ЗУБНИЙ ПОРОШОК

Здорові зуби — красиві зуби. Ніякий крем не приховає гріхи на зубній емалі, тому щоденним нашим завданням протягом усього життя є догляд за порожниною рота.
В давнину люди чистили зуби сіллю, золою, перемеленими травами і корінням. У кожному кліматичному поясі були свої власні рецепти, але об'єднувало їх одне - користь для здоров'я зубів.
Правильне харчування зсередини і розумне піклування зовні - ось і все, що необхідно. З багатства натуральних компонентів для зубного догляду візьмемо глини (сорбент), перли і харчову соду (абразив), рослинні пудри (мікроелементи), кокосову олію (очищення від нальоту), ефірні олії (антисептик) і підсолоджувач (стевія або сорбіт). Додаткову користь несуть оксид цинку, папаїн, сечовина.
Зубний порошок зробити нескладно: визначитеся з метою і беріться за кавомолку.
Зубна паста - це похідна зубного порошку, в її косметичну формулу додається вода і ПАР для додання пасті необхідної консистенції і пінності.
Зубний еліксир - концентрований склад для порожнини рота. Омиває ясна, позбавляє від залишків їжі в міжзубних просторах, освіжає подих.
Порошок зубний «Відбілюючий»
Завдяки глині ​​бентоніту, порошок ніжно очищає поверхню зубів і прибирає неприємний запах. Папаїн знімає жовтуватий наліт, а сечовина підсилює цю дію. Фітопудри і перли доповнюють композицію, надаючи порошку деяку абразивність.
- Глина бентонітова сіра - 4 г
- Пудра перлів - 3 г
- Пудра солодки -2 г
- Пудра фіалки - 1 г
- Папаїн - 0,5 г
- Пудра стевії - 0,5 г
- Сечовина - 1 г
- Сорбіт - 0,5 г
- Ефірна олія м'яти - 5 крапель
У кавомолці ретельно змолоти в пил компоненти. Ввести ефірні олії, крапля за краплею, струшуючи. Пересипати в зручну баночку.
Порошок зубний «Свіже дихання»
Завдяки глині ​​бентоніту, порошок ніжно очищає поверхню зубів і прибирає неприємний запах. Ефірні олії додатково доглядають за порожниною рота, освіжаючи дихання тривалий час.
- Глина бентонітова сіра - 4 г
- Пудра перлів - 3 г
- Пудра розмарину - 1 г
- Пудра цикорію - 1 г
- Пудра мильнянки - 1 г
- Пудра стевії - 0,5 г
- Сорбіт - 0,5 г
- Сечовина -1 г
- Ефірна олія ялівцю - 2 краплі
- Ефірна олія апельсина гіркого - 3 краплі
У кавомолці ретельно змолоти в пил компоненти. Ввести ефірні олії, крапля за краплею, струшуючи. Пересипати в зручну баночку.
Порошок зубний «Аюрведа»
Трав'яна суміш гіркуватого смаку. Глина та фітопудри прекрасно очищають порожнину рота, зміцнюючи ясна і освіжаючи дихання. Великий плюс цього зубного порошку - зубна поверхня залишається ідеально гладкою, без нальоту цілий день. Мильність шикакай і рассул дуже приємна, а їхні таланти прибирати несвіжість запаху вражаючі. Спробуйте!
- Глина рассул - 3 г
- Літотамний - 3 г
- Пудра шикакай - 2 г
- Пудра кокосу - 1 г
- Пудра амли - 0,5 г
- Пудра німа - 0,5 г
- Пудра стевії - 0,5 г
- Сорбіт - 0,5 г
- Ефірна олія м'яти - 5 крапель
У кавомолці ретельно змолоти в пил компоненти. Ввести ефірні олії, крапля за краплею, струшуючи. Пересипати в зручну баночку.
Порошок зубний «Міцні ясна»
Ефірні олії доглядають за порожниною рота, освіжаючи дихання тривалий час. Детоксикуючий бентоніт вбирає в себе неприємні запахи, а екстракти лимона і кокосу зміцнюють капіляри. Порошок залишає зуби гладкими і чистими! Карбонат кальцію краще просіяти крізь дрібне-дрібне сито, в ньому іноді попадаються відчутні абразивні частинки.
