Пляжні хитрощі

Пляжні хитрощі

Рецепти і поради для відпочивальників на пляжі
У літню спеку головне — знати, що є набагато дієвіші засоби охолодження, чим банальний крижаний душ. Насправді треба навіть не охолоджуватися, а підтримува
ти природний теплообмін і допомогти організму впоратися з позамежними температурами.
Пийте воду. Без газу, помалу, але постійно. У жару організм терморегулюєтся, випаровуючи воду. Поповнюйте її запас, щоб організм не працював в авральному режимі.
Пийте воду, вона смачна і корисна. 
Не зловживайте холодним душем. Набагато корисніше і результативніше контрастний - він підвищує еластичність шкіри і нормалізує теплообмін.
Прохолода для стоп. Тримайте в холодильнику пластикову пляшку, наповнену водою, і використовуйте її як масажер для ніг - треба перекочувати прохолодний циліндр стопами впродовж 5-10 хвилин. На стопах у нас осереддя важливих точок, на які прохолода впливає дуже навіть позитивно. Якщо з незвички буде холодно, можна надіти тонкі шкарпетки.
Пляж: маленькі хитрощі
1. Гроші покладіть в порожню помадну тубу. Гривні в рулоні прекрасно туди поміщаються. Є ще один варіант зберігання грошей, якщо берете з собою на пляж гаманець або портмоне. В білий конверт вкладаємо купюри, кладемо конверт в порожню обгортку з-під гігієнічної прокладки на застібці - і в гаманець. Ніхто на таке не зазіхне, повірте!
2. Смартфон запакуйте в зіп-пакет, він не промокне. Користуйтеся девайсом крізь пакет, це легко.
3. Відпочиваєте на море, а ноги освіжаєте бритвеним станком? Візьміть гидрофильну олію замість піни: вона вбереже шкіру від солі і сонця, дасть відмінне ковзання, та й роздратування не буде, перевірено.
4. Охолоджуючий момент: саморобна льодова батарея. Просочіть мокру губку водою і заморозьте. Покладіть заморожену губку в зіп-пакет. Вона не розтане, а навіть якщо так, не буде кришитися, як талий лід.
5. Бережіть волосся: зволожуйте і захищайте від агресії солоної води і вітру. Спрей «Каліфорнія» до ваших послуг.
6. Тальк миттєво прибирає зі шкіри пісок і сіль. Розітріть тальк в долоньках і пройдіться по шкірі тіла. Або насипте тальк безпосередньо на проблемні ділянки - стопи, під коліна, пахви, словом, усюди, куди прилип пісок. Тальк в момент вбере вологу, яка «приклеює» до шкіри різні частинки. Спосіб кілька екстравагантний, але ефект стовідсотковий!
7. Косметичний лід зніме втому зі шкіри. І навіть опік, якщо додасте у воду концентрат алое-віра. Гідролатний лід принесе чимало користі шкірі!
І ще пара свіжих рецептів якраз для літа.
Тонік «Дзвінка прохолода», 100 мл
Після очищення шкіри окропити себе тоніком з спрея. Зелений чай і м'ята - ключові компоненти, протягом спекотного дня освіжають краще, ніж проста вода. Неодмінно тримайте мікрофлакон в сумочці або шухляді робочого столу. 
- Гідролат м'яти - 30 мл
- Гідролат зеленого чаю - 30 мл
- Гідролат вишні - 30 мл
- Спирт ізопропіловий - 5 мл
- Екстракт зеленого чаю - 2,5 мл
- Сірка водорозчинна - 2 г
- Ефірна олія м'яти - 0,5 мл
- Ефірна олія чайного дерева - 0,25 мл
- Ефірна олія вербени лимонної - 0,25 мл
- Консервант фенокситанол - 0,5 мл
У ізопропіловому спирті розвести ефірні олії. У гідролаті розчинити сірку МСМ, ввести гліколевий екстракт. Змішати обидві фази, законсервувати і перелити у флакон-спрей.
Мицелярная вода «Шовкова», 50 мл
Очищення, зволоження, пом'якшення - три корисних таланту міцеляркі. Софора дивно розгладжує і заспокоює шкіру. Змивати або не змивати міцелярку зі шкіри - вирішувати вам, у кожного типу шкіри свої вимоги. Уникати потрапляння в глаза.
