Нерафінована олія кокосу
Батер-сироватка «Антицелюліт», 50 г
Гарний жовтенький батер зручний для масажу: добре розподіляється, швидко доставляє активи в шкіру, залишає шкіру гладкою і нежирною. Потужна концентрація активних речовин дуже швидко виводить шлаки і зайву воду з організму. Масло кориці підсилює мікроциркуляцію, шкіра рожевіє. Їдете на море? Візьміть з собою цю сироватку - морські купання і масаж значно поліпшать фігуру і самооцінку.
Для тих, чия целюлітна проблема стоїть гостро, радимо обгортання: після проведення масажу цим батером упакуйте проблемні ділянки в харчову плівку на 3 години. Так активи проберуться ще глибше, принісши ще більше користі!
- Олія кокосу - 10 г
- Какао-масло - 10 г
- Батер манго - 10 г
- Батер маракуї - 10 г
- Олія імбиру - 10 мл
- Ефірна олія розмарину - 1 мл
- Ефірна олія лимона - 1,5 мл
- Ефірна олія кедра - 0,4 мл
- Ефірна олія герані - 0,3 мл
- Ефірна олія кориці - 0,3 мл
- Кетон малини - 0,1 г
- Вітамін А масляний - 0,25 м
Розтопити масла какао і кокоса, розчинити в гарячій маслянії суміші кристалики кетона малини. Після вмішати масло імбиру і батери. Енергійно перемішати суміш до однорідності, можна скористатися міксером чи виделкою. Після ввести вітамін А і ефірні олії, змішати і перекласти батер в банку. Перед антицелюлітним масажем обов'язково проведіть легкий пілінг: фруктовими кислотами або фітогомажем.
Кондиціонер для волосся «Локон шовковистий», 100 г
Гладеньке волосся, яке легко розчесати і укласти. Ось такий ефект від нашого кондиціонера. Кокосова олія ніжно доглядає за стержнем волосся, а білок кератин посилює захист. Зволожуючі бетаїн і гліцерин не дають волоссю пересихати, амодиметикон термозахищає.
- Гідролат ісопу - 75 мл
- Емульгатор «Дегікварт» - 8 г
- Олія кокосу вірджин - 1 г
- Гідролізат кератину - 3 мл
- Гліцерин - 5 мл
- Полікватерніум-7 - 2 мл
- Амодиметикон - 2 мл
- Бетаїн - 1 г
- Кислота молочна - 1 мл
- Консервант фенокситанол - 1 мл
- Віддушка - 1 мл
На водяній бані підігріти гідролат, змішати міксером емульгатор. Після отримання молочка, вводимо по черзі гідролізат, розчиняємо бетаїн, гліцерин. Кокосову олію вводимо окремо, емульсія виходить ніжною і білою. Полікватерніум-7 і амодіметікон вводимо у вже вистиглий склад, молочною кислотою коригуємо рН до здорового рівня 5,5-6,5, після чого вводимо віддушку і консервуємо наш кондиціонер.
Наносити після миття на довжину волосся (не на корені), змити через пару хвилин.
Очищаючі плитки «Гідрофільне диво», 100 г
Порційні плиточки пречудово очищають шкіру: від косметики і забруднень, та й просто освіжають. Сухій шкірі таке очищення підійде ідеально, оскільки гідроліпідна мантія шкіри не порушується.
- Олія кокосу вірджин - 30 г
- Олія мигдалю - 25 г
- Батер ши органік - 20 г
- Полісорбат-20 - 5 г
- Емульгатор «Дегікварт» - 20 г
- Вітамін Е масляний - 5 крапель
На водяній бані розтопити батер, масло, емульгатор до прозорості. Ввести полісорбат-20 і закріпити склад антиоксидантом вітаміном Е. При бажанні завжди доречно присмачити формулу ефірною олією або улюбленим парфюмом.
Розлити розплавлений склад по мініатюрних силіконових формочках і залишити охолоджуватися, у холодильнику або при кімнатній температурі. Через пару годин готові плитки потрібно вийняти з формочок і перекласти в зручну велику банку. Звідти плитки і будуть братися для несення свого почесного обов'язку - очищення шкіри.
Праліне для ванн «Лавр», 100 г
Розслаблююча ванна з безцінним маслом лавра допоможе у багатьох випадках: втома м'язів, суглобові болі, суха слизова носа, нечиста шкіра. Готовий кубик твердого масла з сіллю, поміщений в теплу воду ванни, відразу ж емульгує: велика сіль і масло утворюють молочко, пом'якшуючи воду у ванні, а лавровий пряноароматний дух заспокоює нерви. Масляне праліне тане при 33-35 градусах, можна зберігати і поза холодильником в щільно закритій банці.
- Какао-масло - 50 г
- Морська сіль - 40 г
- Олія лавра - 10 мл
- Олія кокосу вірджин - 6 г.
На водяній бані розплавити тверді масла кокоса і какао, ввести олію лавра.
Через 5 хвилин, коли масла почнуть застигати, додайте сіль. На цьому етапі також можна ввести ефірну олію. Перемішайте масляну суміш, нехай кристалики солі розподіляться рівномірніше. Після фасуємо розм'якшене поки масло в силіконові формочки-мініатюри. Остаточно плиточки застигнуть у холодильнику через 2 години.
Масло збите «Арган і кукуи», 100 г
Пропорція проста: 80% твердих масел (батери), 20% рідких масел.
Збите масло - чарівне і легке, як суфле. Рецепт дан на 100 грамів, оскільки меншу кількість масел якісне не збити звичайним міксером. Масло вбирається без залишку, живить шкіру. Наносимо на вологу шкіру.
- Батер аргана - 20 г
- Батер кукуи - 20 г
- Какао-масло - 20 г
- Олія кокосу вірджин - 20 г
- Олія аргана - 20 мл
- Вітамін Е - 10 крапель
- Ефірна олія - 20 крапель.
Зважте батери, какао-масло і поставте на водяну баню до розм'якшення масел, але не топіть їх до рідкого стану. Розм'якшіть і тільки. Влийте рідкі масла. Збийте потужним міксером-віночком і поставте у морозилку на 5 хвилин. Вийміть, відскребіть підзастигле із стінок і дна, знову збивайте 1-2 хвилини. Потім у морозилку. Більше повторень циклу «збити-заморозити» - легше масло.
У впевнено збите масло введіть ефірні олії, остаточно збийте до повітряної консистенції, додайте вітамін Е (корисний шкірі і легкий консервант для масляної суміші). Для бездоганних тактильних характеристик введіть 2 грами силіконової пудри або стеарату магнію. Ці присадки поліпшать консистенцію і ковзання масла по шкірі.
Готове збите масло викладіть в продезинфіковану банку.
Оскільки продукт безводний, консервувати його не потрібно, хоча вітамін-консервант Е в рецептурі є, і він дуже корисний шкірі.
Мазь від натоптишів «Бджілоніг», 100 г
Густа мазь допомагає позбутися товстої шкіри на п'ятах: саліцилова кислота відмінно відлущує віджилі клітини з поверхні шкіри. Ваше завдання - регулярно доглядати за стопами на ніч. Втирайте мазь в шкіру, можете накласти її погустіше і надіти шкарпетки, тоді вранці ніжки гарантовано будуть мати доглянутий вигляд.
- Олія персикової кісточки - 30 г
- Олія кокосу вірджин - 15 г
- Ланолін фармакопійний - 10 г
- Батер авокадо - 10 г
- Батер мигдалю - 10 г
- Полісорбат-80 - 8 г
- Кислота саліцилова - 2 г
- Гідролат - 10 г
- Віск бджолиний - 3 г
- Консервант фенокситанол - 0,3 мл
На водяній бані-1 розчинити саліцилову кислоту в теплому Полісорбаті-80. Додати гідролат, перемішати молочко.
На водяній бані-2 розтопити віск, батери, ланолін і рідке масло. Влити масляну фазу в полісорбатне молочко, збиваючи міксером або паличкою. Мазь швидко загусає. Додавайте ефірні олії, консервуйте і перекладайте в баночку.
Маска каолінова «Ліфтинг», 50 г
Примусове харчування і розгладження сухої шкіри. Олеїнова кислота і Тиквеол у складі масла робить шкіру м'якою і ніжною, насичує мінералами. Батер авокадо містить рідні шкірі ліпіди, а кокосове олія вирівнює тон шкіри. Маска дуже корисна декольте і шиї, там шкіра вимагає до себе підвищеної уваги.
- Батер авокадо - 10 г
- Олія гарбуза - 5 мл
- Олія кокосу вірджин - 5 г
- Какао-масло - 2 г
- Батері манго - 3 г
- Глина каолінова зелена - 15 г
- Емульгатор гліцерин моностеарат - 3 г
- Кислота олеїнова - 2 мл
- Полісорбат-80 - 2 г
- Консервант феноксіетанол - 10 крапель.
На водяній бані топимо до прозорості масла і емульгатор ГМС. Вводимо консістентори (каолін, полісорбат). Підсилюємо склад омолоджуючою олеїновою кислотою. Консервуємо і переливаємо складу в баночку, після охолодження маса набуває ніжну вершкову текстуру. Зберігати можна у холодильнику або на полиці у ванній.
Готову маску наносять на очищене обличчя, шию і декольте, а через 15-20 хвилин змивають.
Флюїд для шкіри навколо очей, 40 мл
- Емульгатор «Олівем-1000» - 2 г
- Олія кокосу вірджин - 2 г
- Олія рицинова - 1 мл
- Олія насіння петрушки - 1 мл
- Олія огірка - 2 мл
- Тригліцериди каприлові - 2 мл
- Гідролат - 30 мл
- Алое-віра концентрат - 1 мл
- Коензим Q10 - 0,25 г
- Вітамін Е масляний - 2 краплі
- Віск троянди - 0,4 г
- Консервант фенокситанол - 3 краплі.
На водяній бані-1 підігріваємо масла, віск і емульгатор. Розчиняємо коензим в тригліцеридах. На водяній бані-2 трохи підігріваємо гідролат, не вище 70 ° С. Вводимо алое. Далі обидві фази змішуємо міксером, вводимо вітамін Е, розчин коензиму і консервуємо. Готовий крем поміщаємо в пляшечку.
Олівець-дезодорант, 5 г
Мініверсія має чергувати в шухляді робочого столу, спортивній сумці, в бардачку.
- Віск вибілений - 1,25 г
- Віск канделильский - 0,25 г
- Батер ши рафінований - 0,75 г
- Олія кокосу вірджин - 0,5 г
- Харчова сода мелена - 0,75 г
- Кукурудзяний крохмаль - 0,75 г
- Галуни алюмокалієві - 0,4 г
- Алантоїн - 0,08 г
- Ментол - 0,05 г
- Оксид цинку мікронізований - 0,25 г
- Ефірні олії - 4-5 крапель.
Поки масла плавляться на водяній бані, зважте сухі компоненти. Нагадаємо, що галуни і соду потрібно змолоти в пил в кавомолці. Додайте сухі компоненти до масел і добре змішайте. Змішуйте швидко, щоб суміш не почала застигати. Коли все змішано, ароматизуйте. Залийте в тубу. Зручний твердий олівець відтепер до Ваших послуг. Замість ефірних олії можете легко ввести парфумовану композицію, яка доповнить косметичну лінійку: гель для душу, мило для гоління, шампунь і туалетну воду.
Емульсія «Зволоження», 50 мл
Зволоження шкіри та оптимізація вироблення шкірного сала. Пам'ятайте, що надлишки крему через 10 хвилин після нанесення слід промокнути серветкою. Можна присмачити крем глиною (0,5-1%), яка відмінно матує, як і оксид магнію.
- Гідролат - 30 мл
- Гідролізат шовку сухий - 1 г
- Олія імбиру - 4 мл
- Олія кокосу вірджин - 10 г
- Емульгатор «Планта-М» - 2,5 г
- Пантенол - 2 г
- Цинку оксид вододиспергуючий - 1 г
- Перлів гідролізат сухий - 4 г
- Томату екстракт - 1 мл
- Вітамін А - 0,2 мл
- Вітамін Е - 0,5 мл
- Консервант фенокситанол - 0,5 мл
На водяній бані-1 підігріти масла і емульгатор. На водяній бані-2 підігріти гідролат, розчинити перли і шовк. У пантенол диспергувати цинку оксид і глину. Водну фазу додати тонкою струєю в масляну, збиваючи міксером. У міру збивання додати пантенол з цинком. В остигаючу емульсію ввести екстракт томату і вітаміни. Законсервувати, перелити в пляшку з дозатором.
Гідрофільні плитки «Шоколадний парадиз», 100 г
- Какао-масло - 45 г
- Какао терте - 20 г
- Батер ши рафінований - 5 г
- Олія кокосу вірджин - 20 г
- Олія маку насіння - 5 г
- Вітамін Е масляний - 5 г
- Полісорбат-80 - 7 г
- Ефірні олії - 10 крапель.
Плиточки розумно робити в розрахунку на одноразове використання: 10-15 г вистачає на все тіло, а 3-5 г успішно очистять обличчя і шию.
Субстанція тане легко, зберігайте плиточки у холодильнику. Шкіра після знайомства з плиточками стає оксамитовою і зволоженою.
Кокосове обгортання волосся
Теплу підігріту кокосову олію наносять на волосся, обробляючи кожне пасмо, якщо волосся довге.
Можна укутати волосся, якщо хочете. Масло тримають мінімум годину-дві. Деякі навіть вміють спати з масляною маскою на волоссі. Вибирати Вам.
Кокосова олія чудово допомагає волоссю. Справа в тому, що воно стає сухим в результаті втрати білка зсередини, тому подружитеся з кокосом, масляна терапія не дасть волосу набухати під час миття, кардинально знижуючи втрати цінного білка.