Волосся: спреї

Волосся: спреї

Волосся прикрашають жінку, тому за волоссям ми доглядаємо із задоволенням. Але інший раз часу в обріз, а виглядати потрібно на мільйон  тут і приходять на допомогу диво-засоби в розпилювачі. Призначення їх різне: зміцнення коренів, догляд за кінчиками, надання блиску, полегшення розчісування або термозахист при укладанні. Найзручніше в спреях - економічність і простота застосування. Пропонуємо ансамбль фітоспреїв для догляду за волоссям.
Спрей для волосся «Зміцнення цибулин», 100 мл
Щоденний масаж шкіри голови з цим тоніком зробить коріння міцніше, закладе основу для зростання нового сильного волосся. Мінеральний склад корисний не тільки при випаданні волосся, але і як профілактика.
- Гідролат - 90 мл
- Алое-віра концентрат - 2,5 мл
- Екстракт лопуха - 3 мл
- Гідролізат кератину - 2 мл
- Пантенол - 2 мл
- Сірка водорозчинна - 5 г
- Таурин - 2 г
- Кетон малини спиртовий розчин 10% -ний - 6 крапель
- Алантоїн - 1 г
- Ефірна олія ялівцю - 13 крапель
- Ефірна олія розмарину - 6 крапель
- Ефірна олія іланг-ілангу - 1 крапля
- Консервант феноксиетанол - 0,5 мл.
У дуже теплому гідролаті (не вище 60 ° С) розчинити алантоїн. Ввести інші водорозчинні компоненти: алантоїн, таурин, алое, екстракт, пантенол і гідролізат білка. Плюс ефірні олії. Змішати і законсервувати готовий лосьйон фенокситанолом. Перелити в зручний флакон або спрей.
Спрей для волосся «Блондинка», 100 мл
Натуральний зволожуючий склад містить волошку і лимон, що запобігають появі жовтизни на блондинистом волоссі. Водорозчинна олія робить волосся слухняними, фукогель і лимонний екстракт забезпечують зволоження волосся по всій довжині, позбавляючи від статики і полегшуючи укладку. Спрей допомагає швидко пожвавити сухі кінчики волосся.
- Гідролат ромашки - 50 мл
- Гідролат волошки - 39 мл
- Фітокомплекс для волосся «Блонд» - 3 мл
- Водорозчинна олія мигдалю - 1 мл
- Амодиметикон - 3 мл
- Екстракт волошки - 2 мл
- Фукогель - 2 мл
- Ефірна олія лимону - 5 крапель
- Консервант фенокситанол - 0,5 мл
У суміші гідролатів розчинити компоненти, струснути, додати ефірну олію. Законсервувати. Готовий склад перелити в спрей. Наносити на сухе волосся для укладання або після миття - на вологе волосся для полегшення розчісування.
Спрей для волосся «Брюнетка», 100 мл
Спрей для збереження блиску і кольору темного волосся робить волосся блискучим і слухняним: зволожуючі і зміцнюючі компоненти корисні волоссю. Пара розпилень при укладанні і розчісуванні пожвавить шевелюру, а ефірна олія розмарину і лимону додасть блиску.
- Гідролат хни - 90 мл
- Фітокомплекс для волосся «Брюнет» - 5 мл
- Полісорбат-80 - 1 мл
- Олія броколі - 0,5 мл
- Амодиметикон - 3 мл
- Екстракт смородини чорної - 1 г
- Ефірна олія лимона - 10 крапель
- Ефірна олія розмарину - 4 краплі
- Ефірна олія герані - 1 крапля
- Консервант феноксиетанол - 0,5 мл
У гідролаті розчинити сухий екстракт, додати полісорбат-80, енергійно струсити. Додати амодиметикон, олію броколі, знову струсити. Процідити склад, додати ефірну олію, законсервувати і перелити у флакон-спрей. Наносити на сухе волосся для укладання або після миття - на вологе волосся для полегшення розчісування.
