Гіалуронат натрію

Гіалуронат натрію

Три види солі гіалуронової кислоти: низько-, середньо-і високомолекулярний
Гель матуючий «Алое та МСМ», 25 мл
Гель дуже легкий, швидше зволожуючий, ніж поживний. Спрямований на заповнення вологи і мінералів в шкірі. Водорозчинна сірка критично важлива для здоров'я шкіри, гіалуронат натрію загоює запалення, а гліколева витяжка томату або ромашки стягує пори і очищає їх. Бета-глюкан як білок захищає і живить.
- Алое-віра концентрат - 1 мл
- Бета-глюкан - 4 мл
- Пантенол - 0,5 мл
- Гіалуронат натрію низькомолекулярний - 0,07 г
- Гіалуронат натрію високомолекулярний - 0,1
- Сірка водорозчинна - 3 г
- Консервант феноксиетанол - 0,3 мл.
У бета-глюкані розчинити сірку і дати набрякнути гіалуронату натрію. Змішати з готовим гелем алое, законсервувати і залити в пляшечку.
Гіалуронова емульсія «Універсал», 50 мл
Цей легкий склад зволожує і живить шкіру. Після гоління ця емульсія здорово допомагає чутливій шкірі: папаїн профілактує вростання волосків, гіалуронат натрію і алое-віра піклуються про тривале зволоження. Фенілтріметікон гарантує приємність нанесення крему.
- Гідролат - 35 мл
- Олія рисових висівок - 9 мл
- Олія насіння огірка - 1 мл
- Олія Аргана - 5 мл
- Емульгатор «Олівем-1000» - 2 г
- Віск лотоса - 1 г
- Папаїн - 1 г
- Гіалуронат натрію низькомолекулярний - 0,5 г
- Гіалуронат натрію Середньомолекулярний - 0,5 г
- Сірка водорозчинна - 2 г
- Алое-віра концентрат 10:1 - 2 мл
- Фенилтриметикон - 3 мл
- Консервант феноксиетанол - 0,3 мл.
У частині гідролата залишити набухати гіалуронат натрію. Через пару годин розчин ретельно перемішати.
На водяній бані-1 (масляна фаза) розтопити віск лотоса, батер ши, підігріти масло рідке і дочекатися розчинення емульгатора.
На водяній бані-2 (водна фаза) підігріти гідролат (не вище 70 ° С!), Розчинити в ньому папаїн і сірку. Ввести гіалуроновиї гелик, перемішати.
Обидві фази змішати по досягненні ними однакової температури. Вводити по краплях алое-віра. Після 3-4 хвилин збивання емульсії можна додавати фенилтриметикон і консервант. При бажанні можна додати ефірні олії або віддушку. Крем перелити в тюбик.
Гіалуроновий крем «Поживний», 50 г
Щільний крем у баночці завжди потрібен: комбінація зволожуючих і поживних талантів відроджує шкіру, особливо суху і обвітрену.
- Гідролат - 35 мл
- Батер ши органік - 10 г
- Батер манго - 5 г
- Олія календули - 1 мл
- Кислота стеаринова - 3 г
- Емульгатор «Планта-М» - 2 г
- Віск яблука - 1 г
- Ланолін сухий - 1 г
- Таурин - 1 г
- Гіалуронат натрію високомолекулярний - 0,25 г
- Гіалуронат натрію низькомолекулярний - 0,75 г
- Коензим Q10 - 0,5 г
- Силікон-флюїд - 5 мл
- Консервант  феноксиетанол - 0,3 мл.
У частині гідролата залишити набухати гіалуронат натрію. Через 1-2 години гелевий рідкий розчин ретельно перемішати міксером.
На водяній бані-1 (масляна фаза) розтопити віск і батери, ланолін, стеаринову кислоту і емульгатор. Додати  олію календули і коензим.
На водяній бані-2 (водна фаза) підігріти гідролат до 70 ° С, розчинити в ньому таурин. Ввести гіалуроновиї гелик, перемішати.
Обидві фази однакової температури змішувати 3-4 хвилини. Додавати силікон-флюїд по краплях, постійно помішуючи густу помаранчеву емульсію. Віддушку можете не додавати: яблучний віск має свій сильний аромат. Крем перекласти у продезинфіковану баночку чистим шпателем.
Гіалуронова сироватка «Денне зволоження», 10 мл
Безмасляна сироватка миттєво вбирається, зволожує і розгладжує шкіру. Прекрасний активатор для подальшого косметичного догляду: крему, декоративної косметики на водній основі, мінеральних вуалей. Добротна основа для нанесення під маски, альгінатние або глиняні.
- Гідролат - 9 мл
- Екстракт лотоса - 0,3 мл
- Алое-віра концентрат 10:1 - 0,2 мл
- Амодиметикон - 0,5 мл
- Гіалуронат натрію високомолекулярний - 0,05 г
- Гуар - 0,02 г
- Сірка водорозчинна - 1 г
- Консервант феноксиетанол - 1 крапля.
У гідролаті залишити набухати гіалуронат натрію і гуар. Через 1-2 години гелевий рідкий розчин ретельно змішати міксером. Розчинити в ньому сірку, ввести екстракт лотоса, алое, додати амодиметикон. Ретельно перемішати і законсервувати. Перелити в пляшку з піпеткою.
Гіалуронова сироватка «Нічна», 10 мл
У нічний час шкірі необхідний відпочинок, ось чому потужне мінеральне підживлення виявиться так до речі. Огірок освітлить шкіру, цілющі цераміди і білкові гідролізати оздоровлять її, а зволожуючий гіалуронат натрію розгладить шкіру. Цей склад можна наносити і під очі, тонкій шкірі буде приємний догляд з арніки, адже він позбавляє від припухлостей. Кілька крапель сироватки нанесить і на руки під нічний крем - вранці здивуєтеся м'якості шкіри.
- Гідролат - 8 мл
- Екстракт огірка - 0,5 мл
- Екстракт арніки - 0,7 мл
- Комплекс «Керамідний» - 0,5 мл
- Полікватерніум-7 - 0,3 мл
- Таурин - 0,3 г
- Гіалуронат натрію низькомолекулярний - 0,05 г
- Гіалуронат натрію Середньомолекулярний - 0,05 г
- Гуар - 0,02 г
- Консервант феноксиеанол - 1 крапля.
У гідролаті залишити набухати гіалуронат натрію і гуар. Через 1-2 години гелевий рідкий розчин енергійно змішати міксером. Розчинити в ньому таурин, ввести керамідний комплекс і екстракти. Додати полікватерніум-7 і ретельно перемішати. Готову сироватку законсервувати і перелити в пляшку з піпеткою.
Сироватка гіалуронова «Зріла шкіра», 50 мл
Мигдальна і ферулова кислоти в тандемі потужно тонізують шкіру, розгладжуючи її. Гиалуроновий фон сприяє більш глибокому проникненню активів в шкіру, що вкрай корисно втомленій шкірі. Пом'якшувальний алантоїн поліпшить тон шкіри, а пантенол і таурин проведуть вітамінно-мінеральну підтримку. Ізопропіловий спирт виступає як розчинник кислот і консервант, а також надає сироватці приємну текстуру і легкість нанесення.
- Гідролат насіння моркви - 35 мл
- Гіалуронат натрію високомолекулярний - 0,5 г
- Гіалуронат натрію низькомолекулярний - 0,5 г
- Пантенол - 2 мл
- Алантоїн - 0,25 г
- Кислота ферулова - 0,1 г
- Кислота мигдальна - 0,5 г
- Таурин - 1 г
- Спирт ізопропіловий - 10 мл
- Ефірні олії - 5 крапель
У теплому гідролаті залишити набухати гіалуронат натрію і алантоїн.
У ізопропиловому спирті розчинити кислоти.
Через 1-2 години гіалуроновиї рідкий розчин ретельно перемішати міксером. Розчинити в ньому таурин і пантенол. Ввести спиртовий розчин кислот. Готову сироватку перелити в пляшку з піпеткою.
Гіалуроновий розчин, 1%
Зручний і багатогранний: у чистому вигляді зволожує шкіру, виступає розчином-основою для масок, зручно вводиться в емульсії, база для міцелярних вод і тоніків. Готується просто: 1 грам гіалуронату натрію (будь-який на ваш розсуд або сума різних для універсальності) і 100 мл гідролата. Залишити порошки в гідролаті, через годину-дві вони набухнуть остаточно, перемішайте міксером. Після чого консервуйте готовий розчин, переливайте в пляшечку. Зберігати найзручніше у холодильнику.
- Гідролат - 100 мл
- Гіалуронат натрію високомолекулярний - 0,4 г
- Гіалуронат натрію низькомолекулярний - 0,4 г
- Гіалуронат натрію Середньомолекулярний - 0,2 г
- Консервант феноксиетанол - 0,5 мл.
Гіалуроновий лосьйон «Гейша», 100 мл
Універсальний лосьйон рідкої гелевої консистенції. Приємно наноситься на шкіру, ковзає і миттєво вбирається, залишаючи шкіру гладкою і зволоженою на весь день.
Лосьйон може виступати:
а) тоніком (на ватний диск для освіження шкіри),
б) самостійним зволожувачем шкіри (обличчя і тіло),
в) основою під крем (після вбирання нанести крем або сухе масло),
г) лосьйоном після гоління.
Чудовий засіб для зняття подразнень і стягнутості шкіри, особливо в літню пору. Радимо додати ментолу або ефірної олії м'яти - для відчуття свіжості і прохолоди на шкірі.
- Гідролат - 85 мл
- Бета-глюкан - 5 мл
- Сірка водорозчинна - 5 г
- Амодиметикон - 3 мл
- Алое-віра концентрат - 3 мл
- Гіалуронат натрію високомолекулярний - 0,25 г
- Гіалуронат натрію низькомолекулярний - 0,5 г
- Пантенол - 0,5 мл
- Алантоїн - 0,5 г
- Консервант феноксиетанол - 0,5 мл.
У підігрітому гідролаті розчинити алантоїн і водорозчинну сірку. Потім на 2 години залишити набухати в ньому гіалуронат натрію. Після ретельно перемішати отриманий розчин і по черзі вводити в цей рідкий гелик  компоненти. Законсервувати готовий лосьйон і перелити в пляшку з довгим носиком. Одне натискання - порція зволожуючого засобу.