Хітозан
Слабке волосся
стане міцнішим і здоровішим, якщо поліпшити шампунь хітозановим гелем. Родич кератину, прискорює загоєння. Полегшує укладання, зміцнює волосяний стрижень і нігті.
local_shipping Безкоштовна доставка лише для замовлень понад 2000 гривень — по Україні та по місту Вінниці. Докладніше
Хітозан
INCI: Chitosan
Зовнішній вигляд: бежевий порошок
Розчинність: в гарячій воді з невеликим осадом
Зміцнення нігтів
Стягує пори, потужно загоює, чудова проникність для шкіри і бактерицидний талант.
Хітозан оптимально підходить для догляду за шкірою і волоссям. Простий хітозановий гель врятує шкіру від зневоднення, а пори - від розширення. Сумісний з компонентами косметичних засобів, дружний з комплексоутворювачами, неаллергенний, добре проникає в шкіру.
Після курсу хітозанових масок обличчя стає ляльково-порцеляновим, шкіра надовго зволожена і підтягнута. Комбінуйте глини і хітозан, якщо шкіра схильна до висипань.
Якщо в будинку є маленькі діти, то можете забути про синці і забиття: хітозан не дозволить утворитися неестетичним гематомам, а поріз або рану загоїть в лічені години.
Шампуні та бальзами для волосся потребують хітозану, він затребуваний як зволожуючий і вологоутримуючий компонент. Проста гель-маска для волосся з додаванням 2% -ного хітозанового гелю упорядкує саме ослаблене і посічене волосся, а також розплутає буйні локони. Якщо немає часу, просто розбавте одноразову дозу шампуню готовим хітозановим гелем. Цей же гель вміє зміцнювати ламкі нігті: рясно намажте руки і надіньте латексні рукавички на півгодини. Через тиждень таких масок нігті зміняться, а шкіра рук стане молодше і біліше.
Гелеутворююча властивість хітозану-гідроколоїду підсилює його вологоутримуючі властивості. Щільні, що зв'язують воду біосумісні плівки охолоджують і пом'якшують шкіру, дозволяють їй дихати і вбирати воду, що корисно подвійно: шкіра не пересихає, а рана або опік не мокнуть. Хітозановий навіс над ранкою розкладається природним шляхом (це роблять ферменти нашого організму), тому зайвий раз турбувати уражену ділянку шкіри немає потреби. Просто довіртеся хітозану. Якщо створюєте гель, то скористайтеся талантами Трилону-Б, який позбавляє від осаду, покращуючи тактильні властивості косметики.
У куаферів і трихологів задіяна здатність хітозану формувати захисну плівку на поверхні волосся. Хітозанові плівки стабільніше в умовах підвищеної вологості, ніж силікони. Обробка волосся спреєм з хітозаном знімає електростатичний заряд, надає блиск, покращує розчісування. А також деяким чином закріплює локони.
Косметичне застосування:
0,2-2%, до 4% для загоєння ранок
- емульсії, гелі - 0,2-1,5%
- спрей для укладання волосся, тонік - 0,5%
- шампунь, бельді, убтан - 0,5-1%
- сироватки, гелі від сонячних опіків - 1,5-2%
- загоюючі склади - 1-4%.
Зберігання: в прохолодному сухому місці, щільно закупореним, далеко від світла і тепла, 3 роки
Джерела: «Біохімічний довідник» під ред. Кучеренко М.Є, Виноградова Р.П., Литвиненко А.Р. Київ, 1979, Вікіпедія
Статті по темі:
РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ
- chevron_left
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- chevron_right