Мильна основа МЕЛТА Ши

Новий товар

Ніжне мило з ши

гіпоалергенно і ніжно для шкіри. Піноформування досить високе, якість піни кремова, підходить для очищення будь-якого типу шкіри.

Детальніше

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 6 балів. Ваш кошик міститиме в сумі 6 балів які можна конвертувати в сертифікат на 1,20 грн.


62,00 грн

  • 500 г
  • 1 кг

Додати до списку бажань


Мильна основа МЕЛТА Ши

Виробник: Білорусь

Зовнішній вигляд: біла тверда гладка маса майже без запаху

рН 9,5 (1% -ний розчин)

Температура плавлення 55-60 С

Сорбіт і гліцерин у складі зволожують шкіру, а перевірений емолент ши зробить піну цього мила кремовою і ніжною. Основа прекрасно милиться, приємна в роботі. Якщо ви маєте намір зробити оригінальне і корисне мило, сумістите два види білоруської основи Мельта: з олією манго і ши. Таке мило буде ідеальним для очищення тонкої і примхливої ​​шкіри тіла.

Мильна основа проста в роботі, не примхлива, плавиться і застигає швидко. Якщо не хочете, щоб брусок мила змилився швидко, додайте в нього люфу. Мило-мочалка стане практичним аксесуаром: масаж і користь.

Склад: гліцерин, пропіленгліколь, стеарат натрію, лаурат натрію, стеаринова кислота, лауринова кислота, лауретсульфат натію, сорбіт, натрію хлорид, ДЕА кокосової олії, натрію гідроксид, діоксид титану, масло ши

Вагу товару можна вибрати у випадаючому вікні.РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

Оцінка 
2016-07-08

Ответ

Анна что-то Вы делаете не так, реккомендую посмотреть видео, в свое время мне очень видео помогло.

Оцінка 
2016-07-06

Что я делаю не так?

У меня просто слезы на глазах. Четвертый раз пытаюсь сделать мыло и не получается. Сначала брала нулевку, та взорвалась в микроволновке не прошло и полминуты. Потом взяла эту с маслом Ши. Поставила на баню, она стояла на бани вдумайтесь полтора часа! и так и не рассплавилась...Я мешаю, а верх берется корочкой, только снимаю - она в секунде застывает. У меня стакан так нагрелся - что лопнет! А основе хоть бы шо! она вообще не расстаяла до жидкого состояние. Полтора часа. Что я делаю не так?

Оцінка 
2015-12-10

Ни о чем

Совсем не мылится. Вот вообще.

  • 2 з 2 вважають цей коментар корисним.

Напишіть свій відгук!

Написати відгук

Мильна основа МЕЛТА Ши

Мильна основа МЕЛТА Ши

Ніжне мило з ши

гіпоалергенно і ніжно для шкіри. Піноформування досить високе, якість піни кремова, підходить для очищення будь-якого типу шкіри.