Емульгатор «Планта-М»

Емульгатор «Планта-М»

Крем для рук «Какао», 100 мл
Потужна масляна фаза цього крему забезпечить сухій і тонкій шкірі рук живлення і захист. Стеаринова кислота пом'якшує шкіру і профілактує зневоднення, сечовина швидко загоює тріщини і зміцнює нігті.
- Гідролат насіння моркви - 70 мл
- Сечовина - 4 г
- Кислота стеаринова - 5 г
- Какао-масло - 10 г
- Олія кокосу - 8 г
- Олія насіння гарбуза - 4 мл
- Олія насіння огірка - 2 мл
- Консервант феноніп - 0,4 мл
На водяній бані-1 топимо олію і емульгатор, стеаринову кислоту до прозорості розчину.
На водяній бані 2-підігріваємо гідролат і розчиняємо в ньому сечовину.
Змішуємо обидві фази, збиваючи потужним міксером. Віддушку або ефірні олії вибираємо на власний розсуд. Консервуємо готовий крем і перекладаємо в зручну тару.
Молочко-демакіяж «Кокос і алое», 50 мл
Очищення і зволоження шкіри після трудового дня. Залишки молочка зняти ватним диском з тоніком або гіалуроновим лосьйоном.
- Гідролат - 30 мл
- Гідролізат шовку - 5 мл
- Олія кокосу - 10 г
- Пантенол - 2 г
- Огірка екстракт - 4 мл
- Алое-віра концентрат - 1 мл
- Консервант феноксиетанол - 0,5 мл
На водяній бані-1 розтопити кокосову олію і емульгатор. На водяній бані 2-підігріти гідролат. Водну фазу додати тонкою струєю в масляну, збиваючи міксером. У вистигаюче молочко ввести екстракт, пантенол і алое. Законсервувати, перелити в пляшку з дозатором.
Емульсія «Зволоження», 50 мл
Зволоження шкіри та оптимізація вироблення шкірного сала. Пам'ятайте, що надлишки крему через 10 хвилин після нанесення слід промокнути серветкою. Можна присмачити крем щіпкою глини (0,5-1%), яка відмінно матує, як і оксид магнію.
- Гідролат - 30 мл
- Гідролізат шовку сухий - 1 г
- Олія імбиру - 4 мл
- Олія кокосу - 10 г
- Пантенол - 2 г
- Цинку оксид вододиспергуючий - 1 г
- Гідролізат перлів сухий - 4 г
- Томати екстракт - 1 мл
- Вітамін А - 0,2 мл
- Вітамін Е - 0,5 мл
- Консервант феноксиетанол - 0,5 мл
На водяній бані-1 підігріти олії і емульгатор. На водяній бані 2-підігріти гідролат, гель алое. Розчинити перли. У пантенолі диспергувати цинку оксид і глину. Водну фазу додати тонкою струєю в масляну, збиваючи міксером. У міру збивання додати пантенол з цинком. У остигаючу емульсію ввести екстракт томату і вітаміни. Законсервувати, перелити в пляшку з дозатором.
Гіалуроновий крем «Поживний», 50 г
Щільний крем в баночці завжди потрібен: комбінація зволожуючих талантів і поживних відроджує шкіру, особливо суху і обвітрену.
- Гідролат - 35 мл
- Батер ши органік - 10 г
- Батер манго - 5 г
- Олія календули - 1 мл
- Кислота стеаринова - 3 г
- Віск яблука - 1 г
- Ланолін сухий - 1 г
- Таурин - 1 г
- Гіалуронат натрію високомолекулярний - 0,25 г
- Гіалуронат натрію низькомолекулярний - 0,75 г
- Коензим Q10 - 0,5 г
- Силікон-флюїд - 5 мл
- Консервант феноніп - 0,3 мл.
У частині гідролата залишити набухати гіалуронат натрію. Через 1-2 години гелевий рідкий розчин ретельно перемішати міксером.
На водяній бані-1 (масляна фаза) розтопити віск і батери, ланолін, стеаринову кислоту і емульгатор. Додати цілющу календулову олію і коензим.
На водяній бані-2 (водна фаза) підігріти гідролат до 70 ° С, розчинити в ньому таурин. Ввести гіалуроновий гелик, перемішати.
Обидві фази однакової температури змішувати 3-4 хвилини. Додавати силікон-флюїд по краплях, постійно помішуючи густу емульсію. Віддушку або ефірну олію вибирайте на свій розсуд.
Крем перекласти в продезинфіковану баночку чистим шпателем.
Бепантен мазь 5%, 50 г
Немає потреби представляти улюбленця дитячої шкіри. Ми списали рецепт, підігнавши його під наші корисні компоненти. Мазь Бепантен максимально вдалий для шкіри: знімає сухість, почервоніння, розгладжує і захищає надовго. Володарям збезводненої шкіри Бепантен підійде ідеально для щоденного догляду. Батери можна вибирати на свій розсуд.
- Ланолін фармакопійний - 12,5 г
- Гідролат - 12,5 г
- Батер - 7 г
- Віск бджолиний вибілений - 2 г
- Олія мигдалю - 2 г
- Пантенол - 4 г
- Оксид цинку - 1 г
- Консервант феноксиетанол - 12 крапель.
