Емульгатор Ксильянс

Емульгатор «Ксильянс»

Молочко «Розгладжуюче», 75мл

Молочко на основі пептидів робить шкіру підтягнутою: регулярне застосування призводить до гладкості шкіри, поліпшенню її тонусу і навіть легкому схудненню. У складі знаходяться СО2-екстракти імбиру і ехінацеї, які чудово діють в парі, знімаючи набряклість і покращуючи метаболізм клітин. Пептиди діють повільно і вірно, тонізуючи і омолоджуючи шкіру. Склад легкий, швидко вбирається шкірою, не залишає після себе жирного сліду - за це відповідальні емульгатори емультікс і ксильянс.

- Гідролат алое - 55 мл

- Батер алое - 4 г

- Олія фісташки - 4 мл

- Батер маракуї - 3 г

- Віск лотосу - 0,5 г

- Емульгатор «Ксильянс» - 3 г

- Емульгатор «Емультікс» - 3 мл

- Гідрованс - 5 мл

- Пептид Voluform - 0,5 г

- Пептид SynColl - 2 мл

- СО2-екстракт імбиру - 0,25 мл

- СО2-екстракт ехінацеї - 0,25 мл

- Ефірна олія лимона - 15 крапель

- Ефірна олія грейпфрута - 5 крапель

- Ефірна олія чебрецю - 2 краплі

- Консервант пресервасол - 1 мл

На водяній бані-1 розтопити віск і батери, додати олію і емульгатори, а також розчинити пептид Voluform.

На водяній бані-2 підігріти гідролат і гідрованс, змішати з олійною фазою, збиваючи 2 хвилини міксером. У готову емульсію  вводити активи, не припиняючи перемішування: пептид, СО2-екстракти, ефірні олії. Законсервувавши молочко, переливаємо його в дозатор.

Крем «Нічне зволоження», 50 мл

Легкий крем з впевненою олійною фазою швидко вбереться - це заслуга натурального емульгатора «Ксильянс». Трегалоза глибоко зволожує ніжну шкіру, розгладжує. Екстракт шавлії знімає набряклість і покращує мікроциркуляцію.

- Гідролат м'яти - 10 мл

- Гідролат череди - 20 мл

- СО2-екстракт буркуну - 0,25 мл

- Амодиметикон - 3 мл

- Емульгатор «Ксильянс» - 3 г

- Батер маракуї - 1 г

- Сквалан - 4 мл

- Трегалоза - 1 г

- Вітамінний комплекс AEF - 1,5 мл

- Консервант Пресервасол - 1 мл.

На водяній бані-1 розтопити батер і сквалан, емульгатор.

На водяній бані-2 підігріти гідролат і розчинити в ньому трегалозу.

Після досягнення обома фазами однакової температури водну фазу додати тонкою струєю в олійну, збиваючи міксером. У міру збивання додати амодиметикон і активи - вітаміни і СО2-екстракт шавлії. Законсервувати, перелити в помпу.

Флюїд «Від мішків під очима», 35 г

Мішки під очима і набряклість тканин часто викликані недостатньо хорошою мікроциркуляцією, тому в рецепт під очі введений фіалковий екстракт. Додаткове зволоження трегалозою розгладить шкіру під очима і зніме напругу: коли у епідерми достатньо вологи, вона спокійна. Вітамінна допомога олії благотворна для тонкої шкіри біля очей, можна навіть стерти зморшки, пептид допоможе.

- Емульгатор «Ксильянс» - 2 г

- Олія насіння чорниці - 1 мл

- Олія рицинова - 1 мл

- Олія шипшини - 1 мл

- Тригліцериди - 1 мл

- Гідролат - 27 мл

- Трегалоза - 1 г

- Пептидний комплекс Leuphasyl - 3 мл

- СО2-екстракт фіалки - 0025 мл

- Вітамінний комплекс AEF - 1 мл

- Віск лотоса - 0,2 г

- Консервант пресервасол - 0,5 мл.

На водяній бані-1 підігріваємо олії, віск і емульгатор. На водяній бані-2 трохи підігріваємо гідролат, куди вводимо трегалозу до повного розчинення. Далі обидві фази змішуємо міксером, вводимо вітаміни, СО2-екстракт фіалки, консервуємо. Готовий флюїд переливаємо в помпу.

Молочко пом'якшувальне «Вербена і олива», 55 мл

Лущення шкіри можна прибрати легким зволожуючим молочком на пшеничному емульгаторі «Ксильянс». Легко вбирається і розподіляється по шкірі, ніжно пахне, дезодорує шкіру. У будь-який час року виручає косметичне молочко. Відмінно знімає макіяж.

- Гідролат череди - 40 мл

- Емульгатор «Ксильянс» - 3 г

- Трегалоза - 1 г

- СО2-екстракт череди - 0,15 мл

- СО2-екстракт буркуну - 0,25 мл

- Гідролізат оливи - 2 мл

- Вітамінний комплекс AEF - 1 мл

- Олія оливи - 3 мл

- Батер апельсина - 3 г

- Олія броколі - 1 мл

- Віск лаванди - 1 г

- Силікон SeraSoft- 3 мл

- Ефірна олія кедра гімалайського - 10 крапель

- Ефірна олія вербени - 3 краплі

- Ефірна олія неролі - 1 крапля

- Консервант гермаль - 0,5 мл

На водяній бані-1 розтопити віск і батер, додати оливкову олію і пшеничний емульгатор, дочекатися повного його розчинення (це швидко). На водяній бані-2 гріється водна фаза, вище 70 градусів гідролат нагрівати не можна. У підігрітому гідролаті розчиняємо трегалозу.

Після досягнення обома фазами однакової температури, водну фазу вливаємо поступово в олійну, збиваючи мініміксером. Через 1-2 хвилини в готову емульсію вводимо силікон і активні речовини: СО2 екстракти, вітаміни, оливковий гідролізат. Після закінчення збивання додаємо ефірні олії. Треба відзначити, що на «знайомства» їх піде тиждень - дует вербени і кедра запам'ятається своєю неординарністю. Після того, як молочко законсервовано, потрібно перелити його в улюблений флакон.

Крем «Антиварикоз», 100 г

Крем з несподівано довгим складом компонентів, але ця многокомпонентність і гарантує ніжкам здоров'я і оптимізацію циркуляції лімфи і крові. Мінімум, що вміє «Антиварікоз» - принести полегшення ногам, що гудуть. Максимум - звести нанівець неприємні початкові симптоми варикозного розширення вен. Щовечірній легкий масаж ніг «Антиварікоз» зробить шкіру здоровіше. Рецепт створений в грамах, тому всі комплектуючі акуратно зважуємо.

- Гідролат м'яти - 35 г

- Гідролат ромашки - 30 г

- Гідролізат полісахаридів моху ісландського - 5 мл

- Олія насіння гірчиці - 11 г

- Олія кави обсмаженої - 5 г

- Олія шипшини - 4 г

- Емульгатор «Ксильянс» - 2 г

- Емульгатор «Емультікс» -2 г

- СО2-екстракт каштана - 0,5 г

- СО2-екстракт ехінацеї - 0,5 г

- Ефірна олія грейпфрута - 15 крапель

- Ефірна олія кедра - 6 крапель

- Ефірна олія м'яти - 6 крапель

- Консервант пресервасол - 1 мл.

На водяній бані гріємо олію насіння гірчиці і емульгатор «Ксильянс», в гарячу фазу додаємо решту олії (перегрівати їх не треба). Водну фазу (помірно підігрітий гідролат і гідролізат) вливаємо в олійну і починаємо збивати, додаємо попутно «Емультікс». Емульсія створюється швидко, вона стійка і легка. У остигаючу емульсію вводимо біоактивні речовини - СО2-екстракти та ефірну олію. Після того, як крем законсервований, його потрібно перелити в тюбик або помпу.