Віск бджолиний

Віск бджолиний

Крем для губ «Тимол», 10 г
Крем в тюбику рятує губи від пересихання (ланолін і батер), розгладжує (карнаубський віск), загоює і захищає від сонця (оксид цинку і тимол). Надійний догляд для літа і пляжу. Свіжий аромат материнки і лимона піднімає настрій.
- Батер авокадо - 6 г
- Олія жожоба - 1 г
- Ланолін рослинний - 2 г
- Віск карнаубський - 0,2 г
- Оксид цинку маслодиспергуючий - 0,3 г
- Підсолоджувач - 1-2 краплі
- Тимол - 0,02 г
- Ефірна олія лимона - 2 краплі.
На водяній бані підігріти олію жожоба, розчинити в неї кристалики тимолу і карнаубський віск. Після додати в суміш рослинний ланолін і батер, вмішати оксид цинку, підсолодити. Готовий бальзам залишилося поліпшити ефірною олією або жиророзчинним вкусоароматизатором. Залити в тюбик.
Молочко для тіла «Апельсин», 80 г
Ароматне молочко швидко вбирається в шкіру, зволожуючи її. Шкіра залишається еластичною і гладкою, олія броколі дає ефект сяйва шкіри. Делікатна текстура і пудровость нанесення забезпечена.
- Гідролат журавлини - 50 мл
- Гідролат солодки - 6 мл
- Альгінат натрію - 0,1 г
- Алантоїн - 1 г
- Екстракт апельсина - 2 г
- Гіалуронат натрію Середньомолекулярний - 0,5 г
- Пантенол - 1 мл
- Батер апельсина - 8 г
- Олія мигдалю - 10 мл
- Олія броколі - 3 мл
- Віск апельсина пігментований - 2 г
- Ефір сахарози дистеарат - 3 г
- Циклометикон - 10 мл
- Віддушка «Фанта» - 1 мл
- Консервант фенокситанол - 0,6 мл
На водяній бані-1 розтопити віск і батер апельсина, додати олію мигдалю і емульгатор (ефір сахарози), дочекатися повного його розчинення.
На водяній бані-2 підігріваємо водну фазу молочка. У підігрітому гідролаті розчиняємо алантоїн і сухий екстракт апельсина, вводимо альгінат натрію, гіалуронат натрію. Збиваємо цю рідку гелеву водичку міксером.
По досягненні обома фазами однакової температури, вводимо тонкою струєю водну фазу в масляну, збиваючи емульсію мініміксером. Через 1-2 хвилини перемішування вводимо пантенол. У майже остиглу емульсію вводимо циклометикон, ретельно перемішуємо, ароматизуючи. Обов'язково консервуємо молочко, переливаємо у зручний флакон з дозатором.
Бальзам-плитка очищаюча «Арган і кокос», 100 г
Гідрофільна плитка легко тане при контакті з теплом шкіри. Використовуйте її як молочко для очищення сухої примхливої ​​шкіри або як маску. Розкішний склад з кокосовим молоком перетворює шкіру в оксамит. Часто шкіра після такого очищення навіть не вимагає додаткового зволоження, зручно! Зберігати плиточки краще у холодильнику. Сто грамів - це важка плитка, тому для тестового зразка можна зробити уп'ятеро менший зразок, 20 г. Сподобається - зробите ще!
- Батер аргана - 10 г
- Батер бабассу - 11 г
- Какао-масло - 21 г
- Олія жожоба - 10 мл
- Віск емульсійний - 12 г
- Віск бджолиний - 2 г
- Кислота стеаринова - 5 г
- Кокосове молоко сухе - 25 г
- Полісорбат-80 - 4 мл
- Віддушка - 1 мл
Розтопити на водяній бані воски, стеаринову кислоту і батери. У міру остигання влити олію жожоба, змішати до однорідності. Додати полісорбат і сухе молоко невеликими порціями, ретельно вимішувати.
Готову масу ароматизувати, залити у силіконові формочки-мініатюри і відправити у холодильник для повного застигання. Зберігати плитки теж краще у холодильнику.
Ментоловий олівець-анестетик, 10 г
Ментол хороший  засіб для зняття болю при ударах - його властивість покращувати мікроциркуляцію крові допомагає уникнути обширних синців, полегшує больові відчуття при артритах і розтягненнях. А ще такий олівець потрібен акторам: промазав шкіру під нижніми повіками, вони викликають сльози. Тільки не намастіть нижні повіки, інакше наридаете цілий таз.
Класична концентрація ментолу для зняття болів - 10%, це максимум, який перевищувати марно. У дорожній косметичці ментоловий анестетик - необхідна річ. Сквалан додатково пом'якшує шкіру, проносячи цілющий ментол глибше в епідерміс. Рецепт дан з розрахунку на дві туби по 5 грамів, однак ви можете зробити один варіант у баночці.
- Віск бджолиний - 5 г
- Олія рицинова - 5 г
- Сквалан - 1 мл
- Ментол - 1 г.
На водяній бані розтопити віск і масло, сквалан. Ввести ментол, який відразу ж розчиниться в гарячій суміші. Перелити в тубу або баночку. Наносити на забите місце.
Бальзам для губ «Загоєння і розгладження», 5 г
Для аварійно сухих губ, з тріщинами і лущенням. Залишений товстим шаром на ніч, перетворює губи, проводячи титанічну працю по повному їх відновленню.
- Віск бджолиний - 1 частина
- Олія рицинова - 2 частини
- Вкусоароматизатор - 1 крапля
- Підсолоджувач - 1 крапля.
Бальзам для губ «Арган і шовк», 5 г
М'які губи і зволожена шкіра. Батер Аргана надає ніжну консистенцію засобу. Зручно заливати в баночку, бальзам тримає форму, але приємно тане при контакті зі шкірою.
- Батер аргана - 1 частина
- Віск бджолиний - 1 частина
- Олія кризалідна - 1 частина
- Олія броколі - 1 частина
- Підсолоджувач - 1 крапля.
Бальзам для губ «Зволоження та захист», 5 г
Розгладження шкіри губ, надання їм приємного блиску. Найпопулярніший варіант, підходить для всієї родини. Зручно заливати в баночку, бальзам тримає форму, але легко тане.
- Віск бджолиний - 1 частина
- Батер ши органік - 1 частина
- Олія броколі - 2 частини
- Вкусоароматизатор - 1 крапля
- Підсолоджувач - 1 крапля.
Бальзам для губ «Універсальний», 5 г
Ароматний кокос підкорить ваше серце. Простий бальзам, зручний у тубі, легко тане на губах, залишаючи захисну плівочку надовго. Завжди доречно додати краплю масляних вітамінів. Бальзам зручний як в тубі, так і в баночці. Вкусоароматизатор навіть не знадобиться: кокос пахне просто чарівно!
- Віск бджолиний - 1 частина
- Олія кокосу вірджин - 2 частини
- Підсолоджувач - 1 крапля.
Бальзам для губ «УФ-фільтр», 5 г
Губам теж потрібен захист від сонця. Сонцезахисний фактор (СЗФ) цього засобу дорівнює 15 - цілком достатньо для міських умов середньоєвропейської смуги. Зручно використовувати на дачі або пляжі, захищаючи видатні частини обличчя: ніс, шкіру під очима, вилиці. Попередньо оксид цинку потрібно диспергувати в розтопленому какао-маслі. Після вводити готову білу суміш в розплавлений віск, знову ретельно перемішуючи. Можете підфарбувати алканами або аннато. Вітаміни додаємо в самому кінці, перед заливкою в тубу.
- Віск бджолиний - 1 частина
- Какао-масло - 2 частини
- Цинку оксид маслодиспергуючий - 1 г
- Вітамін А - 1 крапля
- Вітамін Е - 1 крапля
- Вкусоароматізатор - 1 крапля
- Підсолоджувач - 1 крапля.
Олівець-дезодорант, 50 г
Свіжість влітку допомагає зберегти дезодорант-стік, зробити його нескладно.
