Глина бентонітова
Мило для гоління «Ментол і аргана», 100 г
Корисний склад мила не просто ковзає по шкірі, створюючи кремову щільну піну, а ще й доглядає за шкірою: розкішна Арганова олія живить, а ментол дарує прохолоду.
- Мильна основа «Для гоління» - 88 г
- Ментол - 1 г
- ПАР кокоіл ізетіонат натрію - 1 г
- Глина бентонітова - 10 г
- Олія аргана - 3 мл
- Віддушка «Мексиканський лайм» - 10 крапель.
Розтопити мильну основу. Поки вона топиться, провести деякі приготування.
У невеликій кількості води розчинити ПАР (це щільна кокосова піна, яка при голінні не завадить), додати і вимішати глину (бентонітова приємна милкость). В олії Аргана розчинити кристалики ментолу і теж додати в глиняну пасту.
У повністю розплавлену основу ввести підготовлену глиняну пасту, ретельно перемішати, додати віддушку або ефірні олії. Залити у форму, зручну для помазка.
Маска «Глиняний детокс», 100 г
Маска не просто очищає шкіру, вона пом'якшує її (алантоїн і сорбіт) і живить (олії кокосу і каріте). Амінооцтова кислота і родіола у складі сприяють вирівнюванню тону шкіри, а алое проводить глибоке зволоження. Маска наноситься на підготовлену шкіру на 15-20 хвилин, після чого змивається теплою водою.
- Гідролат - 70 мл
- Батер ши органік - 5 г
- Олія кокосу - 5 г
- Ефір сахарози дистеарат - 3 г
- Кислота стеаринова - 2 г
- Глина жовта бентонітова - 5 г
- Алантоїн - 0,1 г
- Гліцин - 2 г
- Екстракт родіоли - 5 мл
- Алое-віра концентрат - 0,5 мл
- Консервант неодефенд - 0,5 г
На водяній бані-1 топимо масла і емульгатор, а також стеаринову кислоту.
На водяній бані-2 підігріваємо гідролат до 65-70 ° С і розчиняємо в ньому алантоїн і гліцин, додаємо алое і екстракт родіоли, консервант. Після вмішуємо глину.
Обидві фази тепер змішуємо, шпателем або міксером. Обов'язково консервуємо і перекладаємо в баночку. Маска для процедур щораз набирається чистим шпателем, не забувайте про це.
Маска спірулінова «Акнестоп», 10 г
Не тільки обличчя, але і тіло деколи потерпає від нашестя прищиків. В'язка маска врятує положення. У рецепті є еорисніший бактерицид дьоготь. Він має специфічний запах, але бетаціклодекстрін у складі знешкоджує його, заодно матує шкіру. Однак якщо гострий березовий запах все ж докучає, скористайтеся тоніком на галуні для позбавлення від нав'язливого аромату. Або ефіркою лаванди.
- Глина сіра бентонітова - 3 г
- Кальцію лактат - 2 г
- Бетаціклодекстрін - 2 г
- Пудра спіруліни - 1 г
- Сірка водорозчинна - 1 г
- Дьоготь березовий - 1 крапля
- Бета-глюкан для розведення.
У бета-глюкані вимішайте всі компоненти до пастоподібного стану. Бентоніт поглинає багато води, не поспішайте, дайте масці набрякнути.
Пасту-маску накласти на попередньо очищену шкіру обличчя і шиї. Маска змивається теплою водою через 15 хвилин.
Скраб «Антицелюліт», 50 г
Обов'язково відлущувати шкіру перед нанесенням жироспалювальних кремів і сироваток, тоді вони вбираються краще і працюють злагодженіше. Фітоскраби і частинки пемзи посилять кровообіг і лімфодренаж. Наносити скраб на шкіру круговими рухами, залишити на кілька хвилин, змити водою без мила.
- Глина зелена каолінова - 5 г
- Глина жовта бентонітова - 5 г
- Скраб гарбузовий - 10 г
- Пудра м'якоті кокоса - 10 г
- Пудра базиліка - 10 г
- Пудра пемзи - 10 г
Розбавляти гідрофільною олією або комплексом «Від стрий». Змивати водою, використовувати 1-2 рази на тиждень.
Скраб «Антикомедон», 50 г
Два рази на тиждень проводите очищення шкіри цим скрабом, він допоможе максимально скоро вирішити проблему забитих пор і сальних пробок. Крохмаль пом'якшує, а бентоніт виводить з епідерми шлаки. Уже через місяць здивуєтеся шкірі, що покращала і посвіжішала.
- Глина жовта бентонітова - 5 г
- Глина сіра бентонітова - 5 г
- Пудра рисова - 10 г
- Крохмаль кукурудзяний - 10 г
- Пудра нима - 10 г
- Пудра кропиви - 5 г
- Камфора - 1 г
- Галун - 4 г
Розбавляти гідрофільною олією або комплексом «Інтенсив протизапальний». Уникати зони навколо очей, використовувати 1-2 рази на тиждень.
Паста-очищення «Глина і кунжут», 50 г
Паста очистить шкіру, відполірує і видалить з пор чорне сало. Паста густа, потрібно відщипувати від загального шматка потроху. Для цього треба в долоньці шматочок пасти змішати з теплою водою і нанести склад на обличчя, слідуючи масажних лініях. Шкіра після такої процедури напрочуд свіжа та оксамитова, набуває приємний вологий блиск. Не забудьте обробити руки і кутикулу цієї диво-пастою, здивуєтеся немало!
- Пудра кунжуту - 20 г
- Глина біла каолінова - 10 г
- Глина червона бентонітова - 10 г
- Алое-віра концентрат - 10 крапель
- Гліцерин - 15 мл
- Концентрат рослинної ДНК - 10 мл
- Консервант феноніп - 5 крапель.
Кунжут ідеальний як скраб-агент для будь-якого типу шкіри, а в дуеті з тонким каоліном полірує шкіру. Простий склад поглинає жир і бруд, алое-віра додатково зволожує шкіру, а гліцерин надає пасті зручну консистенцію і пом'якшує шкіру. Дуже рекомендуємо підсилити склад пасти ефірною олією: лаванда і чайне дерево підійдуть проблемній шкірі, пальмароза та ірис - сухуватої, а цитрусові корисні для жирної шкіри.
Змішати глину і кунжутну пудру, додавати потроху гліцерин, після - гідролізат білка ДНК і алое. Пропонований обсяг дуже малий, тому блендер тут не допоможе. Після ретельного вимішування законсервуйте тугий клубок пасти і перекладіть в баночку-пробник. Паста легко зберігається на полиці у ванній, без консерванту - тільки у холодильнику.
Убтан «Суха шкіра», 10 г
Застосовувати Убтан просто: чайну ложечку сухої суміші в долоньці змішати з гідрофільним маслом або батером до однорідності. Масажними рухами суміш наносять на шкіру і після змивають водою без мила. Зазвичай це 2-3 хвилини, але якщо залишите на 10 хвилин, вийде маска. Паста готується на одне використання: зручно, гігієнічно, економічно. Після шкіру обов'язково зволожите.
- Глина червона бентонітова - 3 г
- Пудра рисова - 2 г
- Пудра троянди - 2 г
- Пудра солодки - 2 г
- Пудра вівса - 1 г
- Олія кокосу або батер аргана.
Мило «Бентонітове», 50 г
Експрес-очищення шкіри, мікс Убтан і мила. Цілющі масла обліпихи і куркуми забарвлять мило в яскраво-жовтий колір. Брусок зручний всюди: в поїздках і вдома. У таке мило завжди корисно вводити ефірну олію: аромат і користь. Додавання глини в мило знижує його піноутворюючі властивості, зате покращує матуючі і бактерицидні.
- Мильна основа «Органічна» - 50 г
- Олія куркуми - 1 мл
- Олія обліпихи - 1 мл
- Пудра нима - 5 г
- Глина жовта бентонітова - 5 г
У розплавленії основі диспергувати аюрведичну пудру і глину, ввести олії, залити в форму. Милом приємно очищати шкіру: воно не особливо піниться, зате чудово матує і профілактує комедони. Через тиждень такого вмивання шкіра помітно очищається: підшкірні прищі розсмоктуються, запалення сходять. Не забувайте тільки зволожувати шкіру після очищення.
Маска «Матування», 45 мл
Ця маска очищає пористу шкіру від надлишків себума, профілактує появу комедонів і запалень. Сильна зволожуюча сторона цієї маски допомагає налагодити водно-жировий баланс проблемної шкіри.
- Бета-глюкан - 15 мл
- Олія рисових висівок - 15 мл
- Глина червона бентонітова - 5 г
- Фукогель - 1 мл
- Екстракт томату - 1 мл.
Змішати глину і бета-глюкан, ввести масло, перемішати. Додати фукогель і екстракт. Готову пасту пензлем нанести на обличчя і шию на 15 хвилин. Після залишки промокнути і освіжити обличчя тоніком.
Ванна «Каоліновий детокс»
Завжди приємно поніжитися у ванні. А глина надає ще й мінерали для здоров'я шкіри і виведення шлаків. Поєднаємо ж приємне з корисним!
- Глина каолінова біла - 5 ч.ложек
- Глина бентонітова жовта - 5 ч.ложек
- Полісорбат-80 - 10 мл
- Олія мигдалю - 20 мл.
Змішати мигдальну олію і полісорбат-80, вилити у ванну. Висипати туди ж 10 чайних ложок глини, перемішати. Детокс-ванна готова, головне - вода повинна бути теплою, але не гарячою. Шкіра після такої ванни м'яка і гладка, масаж люфою або пемзовим скрабом тільки вітається!