Шопінг-інструкція

Інтернет-магазин «Зульфія»

Любі друзі,

якість і швидкість обслуговування в нашому магазині неухильно зростає. Універсальність наш сайт пропонує вам безліч зручних функцій, а саме:

  • особистий кабінет;
  • зворотний зв'язок;
  • карта сайту;
  • поділитися посиланням з друзями.

 

Особистий кабінет. Тут зберігається історія ваших покупок, купони на знижку, особиста інформація, листування з магазином. Завжди можна змінити колишні дані (адреси доставки, список улюблених товарів). Останній пункт заощадить час: список коли-небудь позначене вами товари завжди чекаю вас тут. Вони тепер обрані.

Для постійних клієнтів це зручно. Щоб не робити зайвих рухів, в особистому кабінеті придумано швидке оформлення покупки - за допомогою списку «Мій список бажань».

Йдемо за покупками, попутно зауважуючи, що в описі товарів з'явилося сердечко і напис «Додати до списку бажань». Легке натискання на сердечку ви включаєш товар в переліку «Мій список бажань». Він там залишаюся до тих пір, поки ви його не викреслить зі списку. Таким чином формується звичний список покупок. При наступних відвідуваннях магазину замовлення можна згенерувати прямо зі списку «Мій список бажань». Зручно!

Зворотній зв'язок. Виникли питання? Натисніть «Зворотній зв'язок» і виберіть «Зворотній дзвінок» або «Онлайн-чат»


шоппинг-инструкция 

на будь-яке Ваше запитання, наші менеджери оперативно дадуть відповідь або зв'яжуться з Вами.Відгуки. Про кожен товар можна залишити відгук, тобто поділитися досвідом його використання з іншими людьми. Не варто вихлюпувати власні емоції і припущення - набагато корисніше чітко викладені факти, написані грамотно і виважено. Питання про товари краще ставити в формі «Зворотнього зв'язку», на те вона і створена.

Поділитися з друзями. Прямо зі сторінки магазину діліться з друзями актуальною посиланням:


Корисних вам покупок і натхнення!

Щиро Ваша,
«Зульфія»