Чоловіча шкіра

Чоловіча шкіра

Турбота про кохану людину приємна кожній дівчині. Крейсерська постава - не єдина прикраса чоловіка, настільки ж необхідний здоровий і доглянутий вигляд. Ось список обов'язкових компонентів для здоров'я чоловічої шкіри. Косметика для чоловічої шкіри повинна виконувати три прості функції: зволожувати, захищати і розгладжувати шкіру протягом дня. Активний догляд - пептидні сироватки і пілінг-склади, цілком можна запозичити з косметичного арсеналу жінок. Подібні засоби, як правило, створюють під знаком унісекс. У молодості шкіри немає статі! 
Зволожуючі компоненти неодмінно повинні бути присутніми в неабиякій кількості в складі будь-якої косметики для чоловічої шкіри. Чарівні відчуття дарують трегалоза і гідрованс, активно зволожує комплекс Xpertmoist і гідролізат ісландського моху. Перевірені фукогель і алое-віра несуть шкірі позбавлення від стягнутості.

Живильні олії виконують важливу функцію в косметиці - тримають баланс водно-жирової мантії шкіри. Не забувайте про сухе масло, нанесене на вологу шкіру після гоління - це простий засіб виручає завжди і всюди. Тонкий шар вологи на шкірі плюс ще більш тонкий захист масла дорівнюють комфорту шкіри.

Дезодорування і бактерицидні властивості потрібні в лосьйонах і складах після гоління. Залежно від типу шкіри це можуть бути рідкі гелі, ковзне молочко або щільний крем. Неодмінно в їх складі повинні бути галуни алюмокалієві - потужний дезодорант і загоювач порізів. Або стеарат магнію, можливий старий добрий тальк - ці порошкові фракції гігроскопічні, часто зустрічаються в сухих антиперспірантах в якості наповнювача. Тальк, наприклад, має зручну властивість прилипати до шкіри, вбираючи надлишок вологи, яка і є середовищем для розмноження бактерій, що утворюють неприємний запах. Деотальк в кросівках і повсякденному взутті забезпечить відсутність неприємного запаху. При гіпергідрозі просто необхідний для шкіри.

Ефірна олія несе з собою не тільки на диво приємний і стійкий шлейф - це засіб, що допомагає шкірі бути юною і гладкою, запашною і свіжою протягом дня. Куди б ви не додали краплю ефірного еліксиру, улюблений аромат подбає про здоров'я шкіри і волосся. Парфумерні композиції та віддушки теж послужать приємним доповненням при створенні домашньої косметики. Складіть власну суміш для ароматизації авто і міняйте її під настрій.

Лосьйон для чоловічої шкіри «Ветивер», 100 мл
Лосьйон знімає відчуття стягнутості, живить шкіру і дезинфікує. Підходить як після гоління, так і до. Ароматний і ковзний, лосьйон швидко вбирається і пом'якшує шкіру.
- Гідролат - 85 мл
- Гідрованс - 5 мл
- Гіалуронат натрію Середньомолекулярний - 0,2 г
- Емульгатор «Емультікс» - 10 крапель
- Олія рицинова - 2 мл
- СО2-екстракт ромашки - 0,15 мл
- СО2-екстракт буркуну - 0,25 мл
- Амодиметикон - 5 мл
- Ефірна олія грейпфрута - 8 крапель
- Ефірна олія м'яти - 3 краплі
- Ефірна олія шавлії - 2 краплі
- Ефірна олія ветивера - 2 краплі
- Консервант пресервасол - 1 мл.
У теплому гідролаті збити міксером гіалуронат натрію, ввести амодиметикон. Далі при перемішуванні міксером ввести емульгатор «Емультікс», рицинову олію і  біоактиви, що залишилися - ефірні олії і екстракти. Законсервувати лосьйон і перелити в дозатор.

