Мильна основа МЕЛТА Ши

Новий товар

Ніжне мило з ши

гіпоалергенно і ніжно для шкіри. Піноутворення досить низьке, але на якість очищення шкіри це не впливає.

Детальніше

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 7 балів. Ваш кошик міститиме в сумі 7 балів які можна конвертувати в сертифікат на 1,40 грн.


78,00 грн

  • 500 г
  • 1 кг

Додати до списку бажань


Мильна основа МЕЛТА Ши

Виробник: Білорусь

Зовнішній вигляд: біла тверда гладка маса майже без запаху

рН 9,5 (1% -ний розчин)

Температура плавлення 55-60 С

Сорбіт і гліцерин у складі зволожують шкіру, а перевірений емолент ши зробить піну цього мила кремовою і ніжною. Основа легка та приємна в роботі. Якщо ви маєте намір зробити оригінальне і корисне мило, сумістите два види білоруської основи Мельта: з олією манго і ши. Таке мило буде ідеальним для очищення тонкої і примхливої ​​шкіри тіла.

Мильна основа проста в роботі, не примхлива, плавиться і застигає швидко. Якщо не хочете, щоб брусок мила змилився швидко, додайте в нього люфу. Мило-мочалка стане практичним аксесуаром: масаж і користь.

Склад: гліцерин, пропіленгліколь, стеарат натрію, лаурат натрію, стеаринова кислота, лауринова кислота, лауретсульфат натію, сорбіт, натрію хлорид, ДЕА кокосової олії, натрію гідроксид, діоксид титану, масло ши

Вагу товару можна вибрати у випадаючому вікні.РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

Оцінка 
2017-10-25

Хороша основа!

Швидко плавиться і застигає, запаху майже немає, якість чудова. Милиться добре, шкіра не стянута, приємна на дотик. Мило робила для дочки 1,5 рочки (в неї суха шкіра), то додавала масло мигдалю (на 100 грам одну чайну ложку) і мило все одно милилось добре. Мені сподобалось, рекомендую!

Оцінка 
2016-07-08

Ответ

Анна что-то Вы делаете не так, реккомендую посмотреть видео, в свое время мне очень видео помогло.

Оцінка 
2016-07-06

Что я делаю не так?

У меня просто слезы на глазах. Четвертый раз пытаюсь сделать мыло и не получается. Сначала брала нулевку, та взорвалась в микроволновке не прошло и полминуты. Потом взяла эту с маслом Ши. Поставила на баню, она стояла на бани вдумайтесь полтора часа! и так и не рассплавилась...Я мешаю, а верх берется корочкой, только снимаю - она в секунде застывает. У меня стакан так нагрелся - что лопнет! А основе хоть бы шо! она вообще не расстаяла до жидкого состояние. Полтора часа. Что я делаю не так?

  • 0 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2015-12-10

Ни о чем

Совсем не мылится. Вот вообще.

  • 2 з 2 вважають цей коментар корисним.

Напишіть свій відгук!

Написати відгук

Мильна основа МЕЛТА Ши

Мильна основа МЕЛТА Ши

Ніжне мило з ши

гіпоалергенно і ніжно для шкіри. Піноутворення досить низьке, але на якість очищення шкіри це не впливає.