Волосся: маски

Маски для волосся

Маски для волосся і шкіри голови  не просто естетичне поліпшення зовнішнього вигляду, а ще й користь! Наприклад, профілактика сухості шкіри голови, переведення лупи, підтримка довгого волосся в ідеальному стані. Головне - не лінуватися.. Два-три рази на місяць, не частіше, радуйте волосся маскою і масажем. Однак не перевантажуйте іх.
Склад маски простий і зрозумілий: легка кремова основа плюс активи у справі.
Основа маски (носій) - емульсія, яку легко змивати. Основою може стати не зовсім вдалий крем для обличчя. Це до прикладу. Ми ж пропонуємо готову базу-кондиціонер, в якій вдало зведені найкорисніші олії кокосу і жожоба, ши і оливи.
Актив маски - корисні речовини, що вводяться до складу для досягнення того чи іншого ефекту. Це гідролізати білка, вітаміни, мінеральні комплекси, фітоекстракти, ефірні олії, глини.
До речі, глина творить дива: не просто прибирає на час проблему лупи, а лікує, закладаючи основу для нового здорового волосся. Глина з'їдає відмерлі клітини з шкіри голови, розчиняючи сальні пробки в гирлах фолікулів і живлячи їх життєво необхідним мінеральним коктейлем. Шкіра починає дихати, волосся припиняють саліться з рекордною швидкістю і зберігають свіжий і доглянутий вигляд надовго. Блиск, тонкий запах і силу оздоровленого волосся запишемо як преміальні.
Дія маски лікувально-косметична, вона зміцнює волосяні цибулини, проникає під кератинові лусочки волоса, вирівнює поверхню волоса. Масажні рухи покращують мікроциркуляцію крові, що життєво важливо для зростання нового волосся.
Застосування. Маску нанести на волосся і шкіру голови, втерти масажними рухами, залишити на 30-60 хвилин, після чого змити теплою водою з шампунем, сполоснути підкисленою водичкою.
Вибираючи волоссю холю і турботу, звернемо більше уваги на кінцеву мету: зміцнення коренів волосся, позбавлення від лупи, зволоження довгого волосся, харчування посічених кінчиків.
Пара нескладних рецептів полегшить догляд за волоссям, додасть їм силу, а вам - впевненості в блискучому майбутньому вашого волосся!
Маска для волосся «Зміцнення цибулин»
Багата глина з дна морського творить дива: зміцнюючи коріння по усій довжині, піклується і про цибулинки. Розкішний мінеральний склад глини в співдружності з білковим гідролізатом, сіркою і таурином грунтовно оздоровлять волосся, а розумник лавр закладе основу для зростання нових.
- База-кондиціонер - 65 мл
- Гідролізат квасолі - 15 мл
- Глина морська товста - 20 г
- Олія лавру - 2 мл
- Таурин - 1,5 г
- Сірка МСМ - 2 г
- Консервант фенокситанол - 0,5 мл.
У гідролізаті розчинити сірку і таурин, в базі диспергувати глину, з'єднати обидві фази. Пасту змішати з олієй лавра, базою-кондиціонером і законсервувати.
Наносити на шкіру голови, ретельно масажуючи. Можете нанести склад і на всю довжину волосся, це теж корисно. Через півгодини-годину маску змити шампунем і обполоснути волосся підкисленою водичкою.
Маска для волосся «Від посічених кінчиків»
Профілактика посіченості кінців волосся нескладна: наносить крем-пасту раз на тиждень, залишайте на півгодинки. Паралельно можете побалувати цим же складом шкіру голови: гідролізат плаценти оздоровлює шкіру голови.
- База-кондиціонер - 65 мл
- Глина каолінова зелена - 15 г
- Перлів гідролізат сухий - 3 г
- Сироватка «Плацентарна для волосся» - 15 мл
- Консервант фенокситанол - 0,5 мл.
У сироватці розчинити перловий порошок, ввести глину, змішати пасту з базою-кондиціонером. Законсервувати.
Маска для волосся «Жвавість кольору»
Маска зволожує волосся, кератин робить пошкоджене волосся шовковистим і струмливими. Адже фарбоване волосся потребує підмоги, і щоб пігмент не вимивася так швидко, волосяний стержень варто балувати маскою з вітаміном Е і потужним кератином.
- База-кондиціонер - 60 мл
- Кератиновий гідролізат - 4 мл
- Йогурт-концентрат - 36 мл
- Вітамін Е масляний - 5 крапель
- Консервант фенокситанол - 0,5 мл.
Компоненти добре змішати і законсервувати.
Маску нанести на всю довжину волосся, можна втерти її в шкіру голови, масажик корисний завжди! Через півгодини-годину маску змити шампунем і обполоснути волосся підкисленою водичкою.
Маска для волосся «Від лупи»
Оздоровча маска губить патогенну флору, що викликає лупу, зміцнюючи і мінералізуючи корені волосся. Глина поглинає надлишок шкірного сала, розчиняє сальні пробки і дає шкірі ковток свіжого повітря. Волосся після маски красиво струмує по плечах, блищить і забруднюється не так скоро.
- База-кондиціонер - 75 мл
- Гідролізат пивних дріжджів - 10 мл
- Глина рассул - 10 г
- Піритион цинку - 0,5 г
- Фукогель - 2 мл
- Екстракт арніки - 4 мл
- Ефірна олія чайного дерева - 5 крапель
- Консервант фенокситанол - 0,5 мл.
У гідролізаті розчинити екстракт і фукогель, після ввести піритион цинку. Додати і ретельно вимішати глину, внести  пасту в базу-кондиціонер, змішати і законсервувати.
Наносити маску на шкіру голови, ніжно втираючи. Через півгодини-годину маску змити шампунем і обполоснути волосся підкисленою водичкою.
Маска для волосся «Розгладження»
Довгому волоссю ніколи не зашкодить додаткове зволоження. Багатий склад фітокомплексу подбає про здоров'я волосся і білкової підгодівлі, глина видалить залишки укладань і проведе детоксикацію.
- База-кондиціонер - 65 мл
- Комплекс «антисеборейний» - 25 мл
- Олія броколі - 10 крапель
- Вітамін Е масляний - 3 краплі
- Фукогель - 0,5 мл
- Глина сіра бентонітова - 20 г
- Консервант фенокситанол - 0,5 мл.
У комплексі розчиніть фукогель, введіть глину, змішайте і капніть олію броколі. Пасту змішайте з базою-кондиціонером, законсервуйте.
Нанести маску по всій довжині волосся. Через півгодини-годину маску змити шампунем і обполоснути волосся підкисленою водичкою.
Маска-очищення «Первозданна чистота», 35 мл
Водорозчинна олія - найкращий помічник у справі очищення волосся і шкіри. Така олія ретельно і ніжно знімає усі залишки, що накопичилися, з волосся і шкіри голови : відмерлі клітини, залишки лаку, мусу, воску для укладань і помад. Чим менше баласту на голові, тим акуратніше вигляд!
Фукогель і огірковий екстракт подбають про шкіру голови, позбавлять від лупи. Якщо знаєте потрібний набір корисних вам ефірних олій, сміливо вводите їх. Розмарин і лимон сподобаються всім.
Маска готується безпосередньо перед застосуванням, холодним способом. Склад наведено на одне застосування:
- Гідролат ісопу - 20 мл
- Водорозчинна олія - 6 мл
- Олія кокосу - 10 мл
- Фукогель - 3 мл
- Екстракт огірка - 3 мл
У гідролаті розмішати водорозчинну олію.  Гель, що утворився присмачити екстрактом і фукогелем. Ввести теплу олію кокоса і ретельно змішати. Маска готова.
Наносити емульсію на волосся легко. Після нанесення укутайте голову рушником. Через півгодини помийте голову як звичайно.
Після маски шкіра голови починає правильно дихати, а волосся набуває легкість і дивовижний блиск. Раз на місяць-півтора таку маску зробити корисно кожному, а якщо ви звикли до частого укладанні волосся спецзасобами - то частіше.