Дезодорант

Дезодорування тіла

Пудрова вуаль, якої освіжають тіло, діє не тільки як парфум, але і дезодорант. Склад її простий і надійний, тому впродовж багатьох століть цей засіб гігієни та краси користувався великим успіхом. З приходом в наше життя промислових дезодорантів і кремів для тіла пудрові вуалі скромно відійшли в тінь, але ненадовго. І абсолютно наївно вважати, що це бабусині казки.
Пудри для тіла - віяння моди на натуральну косметику  і ми просто зобов'язані присвятити вас в тонкощі.
Парфумери світового рівня ніколи не припиняли випуск пудр для тіла, ті завжди були присутні в лінійці класичних парфумів. Рецепт благовонної пудри-парфуму ми підгледіли у Коко Шанель.
Спосіб застосування пудри простий: на оновлену душем шкіру, насухо витерту, пушком наносять деопудру. Причому, наносять рухами, не втираючи. Надлишки пудри змахують рушником. Крохмаль, бентонітова глина, тальк - природні поглиначі запахів і вологи, не дадуть шкірі намокати, оксид цинку не дозволяє бактеріям розкладатися на шкірі. Тобто дезодоруючий ефект очевидний. Шкіра стає гладкою і шовковистою - це заслуга крохмалю. А улюблений аромат, тонко-тонко нанесений на все тіло, буде супроводжувати вас весь день. Дуже приємно опудрить такої надійної вуаллю стопи, долоньки і пахви. Додавання блискучою міки або нітриду бору зроблять пудру для тіла чарівно мерехтливої.
Компоненти деопудри. Крохмаль кукурудзяний грає головну роль. Виступаючи поглиначем запаху, він не просто нормалізує вироблення шкірного сала, але також глибоко живить, зволожує і надійно захищає жирну і комбіновану шкіру від різного роду несприятливих зовнішніх впливів. Так що власникам жирної шкіри, особливо в літню пору, показані деопудри. Додавання крохмалю в дезодоранти допомагає уникнути утворення неприємного запаху. Прекрасно матує шкіру, стягує пори, допомагає проблемній шкірі налагодити вироблення себума. Також крохмаль з успіхом використовується у побуті: для освіження взуття, саше, аромокаміння.
Олії дбайливо доглядають за шкірою. У рецепті їх потрібно зовсім небагато, пару крапель. Вони обволікають шкіру незримою плівочкою, посилюючи природний захист. Присутність олії (або сквалану) у складі дозволяє пудрі залишатися на шкірі, захищає її, а також закріплює парфумовану ноту. Ефірні олії заспокоюють шкіру і підсилюють дезодоруючий ефект.
Дезодорант спиртовий «Вудсток», 30 мл
Вудсток в 1969 році став столицею хіпі та прогресивної молоді. Тоді у фаворі було ефірна олія пачулі, складний і сильний аромат якого відмінно дезодорує шкіру. У цьому рецепті спирт виступає леткою транспортною речовиною. З шкіри випаровується миттєво, залишаючи щонайтонший захист з ефірних олій. 
- Спирт ізопропиловий - 20 мл
- Гідролат шавлії - 10 мл
- Ефірна олія пачулі - 10 крапель
- Ефірна олія лимона - 10 крапель
- Ефірна олія мелісси- 5 крапель.
У флаконі зі спиртом розчиняємо ефірні олії, доливаємо гідролат, струшуємо. Дезодорант готовий.
Тальк для тіла «Вербена і м'ята», 20 г
Три в одному: пом'якшення шкіри, поглинання запаху і зайвої вологи. Комфорт, та й годі! Аромат вербени і м'яти підходить усім. Користуватися дезодоруючим тальком легко і просто: невелику його кількість наносять рухами, не втираючи. Надлишки тальку змахують рушником. Розкішне відчуття прохолоди і шовковистості шкіри буде вам в радість.
- Крохмаль кукурудзяний - 10 г
- Тальк - 7 г
- Глина біла каолінова - 3 г
- Ефірна олія вербени лимонної - 3 краплі
- Ефірна олія м'яти - 3 краплі.
Змішуємо сипучі компоненти в кавомолці. Ефірна олія додається по краплі в процесі змішування. Пересипаємо тальк у зручний флакон або баночку з ситечком.
Дезодорант кульковий, 50 мл
Натуральний дезодорант успішно бореться з причиною появи неприємного запаху: дезодоруючий комплекс надає терпку і поростягіваючу властивість. Галуни добре розчиняються в присутності гуару і гліцерину (у складі фітокомплексу). Ніжна шкіра пахв теж захищена. Кукурудзяний крохмаль забезпечить гладкість нанесення. Компактна версія
дезодоранту в роликовом олівчику завжди повинна чергувати в сумочці.
- Гідролат - 30 мл
- Комплекс «Дезодоруючий» - 5 мл
- Гуар - 0,05 г
- Олія кокосова - 2,5 г
- Галуни алюмокалієві - 4 г
- Крохмаль кукурудзяний - 3 г
- Сода харчова - 1,5 г
- Оксид цинку вододиспергуючий - 1 г
- Ментол - 0,25 г
- Циклометикон - 2,5 мл
- Ефірні олії - 2,5 мл.
Перевірені поєднання - лаванда і м'ята 3:1, шавлія і лимон 1:3, лимон і розмарин 1:1, пачулі і апельсин 2:3, кедр і лимон 1:3. В одній частині гідролата залишити набухати гуар, іншу частину гідролата підігріти і розчинити в ній галуни алюмокалієві, соду. У дезодоруючем глицериновом комплексі дисперсувать оксид цинку, в кокосовій олії розчинити ментол. Після все змішати, додати циклометикон. Капнути фенокситанол для консервування і залити у зручний флакон з кулькою. Саме такий «тонкий» спосіб нанесення гелевих дезодорантів забезпечує надійність і економічність.
Олівець-дезодорант, 5 г
Мініверсія в помадної тубі (5 г) має чергувати в шухляді робочого столу, спортивній сумці, в бардачку авто. А для деотуби об'ємом 15 мл рецепт потрібно буде помножити на чотири
- Віск вибілений - 1,25 г
- Віск канделильский - 0,25 г
- Батер ши рафінований - 0,75 г
- Олія кокосу вірджин - 0,5 г
- Харчова сода мелена - 0,75 г
- Кукурудзяний крохмаль - 0,75 г
- Галуни алюмокалієві - 0,4 г
- Алантоїн - 0,08 г
- Ментол - 0,05 г
- Оксид цинку мікронізований - 0,25 г
- Ефірні олії - 4-5 крапель.
Поки масла плавляться на водяній бані, зважте сухі компоненти. Нагадаємо, що галуни і соду потрібно змолоти в пил в кавомолці. Додайте сухі компоненти до олії і добре перемішайте. Змішуйте  швидко, щоб суміш не почала застигати. Коли все змішано, ароматизуйте. Залийте в тубу. Зручний твердий олівець відтепер до ваших послуг. Замість ефірних олії можете легко ввести парфум-віддушку, яка доповнить косметичну лінійку: гель для душу, мило для гоління, шампунь і туалетну воду.
Пудра-парфум для тіла від Коко Шанель, 20 г
Приготувати пудру-парфум нескладно. Оксид цинку, алантоїн, тальк і крохмаль потрібно перемішати в кавомолці протягом 5 секунд (суміш стане легкою і пудровой). Якщо у вас суха шкіра, то оксид цинку вам не знадобиться. Крихітний шматочок какао-масла розплавити в ложці і по краплі вводити в пудру. Кавомолка рівномірно розподілить його по в
сьому об'єму. В останню чергу вводимо парфуми або ефірні олії: по краплі, перемішуючи готову пудру. Ступінь насиченості улюбленим запахом підбираємо самі, це справа вкуса.
Готову пудру-духи пересипте у суху баночку, бажано з ситечком або надійної мембраною. Зберігайте пудрові духи щільно закупореними.
- Кукурудзяний крохмаль - 6,5 г
- Тальк - 2 г
- Оксид цинку мікронізований - 1,5 г
- Какао-масло - 10 крапель
- Парфум-віддушка - 15-20 крапель
- Алантоїн - 0,05
Деотальк для стоп і взуття, 10 г
Корисно балувати стопи безпосередньо після душу: насухо витерти і опудрить. Залишки деоталька легким рухом руки змахніть. Та й взуття потребує турботи не тільки зовні. Скористайтеся вологопоглинаючими властивостями деоталька. Увечері опудрить щедро нутрощі кросівок, чешок або черевичок, а вранці надіньте оновлене взуття. 
Усі сухі компоненти змішайте в кавомолці протягом 5 секунд, введіть віддушку або ефірні олії. Готовий порошок зсипте у зручну баночку. Зберігайте тальк щільно закупорений в сухому місці. Ефірна олії посилить ефект.
- Тальк - 5 г
- Кукурудзяний крохмаль - 3 г
- Галуни алюмокалієві - 1 г
- Магнію стеарат - 1 г
- Фулерова земля - ​​1 м

.