Мильна основа Кремоподібна

Суфле для душу «Лавандовий сон», 100 г
- Мильна основа «Кремоподібна» - 90 г
- Олія кунжуту - 5 мл
- Алое-віра концентрат - 2 мл
- Ефірна олія лаванди - 5 крапель
- Пігмент лавандовий - 3-4 краплі
- Консервант гермаль - 0,5 м
Для роботи потрібна мильна основа кімнатної температури, топити її до рідкого стану немає сенсу. Беремо міксер, потужний кухонний, і починаємо збивати. Вводимо олію кунжуту і ефірну олію, ретельно збиваємо-змішуємо, додаємо по краплі (!) пігмент, поки колір не влаштує Вас остаточно. Знову енергійно збиваємо мильну масу.
Далі потроху вводимо алое з розчиненим у ньому консервантом.
У певний момент мило стає схожим на збите масло - все ніжніше, легше, об'ємніше! По досягненні цієї стійкої консистенції, суфле вважається готовим.
Чистим шпателем перекладаємо суфле в білосніжну баночку.
Мус «Гоління моє», 100 г
Бентоніт в милі для гоління - класичний прийом, що поліпшує ковзання. Пантенол і розмарин корисні шкірі, вони прекрасно відновлюють і заспокоюють. Рослинні олії фісташки та камелії захищають і живлять шкіру після гоління. Плацентарний гідролізат робить шкіру ніжною і матовою протягом усього дня.
- Мильна основа «Кремоподібна» - 90 г
- Гідролізат плаценти - 5 мл
- Глина жовта бентонітова - 2 г
- Олія камелії - 2 мл
- Олія фісташки - 2 мл
- Пантенол - 5 крапель
- Парфум-віддушка «Givenchy Pour Homme» - 5 крапель
- Консервант гермаль - 0,5 м
Для роботи потрібна мильна основа кімнатної температури. Міксером кухонним збиваємо злегка основу, вводимо глину і вимішуємо, додаємо пантенол, знову збиваємо. Вводимо олію камелії і фісташки, парфум-віддушку.
У процесі збивання мусу додаємо водну фазу (гідролізат протеїну з розчиненим у них консервантом).
У певний момент мило стає схожим на збите масло - все ніжніше, легше, об'ємніше! По досягненні цієї стійкої консистенції, мус вважається готовим.
Чистим шпателем перекладаємо мус в білосніжну баночку з гвинтовою кришкою.
Мус очищаючий «Проблемна шкіра», 100 г
Цинк і сірка в складі очищаючого муса допомагають тримати розширені пори під контролем. Таке вмивання на ніжній мильної основі не порушує водно-ліпідний баланс шкіри. Глина і нім у складі мінералізують вразливу проблемну шкіру. Легкі рослинні олії збережуть ефект матовості і чистоти шкіри протягом усього дня.
- Мильна основа «Кремоподібна» - 90 г
- Сірка водорозчинна - 3 г
- Оксид цинку вододиспергуючий - 3 г
- Алое-віра концентрат - 3 мл
- Глина морська товста - 4 г
- Пудра німа - 4 г
- Олія лавра - 2 мл
-  Олія німа - 2 мл
- Віддушка «Кактус» - 5 крапель
- Консервант гермаль - 0,5 м
Для роботи потрібна мильна основа кімнатної температури. Беремо міксер, потужний кухонний, і починаємо збивати м'яку основу. Трохи збивши-розм'якшивши її, вводимо глину і пудру німа, знову збиваємо, додаємо олії і парфуми-віддушку.
Паралельно підготуємо водну фазу. У алое-віра розчинимо сірку, диспергуємо оксид цинку.
У процесі збивання мусу додаємо готову водну фазу. У певний момент мило стає схожим на збите масло - все ніжніше, легше, об'ємніше! По досягненні цієї стійкої консистенції, мус вважається готовим.
Чистим шпателем перекладаємо мус в білосніжну баночку з гвинтовою кришкою.
Паста-скраб «Кавовий біб», 100 г
Ніжна паста-скраб відмінно піниться, її приємно наносити на шкіру і проводити легкий масаж. Шкірі подобається такий відлущуючий догляд з додаванням поживних олій і кокосового молочка. Після пасти не потрібний навіть крем - настільки шкіра м'яка і зволожена.
- Мильна основа «Кремоподібна» - 90 г
- Какао-масло - 3 г
- Какао терте - 3 г
- Кокосове молоко сухе - 5 г
- Розторопші скраб - 10 г
- Віддушка «Шоколадний Бейліз» - 10 крапель
- Консервант феноніп - 0,5 мл.
На водяній бані плавимо масла какао, обидва види. Додаємо масла в мильну основу, збиваємо її потужним кухонним міксером, потім додаємо сухе молоко і скраб розторопші. Ретельно перемішуємо, збиваємо далі. У процесі збивання додаємо консервант, крапля за краплею. У певний момент мило стає максимально об'ємним, однак на легкий мус цей рецепт не схожий: великі частинки скрабу знижують обсяг, але не користь!
Чистим шпателем перекладаємо готову пасту в білосніжну баночку з гвинтовою кришкою.
Мус-очищення «Смарагдові водорості», 100 г
Обличчя і тіло обожнюють водоростеву терапію: рослини з дна морського вдесятеро багатше мікроелементами, ніж їх сухопутні побратими. Тому виготовимо кремове мило, яке буде ніжно очищати і живити нашу шкіру під час миття.
- Мильна основа «Кремоподібна» - 90 г
- Пудра хлорели - 5 г
- Пудра спіруліни - 5 г
- Олія виноградної кісточки - 3 мл
- Олія німа - 2 мл
- Віддушка «Трав'яний коктейль» - 5 крапель
- Екстракт ламінарії - 2 мл
- Консервант гермаль - 0,5 м
Для роботи потрібна мильна основа кімнатної температури. Беремо міксер потужний, кухонний і починаємо збивати основу. Потроху вводимо олії винограду і німа. Тепер додаємо пудри водоростей і віддушку. Збиваючи наш смарагдовий мус-скраб, потроху вливаємо водну фазу: екстракт водорості з розчиненим у ньому екстрактом і консервантом. Хвилин через п'ять  мило стане повітряним і об'ємним. По досягненні цієї стійкої консистенції, мус готовий.
Чистим шпателем перекладаємо мус в білосніжну баночку з гвинтовою кришкою.Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку