Тонік для обличчя

Тонік для обличчя

Для чого потрібен тонік? Це логічний «місток» між етапами очищення і нанесення крему. Тонізуючий засіб високо цінується косметологами за вміння приводити шкіру в повну готовність до прийняття активних речовин з крему або сироватки. Як правило, це водний розчин з невеликою кількістю активних речовин, благотворно впливають на стан епідермісу.

Будь-який очищаючий засіб (пінка, гель, мило) має в складі жорсткі для шкіри речовини, тому при розчиненні пилу і себума, рН здорової шкіри може порушитися. Щоб уникнути цього прийнято освіжати шкіру тоніком.

Однак слід пам'ятати, що тонік не є самостійним очищаючим засобом і не слід наносити його на періорбітальну зону.

Користь тоніка

Відновлення кислотно-лужного балансу після вмивання різними засобами, логічне завершення процесу очищення шкіри, освіжання і легка дезинфекція, якщо це необхідно. Тонік знімає дискомфорт після вмивання, стягує розширені пори.

Види тоніка

Для жирної шкіри допомагає спиртовий тонік, протизапальні та в'яжучі речовини: вони регулюють роботу сальних залоз, звужують пори і профілактують запалення і комедони.

Для сухої шкіри тонік важливий як зволожуючий етап і профілактика лущення. Зволожуючі активи в безспиртовій основі при регулярному застосуванні допомагають шкірі утримувати вологу і виглядати пружною.

Для чутливої ​​шкіри тонік потрібен як профілактика почервоніння і подразнення, в такому складі обов'язково присутній алантоїн і пом'якшувальні фітоекстракти, а також гідрованс і пантенол.

Сенс тоніка

Це основа під активний крем: біологічно активні речовини крему або маски засвоюються майже вполовину краще, якщо їх наносити на тонізовану шкіру. Тонік і виступає провідником біоактивів крему у верхні шари шкіри. Тонік зручно тримати в пластиковому флаконі або скляному спреї.

Тонік омолоджуючий «Угорська вода», 50 мл

За мотивами знаменитого тоніка угорської королеви, який робив її шкіру вічно молодою. Набір гідролатів універсальний для будь-якого типу шкіри, а лотос усилить антиоксидантний ефект тоніку. Зволоження забезпечить молочна кислота, а полуниця і таурин подбають про тургор шкіри.

- Гідролат розмарину - 10 мл

- Гідролат троянди - 10 мл

- Гідролат лимона - 10 мл

- Гідролат м'яти - 15 мл

- Спирт ізопропіловий - 2 мл

- Екстракт полуниці - 1 г

- Таурин - 1 г

- Екстракт лотоса - 1 мл

- Трилон-Б - 0,05 г

- Консервант фенокситанол - 0,3 мл

У теплому гідролаті розчинити сухий екстракт полуниці, таурин, збовтати. У тонік ввести спирт, екстракт лотоса і консервант. Користуватися як незмивним спреєм або тоніком (для освіження шкіри на ватний диск).

Тонік для жирної шкіри «Стягування пор», 100 мл

Стягнути пори жирній шкірі допоможе тонік на саліциловій і борній кислоті. Гідрованс і вітамін В5 додасть шкірі м'якість і приємне відчуття комфорту, ці компоненти славляться зволожуючими властивостями. Середньомолекулярний гіалуронат натрію робить шкіру рівною і утримує вологу. Шкіра після такого догляду чиста і зволожена, тому менше салится протягом усього дня.

- Гідролат грейпфрута - 30 мл

- Гідролат лаванди - 25 мл

- Гідролат зеленого чаю - 15 мл

- Гідрованс - 8 г

- Пантенол, 75% - 3 г

- Галуни алюмокалієві - 3 г

- Гіалуронат натрію середньомолекулярний 1% -ний розчин - 4 г

- Алое-віра концентрат - 1 мл

- Спирт - 6 г

- Кислота саліцилова - 2 г

- Ефірна олія грейпфрута - 7 крапель

- Ефірна олія кедра - 3 краплі

- Консервант фенокситанол - 5 крапель.

Приготуємо дві фази для майбутнього тоніка: водну і спиртову. У спирті слід розчинити саліцилову кислоту і додати туди ефірні олії. У теплій суміші гідролатів розчинити галун, додати інші водорозчинні компоненти. Влити спиртову фазу у водну, збовтати і законсервувати.

Тонік для жирної шкіри «АГК», 100 мл

Тонік очищає і готує шкіру до нанесення кремів з АГК: відбілюючих, матуючих, омолоджуючих. Кислий рН 4 сприяє ніжному очищенню шкіри, розгладженню і загальному оздоровленню. Головне - уникати області навколо очей. Після застосування тоніка шкіру трохи і недовго пощипує, так буває на початку застосування косметики з АГК. Через пару днів шкіра звикає.

- Гідролат череди - 85 мл

- Кислота молочна - 7 мл

- Алое-віра концентрат - 1 мл

- Гідрованс - 5 мл

- Консервант фенокситанол - 0,5 мл

У гідролаті розчинити компоненти, законсервувати і перелити в зручний флакон.

Тонік для чутливої ​​шкіри «Огірок і гарбуз», 100 мл

Доглядає за ніжною і чутливою шкірою: пантенол і алантоїн пом'якшують дію кислот у складі. Знімає почервоніння, шкіра гарнішає і оздоровлюється. Уникати області навколо очей.

- Гідролат огірка - 90 мл

- Екстракт гарбуза - 3 мл

- Алое-віра концентрат - 0,2 мл

- Комплекс Керамідний - 3,5 г

- Пантенол, 75% - 2 мл

- Алантоїн - 0,5 г

- Консервант фенокситанол - 0,5 мл

У теплому гідролаті розчинити алантоїн, ввести інші компоненти, законсервувати і перелити в зручний флакон.

Тонік для в'янучої шкіри «Янтарний», 100 мл

Доглядає за ніжною і чутливою шкірою: пантенол і алантоїн пом'якшують дію кислот у складі. Легке почервоніння і пощипування після застосування цього тоніка швидко проходить, а шкіра вже через пару днів звикає до такого режиму. Заодно гарнішає і оздоровлюється. Уникати області навколо очей.

- Гідролат софори - 90 мл

- Кислота бурштинова - 2 г

- Фукогель - 3 мл

- Гідролізат протеїнів гороху - 3 мл

- Ксантан - 0,1 г

- Алантоїн - 0,5 г

- Трилон-Б - 0,2 г

- Консервант гермаль - 0,3 г

У підігрітому гідролаті розчинити янтарну кислоту і алантоїн, ввести Трилон-Б. Перемішати і додати  компоненти, що залишилися, законсервувати. Перелити в зручний флакон.

Тонік каоліновий «Матуючий», 50 мл

Глина в складі тоніка матує і захищає шкіру. Зникають комедони, стягаються пори, а шкіра набуває здорову матовість.

Перед застосуванням тонік струшувати (глина має тенденцію осаджуватися на дно) і наносити на ватний диск.

- Гідролат - 40 мл

- Магнезія - 3 г

- Глина каолінова біла - 1 г

- Полісорбат-20 - 1 мл

- Ментол - 0,2 г

- Консервант фенокситанол - 0,2 мл

У теплому гідролаті розчинити магнезію. У полісорбаті розчинити ментол. Обидві фази змішати, в  молочко, що вийшло, додати глину і ретельно вимішати, законсервувати. Готовий білий тонік перелити в плоский флакон з пробочкой-отвором.

Тонік для сухої шкіри «Феруловий», 100 мл

Тонік прекрасно підготує шкіру до нанесення звичного догляду або очистить від залишків маски. Змочіть ватяний диск тоніком і пройдіться по шкірі, шиї, декольте. Зволожена шкіра і відчуття свіжості - такий ефект від тоніка з корисними кислотами: ферулової та молочної.

- Гідролат - 92 мл

- Кислота ферулова - 2 г

- Гідролізат перлів сухий - 3 г

- Сечовина - 3 г

- Алантоїн - 0,5 г

- Кислота молочна - 0,3 мл

- Спирт ізопропіловий - 3 мл

- Консервант фенокситанол - 0,3 мл

У теплому гідролаті розчинити перлову пудру, алантоїн, сечовину.

У спирті розчинити ферулову кислоту, додати молочну кислоту. У цій же фазі потрібно розчиняти і ефірні олії, якщо бажаєте посилити формулу тоніка.

Змішати обидві фази тоніка, законсервувати, струснути.

Тонік «Терпкий», 50 мл

Тонік для стягування пор наноситься на найпроблемніші ділянки шкіри або Т-зону.

- Гідролат алое - 44 мл

- Кислота молочна - 5 мл

- Сечовина - 3 г

- Сорбіт - 1,5 г

- Алантоїн - 0,5 г

- Консервант фенокситанол - 0,2 мл

Легке почервоніння шкіри є нормою: це реакція на занадто кислий рН, з часом шкіра звикне. Не наносити на периорбітальну зону.