- Віск бджолиний - 15 г
- Батер ши рафінований - 7,5 г
- Олія кокосу вірджин - 5 г
- Харчова сода мелена -7,5 г
- Кукурудзяний крохмаль -7,5 г
- Галуни алюмокалієві - 4 г
- Алантоїн - 0,8 г
- Ментол - 0,5 г
- Оксид цинку - 2,5 г
- Ефірна олія - 8-12 крапель.
Змішайте масла і розплавте. Поки вони плавляться, зважте сухі компоненти. Нагадаємо, що галуни і соду потрібно змолоти в пил в кавомолці. Додайте сухі компоненти до масел і добре перемішайте. Змішуйте швидко, щоб суміш не почала застигати. Коли все змішано, ароматизуйте. Залийте в тубу. Зручний твердий олівець відтепер до ваших послуг. Замість ефірної олії можете легко ввести парфумовану композицію, яка доповнить усю лінійку догляду за шкірою: гель для душу, мило для гоління, шампунь і туалетну воду.
Масажна плитка, 100 г
Твердий крем для тіла. Користуватися ним легко і приємно: на вологу шкіру нанести трохи масляного чуда, ніжно втерти в шкіру. Особливо такий турботі порадіють сухі ділянки тіла. Твердий брусок зручний у поїздках і подорожах, просто підберіть йому відповідну баночку.
- Какао-масло - 65 г
- Батер мигдалю - 10 г
- Батер ши органік - 10 г
- Віск бджолиний - 5 г
- Віск лотоса - 5 г
- Тальк - 5 г.
Все розтопити на водяній бані, додати тальк (він покращує ковзання складу по шкірі), перемішати і залити в формочку. Завжди можна додати улюблену ефірну олію або віддушку.
Мазь від натоптишів «Бджілоніг», 100 г
Густа мазь допомагає позбутися товстої шкіри на п'ятах: саліцилова кислота відмінно відлущує віджилі клітини з поверхні шкіри. Ваше завдання - регулярно доглядати за стопами на ніч дивлячись. Втирайте мазь в шкіру, можете накласти її погустіше і надіти шкарпетки, тоді вранці ніжки гарантовано будуть мати доглянутий вигляд.
- Олія персикової кісточки - 30 г
- Олія кокосу - 15 г
- Ланолін фармакопійний - 10 г
- Батер авокадо - 10 г
- Батер мигдалю - 10 г
- Полісорбат-80 - 8 г
- Кислота саліцилова - 2 г
- Гідролат - 10 г
- Віск бджолиний - 3 г
- Консервант феноніп - 0,3 мл
На водяній бані-1 розчинити саліцилову кислоту в теплому Полісорбаті-80. Додати гідролат, перемішати  молочко.
На водяній бані-2 розтопити віск, батери, ланолін і рідке масло. Влити масляну фазу в полісорбатне молочко, збиваючи міксером або паличкою. Мазь швидко загусає. Додавайте ефірну олію, консервуйте і перекладайте в баночку.
Бепантен мазь 5%, 50 г
Немає потреби представляти улюбленця дитячої шкіри. Ми списали рецепт, підігнавши його під наші корисні компоненти. Мазь Бепантен максимально вдалий для шкіри: знімає сухість, почервоніння, розгладжує і захищає надовго. Володарям збезводненої шкіри Бепантен підійде ідеально для щоденного догляду. Батери можна вибирати на свій розсуд.
- Ланолін - 12,5 г
- Гідролат - 12,5 г
- Батер - 7 г
- Емульгатор «Планта-М» - 4 г
- Віск бджолиний вибілений - 2 г
- Олія мигдальна - 2 г
- Пантенол - 4 г
- Оксид цинку - 1 г
- Консервант фенокситанол - 12 крапель.
Готується крем-мазь легко і швидко. Компоненти зважуємо на терезах, рецепт в грамах. На водяній бані-1 топимо батери, віск, ланолін і емульгатор. На водяній бані-2 підігріваємо гідролат і пантенол, диспергуємо в них оксид цинку (беріть звичайний, не мікронізований). Після змішуємо обидві фази крему і збиваємо паличкою. Емульгується склад моментально, вам сподобається. Далі мазь поміщаємо у холодильник на півгодинки, а вже після проводимо фінальне перемішування і консервуємо.