Спрей для волосся «Шатен», 100 мл
Легкий склад зніме статику з волосся і пожвавить колір волосся, натуральний або пофарбований. Можна наносити тільки на кінчики волосся, так вони здобувають доглянутий вигляд: ефірна олія лимону, ілангу і пальмарози полірують волосяний стержень.
- Гідролат алое - 90 мл
- Фітокомплекс для волосся «Шатен» - 5 мл
- Полікватерніум-7 - 2 мл
- Таурин - 2 г
- Кислота молочна - 2 мл
- Екстракт кокоса - 1 г
- Ефірна олія лимона - 10 крапель
- Ефірна олія іланг-ілангу - 2 краплі
- Ефірна олія пальмарози - 2 краплі
- Консервант феноксиетанол - 0,5 мл
У гідролаті розчинити сухий екстракт і таурин. Додати полікватерніум-7, енергійно струсити. Ввести молочну кислоту, процідити склад, додати ефірну олію, законсервувати і перелити у флакон-спрей. Наносити на сухе волосся для укладання або після миття - на вологе волосся для полегшення розчісування.
Спрей для волосся «Локон шовковистий», 100 мл
Довге або кучеряве волосся? Приборкання у вигляді цього кератинового спрею врятує час і нерви. Повністю натуральний склад робить волосся слухняним, позбавляючи від зайвих рухів при укладанні і розчісуванні. Ідеальний для дітей, сміливо плетіть їм самі мудрі коси, робіть самі гладкі хвостики - білок кератин не просто полегшує розчісування, а ще й корисний нашому волоссю!
- Гідролат алое - 90 мл
- Фукогель - 1 мл
- Алое-вера концентрат - 2 мл
- Гідролізат кератину - 3 мл
- Пантенол - 1 мл
- Амодиметикон - 3 мл
- Консервант феноксиетанол - 0,5 мл
У флакон-спрей налити гідролат, ввести компоненти по черзі, струснути і законсервувати. Наносити на волосся безпосередньо при розчісуванні або відразу після миття - на вологе волосся.
Спрей для волосся «Зволоження кінчиків», 100 мл
Довгому волоссю відома проблема сухих кінчиків: вони ускладнюють розчісування, скоро січуться і потребують особливої ​​уваги. В іншому випадку псують всю картину. Спрей, нанесений на кінці волосся після миття або перед сушінням-укладанням оживляє стрижень волосини, реанімуючи посічені кінчики. Не ускладнює зачіску, просто надає необхідний лиск!
- Гідролат ісопу - 50 мл
- Гідролат череди - 40 мл
- Кислота бурштинова - 2 г
- Екстракт лимона - 1 г
- Сірка водорозчинна - 2 г
- Пантенол - 2 мл
- Полісорбат-80 - 2 мл
- Амодиметикон - 2 мл
- Гідролізат кератину - 1 мл
- Сечовина - 1 г
- Консервант гермаль плюс - 0,5 г
- Ефірна олія лимону - 0,5 мл
У гідролаті розчиняємо бурштинову кислоту, сухий екстракт лимона, сірку МСМ, сечовину. Після енергійного змішування і повного розчинення сухої речовини вводимо пантенол, полісорбат, струшуємо. Далі додамо гідролізат кератину і амодиметикон. Консервуємо наш склад.
Спрей для волосся «Чисті коріння», 100 мл
Лосьйон у зручному спреї ідеальний для нанесення на коріння волосся, особливо в тому випадку, якщо коріння жирніє дуже швидко. Комбінація гідролатів і зволожуючих компонентів налагоджує водно-мінеральний баланс шкіри голови, профілактує зайве себовиділення. Крім того, спрей допомагає зміцнити коріння волосся: корична кислота і кератин стоять на варті здоров'я волосся.
- Гідролат ісопу - 30 мл
- Гідролат полуниці - 30 мл
- Гідролат лепехи - 30 мл
- Сечовина - 5 г
- Пантенол - 2 мл
- Гідролізат кератину - 2 мл
- Амодиметикон - 3 мл
- Кислота корична - 0,5 г
- Консервант феноксиетанол - 0,2 мл
Змішати гідролати і ввести гідролізат кератину, розчинити коричну кислоту і сечовину. Змішати, додати пантенол і амодиметикон, законсервувати і перелити в пляшку з розпилювачем. Ефірна олія лимону тільки вітається. Наносити на коріння волосся після миття і ввечері, поєднуючи з масажем шкіри голови.
