Водорозчинна олія бабасу

Новий товар

Піна для обличчя

і ніжний демакіяж. Догляд за дитячою шкірою, ковзаючі очищаючі гелі. Делікатне миття шкіри і волосся.

Детальніше

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 2 балів. Ваш кошик міститиме в сумі 2 балів які можна конвертувати в сертифікат на 0,40 грн.


43,00 грн

  • 25 г

Додати до списку бажань


Водорозчинна олія бабасу

INCI: Babassu (Orbignya oleifera) Oil Hydrogenated
Активні речовини: олеїнова, лінолева, каприлова і капрова кислоти, токотрієноли і стероли, β-ситостерол, Δ-5-авенастерол, кампестерол і стигмастерол

Гель-демакіяж

Водорозчинна форма олії потрібна в незмивній косметиці, оскільки делікатно ставиться до шкірної мантії і більш зручна для домашньої лабораторії. Чудові піноутворюючі властивості затребувані в шампунях, гелях, демакіяжних составах.

Бабасу схоже з кокосовою олією, але багатіше ненасиченими кислотами - олеїновою та лінолевою. Водорозчинна олія легко змішується в сироватках з іншими водорозчинними компонентами, а шкіра після такого догляду ніжна і посвіжіла.

Підходить для догляду за ніжною дитячою шкірою: знімає почервоніння і запобігає подразненням. У концентрації 1-3% не замутняє розчин, при 3-7% замутняє, а при 10% злегка загелює водну фазу.
Створіть міцелярну воду для очищення шкіри: 1-2% водорозчинної олії, решта - гідролат і пом'якшувальні компоненти плюс консервант. Відчуття м'якості і атлас покривів залишається надовго. Рецептів міцеляркі багато, вибирайте за типом шкіри.

Бабасу необхідний шкірі в будь-який час року і в будь-якій своїй формі. Олія і батер надають милу кремову піну, вписується в шампуні і демакіяж, ПАР і водорозчинна олія захищають шкіру під час очищення.
Косметика з бабасу надає шкірі природний блиск, роблячи її м'якою. Очищення обличчя гелем, збитим в щільну піну, дає приголомшливий ефект - ніжність шкіри і глибоке очищення пор. Головне правило - мінімум одну хвилину ніжно забивати піну в шкіру, не торкаючись шкіри руками. Піна-буфер зробить все сама, день за днем.

Властивості:
- Захист шкірної мантії,
- Зволожуюча,
- Пом'якшувальна,
- Розгладжує шкіру і волосся.
Косметичне застосування: 1-10% в косметиці, до 30% в милі
- демакіяж і очищення шкіри - 2-5%,
- міцелярна вода - 1-2%,
- вологі серветки - 3-10%,
- шампуні і гелі для душу - 4-8%,
- поліпшення піноутворення - 5-10%,
- мило - 10-30%.
Зберігання: щільно закупореним в сухому темному місці. При перепаді температури зберігання олія може мутніти і утворювати крупинки, які розчиняються при дуже слабкому нагріванні, і олія стає знову прозорою.
Виробник: Італія

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

Оцінка 
2018-02-15

Как использовать?

Здравствуйте, Наталья Ивановна! При вводе в воду 11-15% водорастворимого масла получается довольно вязкий гель, однако сохранить прозрачность в этом случае не получится

Оцінка 
2018-02-13

пена-буфер??? рецептик?

Здравствуйте.Прочитала:Косметика с бабассу придает коже естественный блеск, делая ее мягкой. Очищение лица гелем, взбитым в плотную пену, дает потрясающий эффект — нежность кожи и глубокую очистку пор. Главное правило — минимум одну минуту нежно вбивать пену в кожу, не касаясь кожи руками. Пена-буфер сделает все сама, день за днем."
Заинтриговали!!!) Хоть примерно из чего её делать? Наверное довести до геля врм бабассу...и чтоб пенилось пав?подскажите кто-нибудь!)))

Напишіть свій відгук!

Написати відгук

Водорозчинна олія бабасу

Водорозчинна олія бабасу

Піна для обличчя

і ніжний демакіяж. Догляд за дитячою шкірою, ковзаючі очищаючі гелі. Делікатне миття шкіри і волосся.

Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку