Бета-глюкан
Кондиціонер «Кокос і шовк», 100 г
Чудово кондиціонує волосся, не обтяжуючи їх. Чудово справляється з довгим волоссям, доглядає за ним по усій довжині. Знімає статику за рахунок підгодівлі волосся бета-глюканом і шовковим гідролизатом. Профілактує посічені кінчики.
- Емульгатор «БТМС» - 8 г
- Масло кокосу - 0,5 г
- Гідролат - до 78,5 мл
- Бета-глюкан - 3 мл
- Гідролізат шовку сухий - 2 г
- Силікон-флюїд - 4 г
- Фукогель - 4 мл
- Кислота молочна - 1 мл (до рН 4,7-5,5)
- Консервант - 1 мл
- Ефірні олії - 2 мл
На водяній бані-1 розтопити масло кокосу і емульгатор. На водяній бані-2 трохи підігріти гідролати, ввести туди бета-глюкан, шовковий порошок, бетаїн і фукогель. Змішати обидві фази, ввести туди силікон-флюїд, віддушку. Виміряти рН, довести його до потрібного значення (4,7-5,5) за допомогою молочної кислоти (додавати її потрібно по краплі, не поспішаючи, перемішуючи). Законсервувати готовий кондиціонер і перелити його в дозатор.
Убтан «Проблемна шкіра», 10 г
Оновлена та напрочуд гладенька шкіра! Це дія фітопудр на шкіру. Підсушування запалення і явне поліпшення стану шкіри вже після 5-6 застосувань. Убтан замість піномиющих засобів для очищення шкіри.
- Пудра нутова - 3 г
- Пудра нима - 2 г
- Пудра розмарину - 1 г
- Пудра вівса - 1 г
- Глина рассул - 2 г
- Кислота саліцилова - 0,3 г
Приготувати Убтан нескладно: чайну ложечку сухої суміші трав розвести бета-глюканом до пастоподібного стану. У долоньці. Нанести на шкіру тіла або обличчя масажними рухами, і як тільки паста підсохне, змити водою без мила. Зазвичай це 2-3 хвилини, але якщо залишите на 10 хвилин, вийде маска.
Сироватка «Пантенол і сірка», 25 мл
Гіалуронова сироватка зволожить шкіру: комбінація компонентів допоможе шкірі налагодити водно-сольовий обмін. Склад дуже легкий - гелевий, моментально усмоктується і розгладжує шкіру. Зволожуюча фаза заповнює дефіцит вологи і мінералів у шкірі. Водорозчинна сірка і пантенол загоюють запалення, а гідролізати білка захищають і живлять. Використовуйте пару крапель цієї сироватки як зволоження шкіри, основа під крем або праймер.
- Гідролат - 18 мл
- Амодиметикон - 1 мл
- Екстракт лотосу - 0,75 мл
- Алое-віра концентрат - 1 мл
- Кислота молочна, 80% - 0,25 мл
- Бета-глюкан - 1 мл
- Колаген - 2 мл
- Пантенол - 1 мл
- Гіалуронат натрію низькомолекулярний - 0,07 г
- Гіалуронат натрію високомолекулярний - 0,1 г
- Сірка водорозчинна - 3 г
- Консервант феноксиетанол 0,25 мл.
Змішати гідролат, колаген, бета-глюкан, розчинити сірку і гіалуронат натрію. Змішати з амодиметиконом, молочною кислотою і алое, ввести екстракт лотоса, законсервувати і залити у пляшечку.
Маска спірулінова «Акнестоп», 10 г
Не тільки обличчя, але і тіло деколи потерпає від нашестя прищиків. В'язка маска врятує положення. У рецепті є корисний бактерицид дьоготь. Він має специфічний запах, але бетациклодекстрін у складі знешкоджує його, заодно матує шкіру. Однак якщо гострий березовий запах все ж докучає, скористайтеся тоніком на галуні для позбавлення від нав'язливого аромату.
- Глина сіра бентонітова - 3 г
- Кальцію лактат - 2 г
- Бетациклодекстрін - 2 г
- Пудра спіруліни - 1 г
- Сірка водорозчинна - 1 г
- Дьоготь березовий - 1 крапля
- Бета-глюкан для розведення.
У бета-глюкані вимішайте всі компоненти до пастоподібного стану. Бентоніт поглинає багато води, не поспішайте, дайте масці набрякнути 15-20 хвилин, водорості це теж корисно.
Пасту-маску накласти на попередньо очищену шкіру обличчя і шиї. Маска змивається теплою водою через 15 хвилин.
Гиалуроновий лосьйон «Гейша», 100 мл
Універсальний лосьйон рідкої гелевої консистенції. Приємно наноситься на шкіру, ковзає і миттєво вбирається, залишаючи шкіру гладенькою і зволоженою на весь день.
Лосьйон може виступати:
а) тоніком (на ватний диск для освіження шкіри),
б) самостійним зволожувачем шкіри (обличчя і тіло),
в) основою під крем (після вбирання нанести крем або сухе масло),
г) лосьйоном після гоління.
Чудовий засіб для зняття подразнень і стягнутості шкіри, особливо в літню пору. Радимо додати ментолу або ефірної олії м'яти - для відчуття свіжості і прохолоди на шкірі.
- Гідролат - 85 мл
- Бета-глюкан - 5 мл
- Сірка водорозчинна - 5 г
- Амодиметикон - 3 мл
- Алое-віра концентрат - 3 мл
- Гіалуронат натрію високомолекулярний - 0,25 г
- Гіалуронат натрію низькомолекулярний - 0,5 г
- Пантенол - 0,5 мл
- Алантоїн - 0,5 г
- Консервант феноксиетанол - 0,5 мл.
У підігрітому гідролаті розчинити алантоїн і водорозчинну сірку. Потім на 2 години залишити набухати в ньому гіалуронат натрію. Після ретельно змішати отриманий розчин і по черзі вводити в цей рідкий гелик інші компоненти. Законсервувати готовий лосьйон і перелити у пляшку з довгим носиком. Одне натискання - порція зволожуючого засобу.
Маска «Матування», 45 мл
Ця маска очищає пористу шкіру від надлишків себума, профілактує появу комедонів і запалень. Сильна зволожуюча сторона цієї маски допомагає налагодити водно-жировий баланс проблемної шкіри. Якщо буде потрібно, розбавте до потрібної консистенції гідролатом.
- Бета-глюкан - 15 мл
- Олія рисових висівок - 15 мл
- Глина косметична - 5 г
- Фукогель - 1 мл
- Екстракт маргаритки - 2 мл.
Змішати глину і бета-глюкан, ввести масло, змішати. Додати фукогель і екстракт. Готову пасту пензлем нанести на обличчя і шию на 15 хвилин. Після залишки промокнути і освіжити обличчя тоніком.
Спрей «Від лупи», 50 мл
Мінеральний спрей потужно зміцнює цибулини волосся, живлячи їх необхідним будівельним матеріалом. Білкові гідролізати і вітамін В5 гарантують відновлення нормального балансу шкіри, а таурин і сірка заспокоюють шкіру голови.
- Гідролат - 45 мл
- Бета-глюкан - 2 мл
- Пантенол - 1 мл
- Гідролізат плаценти - 1 мл
- Гідролізат шиітаке - 1 мл
- Сірка водорозчинна - 4 г
- Гідролізат шовку сухий - 2 г
- Таурин - 1 г
- Гліцин - 2 г
- Кетон малини, 2% -ний спиртовий розчин - 5 крапель.
У гідролат вводимо гідролізати та пантенол, розчиняємо сухі компоненти по черзі. Додаємо кетоновий розчин, консервуємо і переливаємо в спрей.
Енергійно струснувши флакон, наносимо склад на шкіру голови після миття. Легкими масажними рухами втираємо її в коріння. Можна повторювати щодня. При бажанні можете додати ефірні олії (чайне дерево, ветивер, пачулі або шавлія).
Кондиціонер «Легке розчісування», 100 мл
Чудово кондиціонує волосся, не обтяжуючи їх. Чудово справляється з довгим волоссям, доглядає за ним по усій довжині. Знімає статику, зміцнює волосяний стрижень за рахунок підгодівлі бета-глюканом і шовковим гідролізатом. Профілактує посічені кінчики.
- Гідролат - 80 мл
- Емульгатор «Дегікварт» - 8 г
- Олія броколі - 1 мл
- Бета-глюкан - 4 мл
- Гідролізат шовку сухий - 2 г
- Силікон-флюїд - 4 мл
- Фукогель - 3 мл
- Полісорбат-80 - 4 мл
- Кислота молочна - 1 мл (до рН 4,7-5,5)
- Консервант феноніп - 0,75 мл
- Віддушка або ефірна олія - 2 мл
На водяній бані трохи підігріти гідролат, розчинити в ньому емульгатор Дегікварт. Збити міксером, ввести в це біле молочко бета-глюкан, шовковий порошок, фукогель. По краплі вводити олію броколі і полісорбат.
Наступним кроком буде ввести силікон-флюїд, який може ненадовго «розвалити» емульсію, це не страшно. Збивайте склад, і він незабаром знову стане звичайною емульсією.
Тепер потрібно виміряти рН кондиціонера, довести його до потрібного значення (4,7-5,5) за допомогою молочної кислоти (додавати її потрібно по краплі, не поспішаючи, змішуючи).
Законсервувати готовий кондиціонер і перелити його у флакон з довгим носиком.
Гель «Зволоження та матування», 50 мл
- Гідролат - 45 мл
- Альгінат натрію - 0,2 г
- Ксантан - 0,1 г
- Алантоїн - 0,25 г
- Амодіметікон - 1 мл
- Олія Камелії - 1 мл
- Олія Аргана - 0,5 мл
- Бета-глюкан - 2 мл
- Консервант феноніп - 0,2 мл.
У теплому гідролаті розчинити алантоїн. Дати набрякнути у гідролаті альгінату і ксантану. Збити їх міксером, ввести амодиметикон і бета-глюкан. Знову змішати, ввести олії, збити. Законсервувати готовий гель і перелити його у пляшечку або флакон.