- Гідролат софори - 42 мл
- Гідролізат шовку - 2 мл
- Олія ши водорозчинна - 4 мл
- Алое-віра концентрат - 2 мл
- Екстракт персика - 1 г
- Пантенол - 1 мл
- Алантоїн - 0,5 г
- Консервант фенокситанол - 8 крапель
У підігрітому гідролаті розчинити алантоїн і екстракт персика, ввести пантенол, гідролізат шовку і алое-віра. Змішати водну фазу з водорозчинною олією, ретельно збовтати, законсервувати і перелити в зручний флакон.
Маска спіруліновая «Зволоження», 10 г
Забезпечує шкіру вологою і розгладжує. Шовк, гліцин і алое несуть нашій шкірі незамінні амінокислоти, зміцнюючи таким чином її захисний бар'єр і зберігаючи вологу.
- Глина червона бентонітова - 3 г
- Шовку гідролізат сухий - 2 г
- Пудра спіруліни - 1 г
- Вітамін Е сухий - 1 г
- Гліцин - 1 г
- Комплекс «Дитячий для купання» для розведення.
У комплексі «Дитячий для купання» вимішати сухі компоненти, добившись пастоподібної консистенції. Дайте бентонітової глини як слід набрякнути у воді - так вона принесе ще більше користі.
Густу сметаноподібну масу накласти на заздалегідь очищену шкіру обличчя і шиї. Маска змивається через 15-20 хвилин.
Убтан «Заспокійливий», 10 г
Після енергійних косметичних процедур (чистка, епіляція) шкірі необхідно заспокоїтися. Зняти почервоніння допоможе експрес-маска. Убтан на основі перлів і йогурту напоїть шкіру вологою і відновить її рівний тон. Обов'язково зробіть маску на ніч перед відповідальним заходом.
- Пудра нутова - 4 г
- Сухий гідролізат перлів - 3 г
- Пудра вівса - 2 г
- Пудра троянди - 1 г
- Концентрат йогурту або бета-глюкан.
Гель алое-віра 50% -ний, 100 мл
Універсальний засіб для догляду за шкірою і волоссям. Зволожує і живить шкіру, матує, знімає роздратування і підсушує запалення. Підтримує волосся і шкіру голови в зволоженому стані. Користуватися можна в чистому вигляді або додаючи в косметику.
Є базою для багатьох косметичних гелей
- Алое-віра концентрат - 5 мл
- Гідролат - 100 мл
- Арістофлекс - 0,7 г
- Пантенол - 2 мл
- Консервант фенокситанол - 0,5 мл.
Гелеутворювач арістофлекс залити підігрітим гідролатом, перемішати щоб утворився гель. Ввести по краплях концентрат алое. Збити гель до однорідності і ввести пантенол. Законсервувати фенокситанолом. Гель алое-віра готовий, перекладіть його в зручну косметичну тару.
Гель може зберігатися при кімнатній температурі, але іноді дуже приємно користуватися прохолодним засобом. Користуватися готовим гелем можна в чистому вигляді або вводити його безпосередньо в косметичну формулу інших засобів.
Молочко в'яжуче «Жожоба і кедр», 100 мл
Знімає жирний блиск, що актуально в літню пору року. Ефірні олії підібрані для посилення в'яжучого ефекту і профілактики розширених пор. Свіжий деревний аромат бадьорить тіло і дух, легка консистенція дозволяє наносити макіяж відразу ж після вбирання.
Відмінний засіб для зволоження шкіри після гоління або епіляції. Універсальний гель гарний як для обличчя, так і для тела.
- Гідролат солодки - 93 мл
- Олія жожоба - 5 мл
- Екстракт лопуха - 1 мл
- Арістофлекс - 0,5 г
- Глина зелена каолінова - 1 г
- Ефірна олія кедра - 6 крапель
- Ефірна олія м'яти - 5 крапель
- Ефірна олія вербени лимонної - 3 краплі
- Ефірна олія ялівцю - 2 краплі
- Ефірна олія анісу - 1 крапля
- Консервант фенокситанол - 0,5 мл
На водяній бані підігріти гідролат солодки до 40 градусів, загеліть в ньому арістофлекс. Мініміксер прискорить процес. Далі вводимо в готовий гель екстракт, олію жожоба і глину. Білий легкий гель підсилюємо ефірними оліями, після чого консервуємо. Переливаємо готовий гель-молочко у флакон-дозатор.
Косметичний лід "Алое", 100 г
Експрес-засіб для порятунку шкіри. Від чого? Мабуть, від всього: роздратування після гоління, сонячний опік, укус комах, тьмяна шкіра, пухир або подряпина, забиття, втрата свідомості або носова кровотеча. Чудовий засіб для уранішньої побудки шкіри : тонус і захват!
