   «Чи всім потрібен денний і нічний догляд за шкірою або можна один з них опустити?» — часте питання, тому давайте заглибимося в таємниці косметичного догляду.

 Денний догляд за шкірою

   Головним принципом догляду за шкірою днем ​​є підтримка здорової мікрофлори, оптимального зволоження, захисту від УФ-променів і випромінювання від гаджетів. Як виявилося, надлишок «блакитного» випромінювання так само пригнічує епідерміс, як і сонячного.

   Щоб уникнути пігментації та передчасного залягання зморшок вже в підлітковому віці корисно познайомити шкіру з зволожуючими засобами на базі гіалуронової кислоти та її похідних.

   Косметичні концерни в 2018 році оцінили високомолекулярний гіалуронат натрію, зробивши несподіване відкриття. Виявилося, гель на такому крупномолекулярному полімері затримує токсини на шкірі, гальмуючи їх проникнення в глибини шкіри. Високомолекулярна гіалуронка — відмінний денний засіб для оздоровлення шкіри, вона проводить детокс, поглинає важкі метали і захищає від агресії УФ-променів.

   Т. зв. 3D-гіалуронка, в складі якої є гіалуронат натрію з різною молекулярною масою (високою, середньою, ультранизькою), є чи не мрією нашої шкіри. Така 3D/4D суміш зазвичай входить до складу азіатських ВВ-кремів — з ними шкіра завжди виглядає чудово і відчуває себе прекрасно.

 Косметичні активи-мастхев для денного догляду

   Олія жожоба за своєю суттю є рослинним воском, вона давно зарекомендувало себе як оптимальна масляна фаза емульсій.

   Силікони й мінеральна олія після потужної піар-кампанії стали чи не ізгоями косметики, але їх вина лише в синтетичному походженні. Силікони (сухі і плинні) — інертні компоненти, які ніяк не можуть проникнути в шкіру або волосся. І вже тим більше, завдати шкоди їхньому здоров'ю. Зате від «блакитного» світіння гаджетів та екранів вони захищають чудово, та й тактильні характеристики косметики явно покращують. Загалом, компоненти як компоненти.

   Антиоксиданти і фотозахисні інги допоможуть уникнути раннього залягання зморшок. Коензим Q10, вітамін С і фізичні УФ-фільтри критично важливі в денному догляді за шкірою.

   Активи для синтезу колагену — це ніацинамід, пептиди, СО2-екстракти та ефірні олії з їх низькомолекулярною масою. Ізофлавони вітаються як у денному, так і в нічному догляді, занотуйте собі.

 Нічний догляд за шкірою

   Оскільки організм любить уночі відпочивати, то і перевантажувати його найбільший орган не треба. Шкіра — гігантський саморегулюючий орган, тому не треба робити за нього всю роботу. Нехай працює в звичному режимі, зараз пояснимо чому так треба.

   Міріади мікробів, що функціонують в епідермісі, відповідають за зволоження: це середовище самостійно синтезує гіалуронову кислоту, захищає від інфекцій та забезпечує шкірі гладкість. При появі шкідливої ​​бактерії-розвідника мікробіом шкіри проводить аналіз і виробляє антибіотик всього за 4 години, і якщо не заважати шкірі функціонувати, то вона буде здоровою і чистою завжди. Зайве агресивне умивання може пошкодити цю «шкірну» фабрику по виробленню вашого особистого (оптимального, індивідуального, ідеального) засобу з гіалуронки і пробіотиків.

   Звідси висновок: хімічні пілінги проводимо без фанатизму, бажано восени. У нічному догляді використовуємо м'які кислотні тоніки з невеликим відсотком АГК, нехай попутно зволожать нам шкіру.

   У нічному догляді головну скрипку грає очищающий догляд, який можна розбити на пару-трійку етапів для досягнення ідеального результату без пошкодження водно-жировий мантії. Японське умивання або очищення по методу Ерно Лазло протягом багатьох років зарекомендували себе як оптимальні методи косметичного догляду.

 Косметичні активи-мастхев для нічного догляду

   Олія пiнника лугового викликає величезний інтерес у космецевтів і дерматологів. Починаючи з 2018 року, олiя все частіше з'являється в косметиці для обличчя і тіла. Дивно, але факт: олiя пiнника не схильна до окислення і прогоркання, ось чому вона надійно затримує токсини, не пускаючи їх в глибини шкіри.

   Олія примули вечірньої — м'яка, ніжна, легко вбирається і відновлює водно-жирову мантію шкіри. Більшого від нічної косметики чекати не потрібно.

   Антиоксиданти на кшталт ресвератрола і вітамінів С і Е захищають шкіру та її тендітні колагенові волокна.

   Зволожуючі активи, головною з яких є гіалуронова кислота, роблять шкіру м'якшою, свіжішою, гладенькою. Не гріх вводити в нічний крем ізофлавони бамбука або сої, органічні кислоти та порошок сніжної водорості.

   Пептидна підтримка ніколи не заважала, особливо якщо шкіра зріла. Саме в нічний час радимо наносити сироватки: шкіра відпочиває і відновлює свій ресурс, поки ви мирно спите.

   Рецепти для створення кремів і сироваток як і раніше знаходяться в розділі «Рецепти», а в блозі постійно з'являється свіжа інформація про сучасну косметику — натуральну та дієву.