Борна кислота

Новий товар

Нищить акне

Загоює тріщини шкіри, дезинфікує і бореться з гіпергідрозом. Слабкий, не дратівливий тканини антисептик і дезинфіктант: спреї та дезодоранти.

Детальніше

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 1 бал. Ваш кошик міститиме в сумі 1 бал які можна конвертувати в сертифікат на 0,20 грн.


29,00 грн

  • 50 г

Додати до списку бажань


Кислота борна

INCI: борна кислота

Фармакопійна чистота: ХЧ (хімічно чиста)
Зовнішній вигляд: безбарвні білі кристали
Застосування: зовнішнє
Розчинність: у воді і спирті

Крем при пітливості

Водні розчини борної кислоти та її солей - боратів, використовуються в медицині і косметиці як бактерицидний і протигрибковий засіб. Ефірні олії підсилюють дію косметики. 
Не дратуючий тканини антисептичний і дезинфікуючий засіб застосовують зовнішньо: водні та спиртові розчини зручні, мазі надійні, а присипки на тальку і крохмалі пом'якшують перебіг шкірних захворювань (усувають свербіння і лущення).
Борна кислота входить до складу антисептичних і протигрибкових препаратів, корисна при лікуванні тріщин на п'ятах. Гідролізати білків чудово поєднуються в спреях і лосьйонах для пом'якшення шкіри.
У косметології борна кислота показана при підвищеній пітливості: ванночки з борною кислотою і галунами послаблять прояви гіпергідрозу.
Косметичне застосування:
- Компреси, спреї при гіпергідрозі - 1-4% водний розчин,
- Міцелярна вода - 2% водний розчин,
- Атопічна суха шкіра з тріщинами - 5% борна мазь.
Запобіжні заходи: у разі потрапляння мазі в очі їх протирають ватним або марлевим тампоном, а потім промивають теплою водою.
Зберігання: щільно закупореній в сухому темному місці
Протипоказання: діти до 12 років; загострення запальних захворювань шкіри, покритих волоссям.

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

Написати відгук

Борна кислота

Борна кислота

Нищить акне

Загоює тріщини шкіри, дезинфікує і бореться з гіпергідрозом. Слабкий, не дратівливий тканини антисептик і дезинфіктант: спреї та дезодоранти.