Лосьйон «Від вростання волосся», 35 мл
Вростання волосків в шкіру - сумнівне задоволення, тому для профілактики цього явища пропонуємо скористатися нашим рецептом легкого зволожуючого лосьйону. Папаїн в його складі профілактує впровадження зростаючого волоса в шкіру і подальше запалення. Легка відлущувальна властивість цього лосьйону і його зволожуючий талант зроблять шкіру доглянутою і чистою. Ефірні олії грейпфрута і неролі матують, а ветивер надає лосьйону чоловічий аромат, прозорий і благородний.
- Гідролат - 28 мл
- Трегалоза - 1 г
- Емульгатор «Емультікс» - 3 г
- Сквалан - 3 мл
- Папаїн - 0,5 г
- СО2-екстракт буркуну - 0,05 мл
- Вітамінний комплекс AEF - 1 мл
- Ефірна олія грейпфрута - 3 краплі
- Ефірна олія ветівера - 2 краплі
- Ефірна олія неролі - 1 крапля
- Консервант пресервасол - 0,6 мл.
На водяній бані-1 підігріваємо рідкий емульгатор і сквалан. На водяній бані-2 в підігрітому гідролаті розчиняємо папаїн і трегалозу. Змішуємо міксером обидві фази, вводимо активи: вітаміни, СО2-екстракт, ефірні олії і консервант. Лосьйон переливаємо в помпу.


Мус «Гоління моє», 100 г

Бентоніт в милі для гоління - класичний прийом, що поліпшує ковзання. Пантенол відновлює і заспокоює, рослинні олії фісташки та камелії захищають і живлять шкіру після гоління. Плацентарний гідролізат робить шкіру ніжною і матовою протягом усього дня.

- Мильна основа «Кремоподібна» - 80 г

- Гідролізат плаценти - 5 мл

- Глина жовта бентонітова - 2 г

- Олія камелії - 2 мл

- Олія фісташки - 3 мл

- Пантенол - 5 крапель

- Парфум-віддушка «Givenchy Pour Homme» - 5 крапель

- Консервант гермаль - 0,5 м

На водяній бані плавимо мильну основу, до рідкого стану. Вводимо глину і вимішуємо, додаємо пантенол і знову змішуємо. Вводимо олію камелії і фісташки, парфум-відмыло для бритья, как сделать пену для бритья, рецепты, зульфиядушку. Тепер, коли наша основа починає потроху остигати при кімнатній температурі, пора її енергійно збити.

Кухонний міксер підійде ідеально. У процесі збивання мусу додаємо водну фазу (гідролізат протеїну з розчиненим у ньому консервантом).

У певний момент мило стає схожим на збите масло - все ніжніше, легше, об'ємніше! По досягненні цієї стійкої консистенції, мус вважається готовим.

Чистим шпателем перекладаємо мус в білосніжну баночку з гвинтовою кришкою.

Гель «Після гоління», 100 мл

Гель надійно зв
оложує шкіру, легко розподіляється і вмить всмоктується. Освіжає, знімає роздратування і лікує пошкоджену шкіру.

- Гідролат розмарину - 90 мл

- Гіалуронат натрію Середньомолекулярний - 0,5 г

- Алое-віра концентрат - 2 мл

- Фукогель - 2 мл

- Пантенол - 0,5 мл

- Алантоїн - 0,25 г

- Амодиметикон - 5 мл

- Ментола спиртовий розчин 50% -ний - 3-4 краплі

- Консервант фенокситанол - 0,25 мл.

У теплому гідролаті розчинити алантоїн. Додати гіалуронат натрію і залишити на пару годин набухати. Ретельно змішати, ввести алое, пантенол, ментоловий розчин і амодиметикон.

Остаточно змішати і законсервувати. Перелити в зручний флакон. Ментол легко замінити ефірною олією м'яти.

Можете ввести улюблені ефірні олії або парфум-віддушку.

Спрей «Після гоління», 50 мл

Споконвічні рецепти молодості і краси чоловічі незмінні: поголися і причешися! Проте наш тонік після гоління зробить ваше обличчя не просто молодим, а ще й гладким, зволоженим. Зняття припухлостей йде як бонус. У флакон-спрей заливається готовий тонік:

- Гідролат лаванди - 30 мл

- Спирт ізопропіловий - 15 мл

- Ментол - 0,5 г

- Галуни алюмокалієві - 2 г

- Фукогель - 2 мл

- Амодиметикон - 1 мл

- Парфумерна композиція - 10 крапель

- Екстракт арніки - 1 мл

- Консервант фенокситанол - 2-3 краплі.

