Гідролізат шовку сухий

Гідролізат шовку сухий

Шампунь для нормального волосся «Блиск і сила», 100 мл

Очищення нормального волосся, якe не схильнe до жирності або сухості: м'яко промиває і залишає волосся свіжими надовго. Пара крапель ефірного масла ромашки або лимона не завадять.

- Гідролат насіння моркви - 82 мл
- ПАР
кокоіл ізетіонат натрію - 2 г
- ПАР Протеол яблучний - 12 мл
- Гідролізат шовку сухий - 3 г
- Пантенол - 2 мл
- Гліцин - 2 г
- Фукогель - 5 мл
- Арістофлекс - 0,5 г
- Віддушка - 5-10 крапель
- Молочна кислота 80% - 5-7 крапель
- Консервант гермаль - 0,5 м
На водяній бані змішуємо всі ПАВи.
У гарячому гідролаті загущаємо ГЕЦ, далі розчиняємо в цьому гелі гліцин і пантенол. Змішуємо обидві фази, спокійно помішуючи паличкою, вводимо фукогель.
Знімаємо з водяної бані. В останню чергу додамо віддушку і доводимо молочною кислотою рН шампуню до 5-6 (по краплі додаємо, перемішуємо, вимірюємо).
Тепер законсервуємо шампунь. У міру остигання він ще загусне.Крем «Креольський загар», 50 г

Зручний щільний крем в баночці повинен зволожувати і живити шкіру до прийняття сонячних ванн. Це підготує шкіру до ультрафіолетового удару, максимально пом'якшивши його. Масла-сонцезахисники та зволожувачі шкіри підсилюють дію один одного.
- Батер ши органік - 5 г
- Какао-масло - 4 г
- Олія шипшини - 5 мл
- Силікон SeraSoft SW 71 - 2 мл
- Емульгатор «Планта-М» - 3 г
- Віск лаванди - 2 г
- Гідролат - 10 мл
- Гідролізат шовку сухий - 1 г
- Ефірна олія іланг-ілангу - 1 крапля
- Ефірна олія неролі - 1 крапля
- Консервант феноксиетанол - 4 краплі.
На водяній бані-1 топимо батер і віск, додаємо олію, емульгатор, чекаємо його повного розчинення. На водяній бані-2 підігріваємо гідролат, розчиняємо в ньому сухий гідролізат шовку і фукогель. По досягненні обома фазами однакової температури, водну фазу тонкою струєю вливаємо в олійну, збиваючи міксером. Для створення впевненої емульсії збиваємо 3-4 хвилини, під кінець вводимо силікон і ефірну олію. Консервуємо крем, перекладаємо в баночку.
Крем ідеальний для чутливої, дитячої та сухої шкіри, схильної до почервоніння. Він розгладжує, заспокоює і пом'якшує. При розумному сонячному харчуванні отримаєте дивовижної краси засмагу - рівну і золотисту, запобігши почервоніння і лущення шкіри.Спрей зволожуючий «Після засмаги», 50 мл

Цей нехитрий спрей може використовуватися соло або як основа під більш живильний крем для тіла. Відмінний набір компонентів зволожить верхні шари шкіри, а ефірна олія лаванди і м'яти освіжить шкіру, зніме почервоніння. Спрей підходить і для дитячої шкіри, тільки виключіть м'яту.
- Гідролат насіння моркви - 40 мл
- Алое-віра концентрат - 3 мл
- Амодиметикон - 4 мл
- Екстракт ромашки - 1 мл
- Фукогель - 2 мл
- Гідролізат шовку сухий - 2 г
- Консервант феноксиетанол - 3 краплі.
Розчинити у воді всі компоненти і ретельно збовтати. Залити в чистий флакончик.Емульсія «Зволоження», 50 мл

Зволоження шкіри та оптимізація вироблення шкірного сала. Пам'ятайте, що надлишки крему через 10 хвилин після нанесення слід промокнути серветкою. Можна присмачити крем щіпкою глини (0,5-1%), яка відмінно матує, як і оксид магнію.
- Гідролат - 30 мл
- Гідролізат шовку сухий - 1 г
- Олія імбиру - 4 мл
- Олія кокосу - 10 г
- Емульгатор «Планта-М» - 2,5 г
- Пантенол - 2 г
- Цинку оксид вододиспергуючий - 1 г
- Гідролізат перлів сухий - 4 г
- Томату екстракт - 1 мл
- Вітамін А олійний - 0,2 мл
- Вітамін Е олійний - 0,5 мл
- Консервант феноксиетанол - 0,5 мл
На водяній бані-1 підігріти олії і емульгатор. На водяній бані-2 підігріти гідролат, гель алое. Розчинити перли і шовк. У пантенолі диспергувати цинку оксид і глину. Водну фазу додати тонкою струєю в олійну, збиваючи міксером. У міру збивання додати пантенол з цинком. У вистиглу емульсію ввести екстракт томату і вітаміни. Законсервувати, перелити у пляшку з дозатором.Гель «Відбілювання нігтів», 10 мл

Зволожуючий гель покращує стан нігтьової пластини, пом'якшує кутикулу, а ефірна олія лимона вибілює ніготь. При нанесенні кожного вечора вже через тиждень результат вас приємно здивує.
- Гель алое-віра 50% -ний - 6 мл
- Олія мигдалю водорозчинна - 2 мл
- Фукогель - 1 мл
- Сірка водорозчинна - 1 г
- Гідролізат перлів сухий - 1 г
- Гідролізат шовку сухий - 1 г
- Ефірна олія лимона - 7 крапель
- Консервант
феноксиетанол - 5 крапель.
Розчиніть в готовому гелі алое, гідролізати-порошки і сірку, введіть фукогель і водорозчинну олію. Ретельно перемішайте. Додайте в гель ефірну олію лимона і законсервуйте. Перелийте гель в роликовий флакон, їм дуже зручно наносити суміш на нігті і нігтьове ложе.