Спрей для волосся «Укладання», 100 мл
Відмінно зарекомендував себе в укладанні волосся: термозахист при сушінні феном, надання блиску, полегшення розчісування. Пара натискань на спрей - і волосся стає слухняним.
- Гідролат малини - 92 мл
- Гідролізат рослинної ДНК - 3 мл
- Полікватерніум-7 - 2,5 мл
- Алое-віра концентрат - 0,5 мл
- Кислота молочна - 0,5 мл
- Консервант феноксиетанол - 0,5 мл
- Ефірна олія - 0,5 мл
У пляшечці спреї змішуємо компоненти. У гідролаті розводимо полікватерніум-7 і гідролізат білка. Струснувши, додаємо алое і молочну кислоту. Після вводимо віддушку або ефірну олію і консервуємо склад.
Спрей-фіксаж для волосся «Каліфорнія», 100 мл
Названий так за талант створювати ефект вологого «пляжного» волосся. Фіксатор зробить довге волосся злегка хвилястим, коротким же додасть приємну жорсткість. Алое і олія у складі благотворно позначаться на здоров'ї волосся, особливо важливо це для тонкого і забарвленого.
Укладання довгого волосся. Щедро нанесіть спрей на сухе волосся по усій довжині, прим'яти пальцями, дати волоссю висохнути природним способом. Або можна на ніч накрутити колечок або кісок на зволожене спреєм волосся. Вранці розплестися і не розчісуватися - надати волоссю потрібну форму пальцями і все.
Укладання короткого волосся. Нанести на всю довжину волосся, надати їм потрібний напрямок і висушити, феном або самостійно. Протягом дня зачіску можна поправляти або змінювати мокрими руками.
Магнезія у складі благотворна не тільки для волосся, але і для шкіри: зволожує і освіжає, очищує і звужує пори. Шкіра обличчя стає гладкою і бархатистою. Якщо з ранку обличчя виглядає неважливо, розпорошить склад на шкіру на пару-трійку хвилин і змийте «маску». Посвіжіла і відпочила шкіра вас приємно здивує: так діє розумниця-магнезія, мінеральний комплекс.
- Гідролат ісопу - 95 мл
- Магнезія - 3 г
- Кондиціонер-основа - 2 г
- Алое-віра концентрат - 0,5 мл
- Амодиметикон - 0,5 мл
- Консервант феноксиетанол - 0,5 мл
У теплому гідролаті розчинити магнезію, ввести алое, амодиметикон і базу-кондиціонер. Ретельно струсити розчин, процідити через ватний диск. Законсервувати і перелити у флакон-спрей. Можна додати ефірну олію цитрусових. Наносити спрей на волосся або шкіру для гарного настрою і ефектного укладання.  
Спрей-антистатик «Взимку і влітку», 50 мл
Шапки взимку носити потрібно, тому що вони стильні і теплі. Але інший раз після шапки волосся починає пушитися і електризуватися. Тут в гру вступає спецспрей. Амодиметиконова складова, посилена фруктовими екстрактами, зволожить волосся. Спрей зробити легко, користуватися ним теж приємно: 5-7 пшиків на волосся (сухі або мокрі), розчісування і все! До слова, відмінний варіант для захисту волосся при термоманіпуляціях феном або праскою.
- Гідролат лимона - 25 мл
- Гідролат алое - 20 мл
- Екстракт персика - 0,5 г
- Екстракт кокоса - 0,5 г
- База-кондиціонер - 1 г
- Амодиметикон - 4 мл
- Консервант феноксиетанол - 0,5 мл
У теплому гідролаті розмішати до повного розчинення водорозчинні екстракти, базу-кондиціонер, ввести амодиметикон. Ретельно струсити розчин, процідити через ватний диск. Законсервувати і перелити у флакон-спрей. Улюблена парфумована віддушка додасть спрею особливу принадність, вибирайте на свій смак!