У спирті розчинити ментолові кристали. У дуже гарячому гідролаті розчинити алантоїн і галуни, збовтати. Ввести фукогель, амодиметикон і арніку. Змішати зі спиртом, ароматизувати, законсервувати тонік фенокситанолом. Перелити у зручний флакон або спрей.

Крем «Після гоління», 90 г

Емульсія зволожує і живить шкіру після гоління. Папаїн профілактує вростання волосків, гіалуронат натрію і алое-віра піклуються про тривале зволоження. Фенилтриметикон гарантує приємність нанесення крему.

- Гідролат алое - 65 мл

- Олія рисових висівок - 10 мл

- Олія Аргана - 6 мл

- Батер ши органік - 4 г

- Емульгатор «Олівем-1000» - 3 г

- Віск лотоса - 1 г

- Папаїн - 1 г

- Гіалуронат натрію низькомолекулярний - 0,5 г

- Сірка водорозчинна - 2 г

- Алое-віра концентрат 10: 1 - 2 мл

- Фенилтриметикон - 3 мл

- Консервант фенокситанол - 0,3 мл.

У 20 мл гідролата залишити набухати гіалуронат натрію. Через пару годин утвориться ріденький гель, ретельно перемішати.

На водяній бані-1 (масляна фаза) розтопити віск лотоса, батер ши, підігріти олію рідку і дочекатися розчинення емульгатора.

На водяній бані-2 (водна фаза) підігріти гідролат (не вище 70 ° С!), розчинити у ньому папаїн і сірку. Додати гіалуроновий гель і змішати.

Обидві фази збити мініміксером по досягненні ними однакової температури. Вводити по краплях концентрат алое-віра. Після 3-4 хвилин збивання емульсії можна додавати фенилтриметикон і консервант. При бажанні можна додати ефірну олію або віддушку.

Крем чистим шпателем перекласти в продезинфіковану тубу, баночку, флакон.

Дезодорант-олівець, 50 г

Свіжість тілу допомагає зберегти дезодорант. Мініверсію можна залити в компактну тубу, нехай вона буде кишеньковим варіантом.

- Віск вибілений - 12,5 

- Віск канделильский - 2,5 г

- Батер ши рафінований - 7 г

- Олія кокосу вірджин - 5 г

- Харчова сода мелена - 7,5 г

- Кукурудзяний крохмаль - 5 г

- Галуни алюмокалієві - 4 г

- Алантоїн - 0,8 г

- Ментол - 0,5 г

- Оксид цинку мікронізований - 5 г

- Ефірні олії - 5-8 крапель.

Змішайте масла і розплавте, розчиніть в них ментол. Поки масла плавляться, зважте сухі компоненти. Нагадаємо, що галуни і соду потрібно змолоти в пил в кавомолці. Додайте сухі компоненти до масел і добре змішайте. Змішуйте швидко, щоб суміш не почала застигати. Коли все змішано, ароматизуйте і заливайте в тубу. Зручний твердий олівець відтепер до ваших послуг. Замість ефірних олії можете ввести парфумовану композицію, яка доповнить усю лінійку догляду за шкірою: гель для душу, мило для гоління, шампунь і туалетну воду.

Деотальк освіжаючий, 20 г

Тальк робить дві справи: нейтралізує неприємний запах і освіжає. Зберігається в баночці з мембраною щоб уникнути попадання влагі.

- Кукурудзяний крохмаль - 10 г

- Тальк - 8 г

- Галуни алюмокалієві - 2 г

- Оксид цинку мікронізований - 1 г

- Ефірні олії - 3 краплі.

За рахунок мікронізованого цинку тальк не розбілюється, не хвилюйтеся. Якщо використовуєте тальк для тіла, пройдіться пушком по сухій шкірі після душу, залишки змахніте рушником. Якщо хочете тримати взуття в ідеальному порядку, то ложку деоталька варто насипати у взуття ввечері або за пару годин до виходу на вулицю. Нагадаємо, що бажаний ефект - захист від появи неприємного запаху, досягається лише при регулярному застосуванні цієї дезодоруючої сухої суміші.

Цілуємо вас, дорогі чоловіки!