Готується крем-мазь легко і швидко. На водяній бані-1 топимо батери, віск, ланолін і емульгатор. На водяній бані-2 підігріваємо гідролат і пантенол, диспергуємо в них оксид цинку (беріть звичайний, не мікронізований). Після змішуємо обидві фази крему і збиваємо паличкою. Емульгується склад вмить, вам сподобається. Далі мазь поміщаємо у холодильник на півгодинки, а вже після проводимо фінальне перемішування і консервуємо. Зручно тримати мазь в баночці.
Бальзам-рятувальник «Обліпиха і алое», 50 мл
Натуральний ланолін дружний зі шкірою, яєчна олія і обліпиха миттєво знімають печіння і дискомфорт при травмі шкіри. Алое сприяє швидкому загоєнню. Гарний помаранчевий бальзам знімає сонячні та побутові опіки, лікує садна і мікротріщини, натертості.
- Ліпофолк - 5 мл
- Олія обліпихи - 5 мл
- Батер манго - 5 г
- Ланолін фармакопійний - 5 г
- Гідролат - 30 мл
- Алое-віра концентрат - 3 мл
- Ефірна олія герані - 2 краплі
- Ефірна олія неролі - 2 краплі
- Ефірна олія сосни - 6 крапель
- Консервант феноксиетанол - 6 крапель.
На водяній бані-1 топимо олії, ланолін і емульгатор.
На водяній бані-2 підігріваємо (не вище 70 ° С!) гідролат.
По досягненні обома фазами однакової температури, вливаємо тонкою струєю водну фазу в масляну. Збиваємо міксером, охолоджуємо до кімнатної температури, вводимо алое і ефірні олії. Готовий крем перекладаємо шпателем в чисту баночку.
Крем «Креольський загар», 50 г
Зручний щільний крем в баночці повинен зволожувати і живити шкіру до прийняття сонячних ванн. Це підготує шкіру до ультрафіолетового удару, максимально пом'якшивши його. Масла-сонцезахисники та зволожувачі шкіри підсилюють дію один одного.
- Батер ши органік - 5 г
- Какао-масло - 4 г
- Олія шипшини - 5 мл
- Силікон SeraSoft SW 71 - 2 мл
- Віск лаванди - 2 г
- Гідролат - 10 мл
- Гідролізат шовку сухий - 1 г
- Ефірна олія іланг-ілангу - 1 крапля
- Ефірна олія неролі - 1 крапля
- Консервант феноксиетанол - 4 краплі.
На водяній бані-1 топимо батер і віск, додаємо олію, емульгатор, чекаємо його повного розчинення. На водяній бані-2 підігріваємо гідролат, розчиняємо в ньому сухий гідролізат шовку і фукогель. По досягненні обома фазами однакової температури, водну фазу тонкою цівкою вливаємо в масляну, збиваючи міксером. Для створення впевненої емульсії збиваємо 3-4 хвилини, під кінець вводимо силікон і ефірні олії. Консервуємо крем, перекладаємо в баночку.
Крем ідеальний для чутливої, дитячої та сухої шкіри, схильної до почервоніння. Він розгладжує, заспокоює і пом'якшує. При розумному сонячному харчуванні отримаєте дивовижної краси засмагу - рівну і золотисту, запобігши почервоніння і лущення шкіри.
Бальзам нічний «Добрий вечір», 50 г
Врятуємо суху шкіру. Потужна масляна фаза щільного крему-бальзаму захистить епідерму від втрати вологи. Наносьте його на ніч щедро, залишайте на 10-15 хвилин, залишки промокніть.
Особливо корисний зневодненій і обвітреній шкірі, оскільки містить магнезію, ланолін і потужно зволожуючий гіалуронат натрію. Якщо хочете зробити розгладжуючу маску, просто залиште товстий шар бальзаму на півгодини, шкірі неодмінно сподобається!
- Гідролат - 35 мл
- Батер аргана - 10 г
- Батер мигдалю - 5 г
- Олія гарбуза - 1 мл
- Ланолін фармакопейний - 2 г
- Кислота стеаринова - 3 г
- Фенілтриметикон - 2 мл
- Віск лотоса - 1 г
- Магнезія - 1 г
- Гіалуронат натрію середньомолекулярний - 0,2 г
- Гіалуронат натрію низькомолекулярний - 0,5 г
- Коензим Q10 - 0,5 г
- Консервант феноніп - 0,3 мл.
У частині гідролата залишити набухати гіалуронат натрію. Через 1-2 години гелевий рідкий розчин ретельно перемішати міксером.
На водяній бані-1 (масляна фаза) розтопити віск і батери, ланолін, стеаринову кислоту і емульгатор. Додати олію гарбуза і коензим.
На водяній бані-2 (водна фаза) підігріти гідролат, розчинити в ньому магнезію. Ввести гіалуроновий гелик, перемішати. Магнезія надає емульсії неймовірну ніжність.
Обидві фази однакової температури змішувати 3-4 хвилини, вводячи по краплях фенилтриметикон. Аромат для бальзаму придумайте самі, наприклад, ефірні олії посилять його властивості.
Бальзам перекласти в продезинфіковану баночку чистим шпателем, після повного охолодження він набуває приємну вершкову консистенцію.