Ange ou Démon, Givenchy парфумерна композиція

Новий товар

Аромати Живанши

Жіночний і чистий аромат починається мандарином і чебрецем. Тонкий дзвінкий парфум облагородить собою мило і шампунь, зробить з простого крему парфумоване диво.Детальніше

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 2 балів. Ваш кошик міститиме в сумі 2 балів які можна конвертувати в сертифікат на 0,40 грн.


49,00 грн

  • 10 мл

Додати до списку бажань


«Ange ou Démon» від Живанши

Розчинність: легко в спиртах (етанолі, пропіленгліколі, парфумерному спирті, бензилі, ізопропілі, ізопропілміристаті, діетилфталаті) зі збереженням прозорості розчину: відмінно змішується з оліями; розчиняється у воді

Гель для душа

Верхні ноти: калабрійський мандарин, чебрець і шафран
Ноти серця: іланг-іланг, орхідея і лілія
Базові ноти: кора дуба, рожеве дерево, ваніль і боби тонка

У назві аромату відображена таємничість жіночої натури, її два образи - ангельський і демонічний.
Квітково-орієнтальна композиція народжена союзом чистоти і загадки. Кристальні і жіночні початкові ноти розкриваються ароматами свіжого калабрийского мандарина і білого кмину, які доповнюються чуттєвими нотами шафрану. Яскраве, благородне серце несе з собою відтінки харизматичної, сильної і чуттєвої лілії, чия квіткова пряність відтіняється м'якою орхідеєю максілларія і загадковою аурою іланг-ілангу. Притягальні і загадкові базові ноти складаються з елегантного дубового моху, збудливої палісандрової деревини, ванілі і бобів тонка.

Виробник: Франція
Запобіжні заходи: почніть експериментувати з малої кількості і половинної дози. Тоді буде простіше зорієнтуватися в концентрації парфумованого ефекту для різних обставин. Просимо бути обережніше з парфумованими віддушками та ефірними оліями, якщо в будинку є алергіки, маленькі діти, астматики або домашні тварини.

Написати відгук

Ange ou Démon, Givenchy парфумерна композиція

Ange ou Démon, Givenchy парфумерна композиція

Аромати Живанши

Жіночний і чистий аромат починається мандарином і чебрецем. Тонкий дзвінкий парфум облагородить собою мило і шампунь, зробить з простого крему парфумоване диво.