Пудра рисова

Пудра рисова

Скраб для тіла «Тонізація», 100 г
Шкіру потрібно любити. Скраби і гомажі на рисовій пудрі унікальні за своїм впливом: вони полірують поверхню шкіри, прибираючи віджилі клітини. Зволожуючий сорбіт і гліцин, а також яблучний порошок профілактують сухість шкіри, сірка та бентоніт забезпечують шкірі безцінну мінеральну підгодівлю.
- Пудра рисова - 20 г
- Крохмаль кукурудзяний - 20 г
- Скраб гірчичний - 10 г
- Сорбіт - 10 г
- Натрію кокоіл ізетіонат - 10 г
- Порошок яблука - 10 г
- Глина бентонітова - 10 г
- Сірка водорозчинна - 5 г
- Гліцин - 5 г
Розбавити гідрофільною олією або готовим гелем алое-віра. Використовувати в душі 1-2 рази на тиждень. Компоненти змішати в кавомолці, перекласти в баночку з щільною кришкою.
Скраб для тіла «Антицелюліт», 100 г
Щоб жироспалювальні сироватки і креми усмоктувалися миттєво і робили свою справу, підготуємо шкіру. Трав'яні пудри і частинки пемзи посилять мікроциркуляцію крові, а винна кислота і сірка допоможуть поліпшити лімфодренаж. Найніжніший ПАР на кокосі забезпечить бездоганне очищення шкіри. Використовувати в душі 1-2 рази на тиждень.
- Пудра рисова - 20 г
- Скраб гарбузовий - 20 г
- Пудра імбиру - 20 г
- Пудра базиліка - 10 г
- Пудра пемзи - 10 г
- Натрію кокоіл ізетіонат - 10 г
- Сірка водорозчинна - 5 г
- Кислота винна - 5 г
Розбавляти гідрофільною олією або комплексом «Антицелюлітний». Використовувати в душі 1-2 рази на тиждень. Компоненти змішати в кавомолці, перекласти в баночку з щільною кришкою.
Скраб для тіла «Для сухої шкіри», 100 г
На сухій шкірі часто видно шелушні та інші недосконалості. З ними легко розправляється найніжнішої текстури скраб: тріо лаванди, рису та вівса зроблять шкіру здоровіше і гладкішою. Розтоплений до рідкого стану батер - ідеальна основа для відлущування сухої шкіри, заодно отримуєте сеанс легкого масажу, приємно подвійно!
- Пудра рисова - 20 г
- Пудра вівса - 20 г
- Крохмаль кукурудзяний - 15 г
- Пудра лаванди - 10 г
- Скраб лляної - 10 г
- Натрію кокоіл ізетіонат - 10 г
- Сорбіт - 10 г
- Таурин - 5 г
Розбавляти розтопленим батером, олією  (звичайною або гідрофільною), йогурт-концентратом. Використовувати в душі один раз на тиждень, особливу увагу приділіть гомілках, шкіра на них часто дуже суха і псує весь вигляд. Компоненти змішати в кавомолці, перекласти в баночку з щільною кришкою.
Скраб для тіла «Для проблемної шкіри», 100 г
Два рази на тиждень проводьте очищення шкіри цим скрабом, він допоможе максимально скоро вирішити проблему забитих пор і сальних пробок. Крохмаль пом'якшує, а бентоніт виводить шлаки. Уже через місяць здивуєтеся шкірі, красивої і чистої.
- Пудра рисова - 20 г
- Глина бентонітова - 20 г
- Пудра німа - 20 г
- Крохмаль кукурудзяний - 20 г
- Натрію кокоіл ізетіонат - 10 г
- Галуни - 10 г
Розбавляти гідрофільною олією або комплексом «Дитячий для купання». Використовувати в душі 1-2 рази на тиждень. Компоненти змішати в кавомолці, перекласти в баночку з щільною кришкою
Скраб для тіла «Сяюча шкіра», 100 г
Шкіра ніжна і м'яка після такого скрабу, склад універсальний і тому підходить для будь-якого типу шкіри.
- Пудра рисова - 20 г
- Скраб розторопші - 20 г
- Пудра ірису - 20 г
- Пудра кунжуту - 10 г
- Пудра кокосу - 10 г
- Натрію кокоіл ізетіонат - 10 г
Розбавляти гідрофільною олією або комплексом «Дитячий зволожуючий». Використовувати в душі 1-2 рази на тиждень. Компоненти змішати в кавомолці, перекласти в баночку з щільною кришкою.
Скраб-паста «Рис і кокос», 30 г
Ніжний скраб тактовно освіжить поверхню шкіри: кокос пом'якшить, а рисова пудра відполірує. Шкіра після щотижневого скрабу на кокосі і рисі дуже гладка, чудово вбирає в себе креми і гелі, набуває рівний тон і м'якість. Можете додати кокосове молоко, шкірі сподобається!
- Олія кокосу нерафінована - 2 мл
- Пудра рисова - 10 г
- Гідролат - 10 мл
- Полісорбат-80 - 1 мл
- Ефірна олія сосни - 1-2 краплі
У чаші-1 змішати тепленький гідролат і рисову пудру до консистенції пасти.
У чаші-2 змішати олію рисових висівок, полісорбат-80 і ефірну олію.
Поєднавши обидві частини і остаточно перемішавши їх, отримаємо ніжну і легку консистенцію, це наш готовий скраб на одне використання. Якщо створюєте великий обсяг пасти, обов'язково консервуйте її неодефендом. Використовувати в душі 1-2 рази на тиждень