СО2-екстракт живокосту

Новий товар

Важливо для примхливої ​​шкіри:

пом'якшення і зволоження дуже важливі для здоров'я епідермісу. Входить до складу анальгезуючих кремів від суглобових болів, при ревматизмі і подагрі

Детальніше

Наразі товар відсутній

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 1 бал. Ваш кошик міститиме в сумі 1 бал які можна конвертувати в сертифікат на 0,20 грн.


29,00 грн

  • 5 г

Додати до списку бажань


СО2-екстракт живокосту


INCI: Сomfrey (Symphytum officinale) Root CO2 Extract
Отримання: ультракритична флюїдна екстракція газоподібним екстрагентом СО2; сліди важких металів або розчинника відсутні
Походження: натуральна бездомішкова формула 100%

СО2-екстракт живокосту дарує шкірі заспокоєння: високий вміст мукополісахаридів і каротину роблять шкіру зволоженою, знімають свербіж і лущення вже після першого застосування. Живокіст багатий також глюкозою і глюкуроновою кислотою, а це потужні антиоксиданти, що стоять на сторожі молодості шкіри.

Крем для тіла

Крем після гоління не обходиться без екстракту живокосту, він пом'якшує роговий шар і стимулює регенерацію — одразу видно ефект омолодження і ущільнення дерми.

Крем від ревматичних болів неодмінно включає в себе живокіст, що має легкий знеболюючий ефект. У поєднанні з камфорою, ментолом, перуанським бальзамом або розмариновою ефірною олією живокіст може вгамувати біль в суглобах.

Загоююча мазь на живокості лікує рани й садна, допомагає при сонячному або побутовому опіку шкіри. Крем Бепантен можна посилити СО2-екстрактом живокосту, а моделюючий гель для тіла одержить ще й розгладжуючу властивість.

Крем для тіла з ефектом дезодорування можна зробити вдома: крихітний відсоток СО2-екстракту допоможе шкірі весь день бути свіжою і пахучою: ефірні олії лаванди і лимону доповнять формулу.

Властивості:
- легка знеболювальна для кремів від запалення суглобів,
- пом'якшувальна і загоююча,
- знімає подразнення і свербіння,
- дезодоруюча,
- антиоксидант.
Косметичне застосування: 0,03-2%
- мазі і бальзами лікувальні — 2%
- емульсії та креми — 0,5-0,9%
- сироватки та активні гелі для масажу — 0,5-1%
- поліпшення готових кремів — 1,5%
- косметика для примхливої ​​шкіри — 1%.
Зберігання: далеко від прямих сонячних променів в тарі темного скла
Виробник: Україна

Статті по темі. Рецепти і поради:

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

Оцінка 
2018-02-06

Свойства

Здравствуйте, Наталья Ивановна! Приятно видеть такое ответственное отношение к СО2-экстрактам)) холодильник и вправду идеален для косметических ингов, почти для всех :)
Обычно нагрев загустевшего остывшего СО2-экстракта перед вводом в эмульсию проводится так: в чашечку наливают горячую воду (не кипяток, просто горячую) и помещают туда стеклянный флакон с ингом. Через 1-2 минуты содержимое уже текучее.
А еще для удобства рекомендуем снимать крышку-капельницу, без нее удобнее капли отсчитывать ;) (но для транспортировки она необходима)

  • 2 з 2 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2018-02-02

вопрос по вводу в рецептуру

Здравствуйте. Подскажите пожалуйста какой температуры боятся СО2 экстракты. дело в том, что я храню в холодильнике-они застывают, а насколько их можно разогревать-до каких пределов? И вводить их можно как я понимаю в "активной" фазе. И ещё нельзя ли СО2 в чем то растворить для введения в водную среду? спс.

Оцінка 
2017-10-09

+хитозан

Добавляю еще хитозан в гели от суставных болей (в сырую погоду иногда напухают). С хитозаном - лучше всего, рекомендую.

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2017-10-08

синергия для суставов

Наталья Ивановна, мне нравится сочетание с фукусом и арникой, еще базилик, центеллу из ассортимента любимой Зульфии можно попробовать, по свойствам хорошо должны вписаться в рецептуру :)

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2017-10-05

вопрос

Здравствуйте.Может кто подскажет-с каким экстрактом можно комбинировать при суставных болях(или просто проблемах суставных) слышала что в паре работают СО2 экстракты эффективнее.спс.

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2017-08-01

Рецепт

Здравствуйте, Алла! Можем посоветовать компоненты для мази от болей в суставах: эфирное масло эстрагона, коллаген, СО2-экстракт живокоста, спирт, гелеобразователь. Точные рецепты мы не составляем.))

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2017-07-31

Помогите составить рецепт

Помогите,пожалуйста, составить рецепт геля или крема при болях в суставах. Надеюсь,что это будет более действенное средство,чем аптечное. Благодарю

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.

Напишіть свій відгук!

Написати відгук

СО2-екстракт живокосту

СО2-екстракт живокосту

Важливо для примхливої ​​шкіри:

пом'якшення і зволоження дуже важливі для здоров'я епідермісу. Входить до складу анальгезуючих кремів від суглобових болів, при ревматизмі і подагрі