- гідролат алое - 95 мл
- алое-віра концентрат - 5 мл
- алантоїн - 0,25 р.
У підігрітому гідролаті розчиняємо алантоїн, вводимо концентрат алое. Захололий гідролат розливаємо по формах і ставимо в морозилку на 2-3 години. Цілющий косметичний лід дивовижно тонізує і причепурює шкіру
Маска-ванночка для ніг «Магнезія і м'ята», 100 г
Легка хода. Після ванночки з буркуном і магнезією гудячі ноги заспокоюються. Тому що покращилася мікроциркуляція (ялівець і м'ята) і шкіра отримала необхідну порцію цілющих солей і мінералів. Зручна суха суміш: ароматна заготівля для ножних ванночок зберігається в банці або фасується відразу порційно, наприклад, в муслінові мішечки або чайні пакетики.
- Магнезія - 70 г
- Пудра буркуну - 10 г
- Глина морська товста - 20 г
- Ефірна олія м'яти - 15 крапель
- Ефірна олія лимона - 15 крапель
- Ефірна олія ялівцю - 10 крапель
Змішати компоненти, засипати в зручну ємність: банку або флакон з широким горлом.
Паста-очищення «Глина і кунжут», 50 г
Паста очистить шкіру, відполірує і видалить з пор чорне що окислюлось сало. Паста густа, потрібно відщипувати від загального шматка потроху. Для цього треба в долоньці шматочок пасти змішати з теплою водою і нанести склад на обличчя, слідуючи масажних лініях. Шкіра після такої процедури напрочуд свіжа та оксамитова, придбаває приємний вологий блиск. Не забудьте обробити руки і кутикулу цієї диво-пастою, здивуєтеся немало!
- Пудра кунжуту - 20 г
- Глина біла каолінова - 10 г
- Глина червона бентонітова - 10 г
- Алое-віра концентрат - 10 крапель
- Гліцерин - 15 мл
- Концентрат рослинної ДНК - 10 мл
- Консервант феноніп - 5 крапель.
Кунжут ідеальний як скраб-агент для будь-якого типу шкіри, а в дуеті з тонким каоліном полірує шкіру. Простий склад поглинає жир і бруд, алое-віра додатково зволожує шкіру, а гліцерин надає пасті зручну консистенцію і пом'якшує шкіру. Дуже рекомендуємо підсилити склад пасти ефірною олією: лаванда і чайне дерево підійдуть проблемній шкірі, пальмароза та ірис - сухуватої, а цитрусові корисні для жирної шкіри.
Змішати глину і кунжутну пудру, додавати потроху гліцерин, після - гідролізат білка ДНК і алое. Пропонований обсяг дуже малий, тому блендер тут не допоможе. Після ретельного вимішування законсервуйте тугий клубок пасти і перекладіть в баночку-пробник. Паста легко зберігається на полиці у ванній, без консерванту - тільки в холодильнику.
Дезодорант-кристал, 50 г
Натуральний і дієвий деокамень профілактує запах поту. Це не антиперспірант, проте забезпечує тілу свіжість на весь день! Незамінний в дамській сумочці або в несесері подорожуючого. Крім дезодоруючого ефекту, галуни дезинфікують ранки і порізи, будучи нешкідливими навіть для дітей.
- Галуни - 48 г
- Гліцерин - 0,5 г
- Оксид цинку - 0,25 м
Розвести (дисперсувати, як кажуть хіміки) гліцерин з оксидом цинку. Змішати розведену суміш з кристалами галунів, перемішати масу.
У хімічній термостійкій склянці на водяній бані ця кристалічна маса плавиться безводним способом.. Обов'язково накрити склянку кришкою, щоб кристалізаційна вода не випарювалася, а розріджувала масу.
Через 20 хвилин маса розплавляється і потрібно швидко залити цей гарячий гель в силіконову формочку з плавними краями. Можете розлити у дві формочки по 25 г.
Через годину остигання у холодильнику утворюється кристал. Він легко виймається з форми і готовий до протипотової оборони. Перед кожним вживанням кристал потрібно змочити водою і круговими рухами наносити на шкіру (пахви, стопи, ліктьові згини чи інші місця, які страждають від зайвого потовиділення). Зберігати квасцовий кристал можна у будь-якій зручній баночці з кришечкою. Не кидайте його тільки - він розіб'ється на шматки.
Бажаємо вам літньої прохолоди!