Масло какао нерафіноване
Сіль для ванн «Какао і кокос», 100 г
Вмить облагородити ванну корисними оліями? Будь ласка! Готовий кубик твердого масла з сіллю і улюбленим ароматом допоможе в цьому. Киньте кубик у ванну, розмішайте після його повного розплавлення: сіль і масло семульгірують, пом'якшивши воду у ванні і наповнивши усе приміщення приємним ароматом. Масляні плиточки тануть при 33-35 ° С, можна зберігати і поза холодильником. На повну ванну достатньо 10-15 г масляного засобу.
- Какао-масло - 45 г
- Морська сіль - 45 г
- Олія кокосу вірджин - 8 г
- Віддушка «Рафаелло» - 2 мл
На водяній бані розплавити тверді масла кокоса і какао.
Через 5 хвилин, коли масла почнуть застигати, додайте сіль і віддушку (або ефірну олію). Перемішайте її для рівномірності. Далі потрібно зробити масло для ванн порційним. Візьміть силіконові формочки-мініатюри і розфасуйте розм'яклу масу. Залишки плиточки застигнуть у холодильнику через 2 години.
Бальзам для губ «УФ-фільтр», 5 г
Губам теж потрібен захист від сонця. Сонцезахисний фактор (СЗФ) цього засобу дорівнює 15 - цілком достатньо для міських умов середньоєвропейської смуги. Зручно використовувати на дачі або пляжі, захищаючи видатні частини обличчя: ніс, шкіру під очима, вилиці.
- Віск бджолиний - 1 г
- Батер кукуі - 1 г
- Какао-масло - 2 г
- Цинку оксид маслодиспергуючий - 1 г
- Вітамін А - 1 крапля
- Вітамін Е - 1 крапля
- Вкусоароматизатор - 1 крапля
- Підсолоджувач - 1 крапля.
Попередньо оксид цинку потрібно диспергувати в розтоплених маслах. Після вводити готову білу суміш в розплавлений віск, знову ретельно перемішуючи. Можете підфарбувати алканами або аннато. Вітаміни додаємо в самому кінці, перед заливкою в тубу.
Масажна плитка, 100 г
Твердий крем для тіла. Користуватися ним легко і приємно: на вологу шкіру нанести трохи масляного чуда, ніжно втерти в шкіру. Особливо такий турботі порадіють сухі ділянки тіла. Твердий брусок зручний у поїздках і подорожах, просто підберіть йому відповідну баночку.
- Какао-масло - 65 г
- Батер мигдалю - 10 г
- Батер ши - 10 г
- Віск бджолиний - 5 г
- Віск лотоса - 5 г
- Тальк - 5 г.
Всі розтопити на водяній бані, додати тальк, перемішати і залити в формочку. Завжди можна додати улюблену ефірну олію або віддушку.
Мус-скраб «Какао і кокос», 100 г
Ніжний мус-скраб відмінно піниться, його приємно наносити на шкіру і проводити легкий масаж. Шкірі подобається такий відлущуючий догляд з додаванням поживних олій і кокосового молочка. Після мусу не потрібний навіть крем - настільки шкіра м'яка і зволожена.
- Мильна основа Кремоподібна - 75 г
- Гідролат кави - 15 мл
- Какао-масло - 3 г
- Какао терте - 3 г
- Кокосове молоко сухе - 5 г
- Розторопші скраб - 10 г
- Віддушка «Шоколадний Бейліз» - 10 крапель
- Консервант гермаль - 0,5 м
На водяній бані плавимо масла какао, обидва види. Додаємо мильну основу, змішуємо до рідкого стану, вводимо віддушку. Тепер додаємо сухе молоко і скраб розторопші. Ретельно перемішуємо, поки мильно-масляна суміш не почала застигати.
Тепер прийшла черга міксера. У процесі збивання мусу додаємо гідролат кави з розчиненим у ньому консервантом, потроху. У певний момент мило стає схожим на збите масло - все ніжніше, легше, об'ємніше! По досягненні цієї стійкої консистенції, мус-скраб вважається готовим.
Чистим шпателем перекладаємо мус в баночку з гвинтовою кришкою.
Масло збите, 100 г
Пропорція проста: 80% твердих масел (Батери), 20% рідких олій.
Збите масло - чарівне і легке, як суфле. Рецепт на 100 грамів, оскільки менша кількість олій якіснішим не збити звичайним міксером. Масло вбирається без залишку, живить шкіру. Наносимо на вологу шкіру.
- Какао-масло - 40 г
- Олія кокосу вірджин - 40 г
- Олія камелії - 20 мл
- Вітамін Е - 10 крапель
- Ефірна олія - 20 крапель.
Зважте батери (тверді масла) в жароміцнії склянці і поставте на водяну баню до розм'якшення масел, але не топіть їх до рідкого стану. Розм'якшіть, і тільки. Влийте рідкі олії. Збийте потужним міксером-рамкою і поставте у морозилку на 5 хвилин. Вийміть, відскребіть підзастигле із стінок і дна, знову збивайте 1-2 хвилини. Потім у морозилку. Більше повторень циклу «збити-заморозити» - легше масло.
У впевнено збите масло введіть ефірну олію, остаточно збийте до повітряної консистенції, додайте вітамін Е (корисний шкірі і легкий консервант для масляної суміші) і магнію стеарат 2 грами (для поліпшення консистенції і пудровості нанесення). Викладіть готове масло шпателем в продезинфіковану банку.
Оскільки продукт безводний, консервувати його не потрібно, хоча вітамін-консервант Е в рецептурі є, і він дуже корисний для шкірі.
Гідрофільні плитки «Шоколадний парадиз», 100 г
- Какао-масло - 45 г
- Какао терте - 20 г
- Батер ши - 5 г
- Олія кокосу вірджин - 20 г
- Олія насіння маку - 5 г
- Вітамін Е масляний - 5 г
- Полісорбат-80 - 7 г
- Ефірні олії - 10 крапель.
Плиточки розумно робити в розрахунку на одноразове використання: 10-15 г вистачає на все тіло, а 3-5 г успішно очистять обличчя і шию.
Субстанція тане легко, зберігайте плиточки у холодильнику. Шкіра після знайомства з плиточками стає оксамитовою і зволоженою.
Кольд-крем для губ, 10 мл
Іноді губам потрібна не просто масляна терапія, а ще й зволоження. У цьому випадку їм потрібен Кольд-крем - ідеальне поєднання для підтримки гладкості губ. До речі, це непоганий демакіяж для декоративної косметики.
- Олія обліпихи - 4 мл
- Гідролат - 3 мл
- Какао-масло - 2 г
- Віск яблука - 0,5 г
- Ланолін - 0,5 г
- Вітамін А - 1 крапля
- Вітамін Е - 1 крапля
- Вкусоароматизатор - 1 крапля
- Підсолоджувач - 1 крапля.
Технологія приготування Кольд-крему проста: підігріти на різних водяних банях гідролат і масла. Змішати їх шпателем (емульгуються вони вмить), причому мішати потрібно безупинно до повного загустіння. Після ввести вітаміни, вкусоароматизатор і підсолоджувач. Перекласти густий мазеподібний крем в баночку.