- Глина бентонітова червона - 2 г
- Глина бентонітова жовта - 2 г
- Кальцію карбонат - 1 г
- Оксид цинку - 1 г
- Екстракт лимона - 0,5 г
- Екстракт кокосу - 0,5 г
- Пудра базиліка - 1 г
- Пудра мильнянки - 1 г
- Пудра стевії - 0,5 г
- Сорбіт - 0,5 г
- Ефірна олія розмарину - 1 крапля
- Ефірна олія м'яти - 3 краплі
У кавомолці ретельно змолоти в пил компоненти. Кришку кавомолки краще відкривати через хвилину, нехай пил осяде всередині. Ввести в порошок ефірні олії, крапля за краплею, струшуючи. Пересипати в зручну баночку.
Зубна паста «Кокос»
Кокосова олія в чистому вигляді чудово чистить зуби і освіжає порожнину рота. Чудовий варіант для маленьких діток: з малечку можна привчати дітей чистити зуби.
- Олія кокосу - 10 мл
- Глина каолінова біла -2 г
- Пудра кокосу - 4 г
- Екстракт кокосу - 1 г
- Оксид цинку -1 г
- Ефірна олія м'яти - 3 краплі.
У розтопленій олії кокосу диспергувати оксид цинку (беріть звичайний варіант), каолін, після чого ввести екстракт кокосу і пудру. У загуслу пасту додати ефірну олію. Замість м'яти можете додати улюблену апельсинову олію або маслорозчинний вкусоароматизатор.
Ополіскувач для рота «Трав'яний»
Дезодорування порожнини рота і догляд за яснами: лопух і ефірні олії піклуються про здоров'я слизової. Всього 5 мл трав'яного еліксиру розводять водою до 100 мл і полощуть рот. Не ковтати.
- Гідролат - 90 мл
- Сечовина - 4 г
- Сода харчова - 4 г
- Екстракт лопуха - 3 мл
- Ефірна олія м'яти - 3 мл
- Ефірна олія ялівцю - 1 мл
- Консервант фенокситанол - 1 мл
На соду капнути ефірні олії, розчинити соду в теплому гідролаті розчинити, додати сечовину, ввести екстракт лопуха і законсервувати.
Ополіскувач для рота «Молоко і м'ята»
Від запаху в роті рятує кокосове молоко і всенародна улюблениця м'ята. Простий дует, дієвий і дуже приємний на смак! Зовсім небагато (5 мл) цього еліксиру розводять водою до 100 мл і полощуть рот. Не ковтати.
- Гідролат м'яти - 93 мл
- Полісорбат-80 - 1 мл
- Кокосове молоко сухе - 5 г
- Ефірна олія м'яти - 3 мл
- Консервант фенокситанол - 1 мл
Ефірну олію змішати з полісорбат-80, в теплому гідролаті розчинити сухе кокосове молоко. Обидві фази перемішати і законсервувати.
Ополіскувач «Зміцнення ясен»
Екстракт татарника багатий на інулін і рослинний слиз, які відмінно зміцнюють капіляри. Галуни в'яжуть і профілактують кровоточивість ясен. Ефірні олії чудово дезинфікують. Чайну ложечку (5 мл) зміцнюючого еліксиру розводять водою до 100 мл і полощуть рот. Не ковтати.
- Гідролат ісопу - 40 мл
- Гідролат шавлії - 44 мл
- Гідролат м'яти - 10 мл
- Екстракт татарника - 3 мл
- Галуни алюмокалієві - 2 г
- Сечовина - 4 г
- Ефірна олія пальмарози - 0,5 мл
- Ефірна олія розмарину - 0,5 мл
- Ефірна олія м'яти - 2 мл
- Полісорбат-80 - 1 мл
У Полісорбаті розчинити ефірні олії, в гідролаті розчинити сечовину. Змішати обидві фази, ввести екстракт татарника, законсервувати.


Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку