Глікосфинголіпідний комплекс

Рецепти з глікосфінголіпідним комплексом 

Сироватка від перших зморшок «36,6», 20 мл 

Глибоко зволожить і розгладить ледве помітні зморшки. Сироватка швидко вбирається і миттєво заспокоює шкіру: ресвератрол і глікосфінголіпідний комплекс забезпечують глибокі шари шкіри зволоженням і антиоксидантним захистом. 
Наноситься вранці і ввечері відразу після тоніка: в долонях розтирають невелику кількість сироватки і ніжно «утискують» ії в шкіру. Після повного всмоктування наносять крем або суху олійку. 
- гідролат — 11 мл 
- комплекс глікосфінголіпідний — 1 мл 
- ксантан-люкс — 0,2 г 
- ресвератрол — 0,01 г 
- пептид Leuphasyl — 2 мл 
- фукогель — 4 мл 
- амодиметикон — 2 мл 
- консервант феноксиетанол — 0,1 мл. 
Підігріти гідролат до 60˚С, ввести в нього комплекс глікосфінголіпідів і ксантан-люкс, грунтовно перемішати міксером. У гель ввести ресвератрол, фукогель, пептид і амодиметикон. Законсервувати сироватку і перелити в зручний флакон. 

Крем для тіла «Підтягуючий глікосфінголіпідний», 100 г 

Легкий ароматний крем живить шкіру тіла і доглядає за нею: липосомна емульсія, яку дає глікосфінголіпідний комплекс, нічим не заміниш. Пептидна підтримка і антиоксидантний захист вітаміну С важливі для в'янучої шкіри тіла. 
- гідролат — 80 мл 
- комплекс глікосфінголіпідний — 5 мл 
- пептид X50 Myocept — 1 мл 
- олія броколі — 3 мл 
- ланолін рослинний — 2 г 
- емульгатор «Ксильянс» — 5 г 
- вітамін С стабілізований — 1 г 
- біозолото — 2 мл 
- ефірна олія мандарину — 10 крапель 
- ефірна олія рясту — 3 краплі 
- ефірна олія ялівцю — 2 краплі 
- консервант феноксиетанол — 0,3 мл. 
На водяній бані-1 підігріваємо до 60˚С гідролат. На водяній бані-2 топимо в олії та ланоліні пластівці емульгатора, після чого вводимо вітамін С до повного розчинення. Вводимо підігрітий гідролат в олійну фазу, збиваючи міксером. У гарячу емульсію заводимо комплекс глікосфінголіпідів — при 60˚С вони утворюють ліпосомну емульсію, що вкрай корисна для шкіри. В остигаючу емульсію вводимо біозолото, пептид і ефірні олії. Законсервувавши крем, переливаємо його в помпу. 

Гель-енергетик «Алое і мигдаль», 100 мл 

Суха шкіра — недобра ознака, як правило, сухість викликана недостатньою кількістю вологи. Якщо це так, користуйтеся гелем на полісахариді алое і пом'якшувальному гіркому мигдалі. Протягом дня енергетик чудово освіжає шкіру, може навіть прибрати сині кола під очима — так діє глутатіон. 
- гідролат — 90 мл 
- амодиметикон — 3 мл 
- олія мигдалю солодкого — 2 мл 
- комплекс глікосфінголіпідний — 2 мл 
- глутатіон — 1,5 г 
- алое-віра концентрат — 1 мл 
- пептид Syn-Coll — 1,5 мл 
- трилон-Б — 0,05 г 
- арістофлекс — 0,25 г 
- ксантан-люкс — 0,5 г 
- ефірна олія гіркого мигдалю — 5 крапель 
- ефірна олія грейпфрута — 5 крапель 
- консервант феноксиетанол — 0,3 мл 
У теплому гідролаті розчинити глутатіон, трилон-Б. Далі вводимо гелеутворювачі (ксантан-люкс і арістофлекс) і міксером загелюємо склад до однорідності. Потім вводимо алое і амодиметикон, а також мигдальну олію. Після додаємо пептид, ефірну олію і консервант. 

Матуючий крем «Літній варіант», 50 г 

Ефект матовості шкіри досягається за рахунок застосування магнію оксиду: ця пудра вбирає в себе надлишок шкірного сала, а набір косметичних агентів підтримує цю матовість протягом дня. Літній варіант крему добре діє як підкладка під мінеральну вуаль. 
Антиоксидантну властивість крему підкріплено ДМАЕ і пептидною допомогою. 
- гідролат — 42 мл 
- комплекс глікосфінголіпідів — 2 мл 
- ДМАЕ — 2 г 
- олія камелії — 3 мл 
- олія кісточок малини — 0,25 мл 
- емульгатор «Ксильянс» — 3 г 
- вітамін Е олійний — 0,25 мл 
- пептид Syn-Hyсan — 1 мл 
- магнію оксид — 1 г 
- амодиметикон — 2 мл 
- консервант феноксиетанол — 0,3 мл. 
На водяній бані-1 підігріваємо олію камелії і емульгатор, на водяній бані-2 гріємо гідролат і розчиняємо в ньому термостабільний бітартрат (ДМАЕ), після змішуємо фази і, збиваючи міксером емульсію, тут же вводимо глікосфінголіпідний комлекс. При температурі 60˚С він утворює корисну ліпосомну емульсію, яка може проносити активи глибше до шкіри. 
Після утворення ніжної емульсії вводимо амодиметикон, олію малини, вітамін Е і пептид. Збиваючи, додаємо легку магнієву пудру. Після закінчення процесу консервуємо крем. 

Крем-бальзам для зневодненої шкіри «Баланс», 100 г 

Баночка цього крему врятує зневоднену шкіру: не просто напоїть вологою з Aquaxyl, але і допоможе утримати її в глибинах епідермісу. Воскова плівочка і ліпосомна емульсія на глікосфінголіпідах швидко відновлять водно-жировий баланс. 
Зневоднена шкіра добре реагує на цей крем вдень і вночі, підбирайте зручний вам режим, не забувайте вбирати залишки серветкою. Цим кремом зручно розбавляти потужні третіноїнові формули. 
- гідролат — 90 мл 
- комплекс глікосфінголіпідний — 2 мл 
- ланолін фармакопійний — 3 г 
- цетилпальмітат — 2 г 
- віск лотоса — 1 г 
- олія чаульмугри — 2 мл 
- емульгатор «Емульактів-Ізо» — 4 г 
- фукогель — 3 мл 
- актив зволожуючий Aquaxyl — 2 мл 
- СО2-екстракт буркуну — 0,25 мл 
- ефірна олія кедра атласського — 5 крапель 
- ефірна олія рясту — 4 краплі 
- ефірна олія гіркого мигдалю — 4 краплі 
- ефірна олія лимона — 3 краплі 
- консервант феноксиетанол — 0,3 мл. 
На водяній бані-1 розплавити квітковий віск, цетилпальмітат, олію, ланолін і емульгатор. На водяній бані-2 гріємо гідролат. Після досягнення обома фазами приблизно однакової температури (62-65˚С) змішуємо їх міксером. Глікосфінголіпіди вводимо в гарячу емульсію, інші активи — в остигаючу. Найостаннішими вводять ефірні олії та консервують ароматний крем. Після охолодження він приємно загусне. 

Молочко «Універсал-2016», 100 мл 

Молочко легко всмоктується і залишає відчуття атласної шкіри. Живить, зволожує, захищає від окислювальних реакцій за допомогою вітаміну С. Отже, універсальний косметичний помічник для будь-якої зони тіла. Олії у складі некомедонні, а емульгатор — найніжніший. 
- гідролат — 80 мл 
- силікон SeraSoft — 5 мл 
- комплекс глікосфінголіпідний — 5 мл 
- олія аргана — 2 мл 
- олія авокадо — 3 мл 
- вітамін С стабілізований — 1,5 г 
- пептид Leuphasyl — 3 мл 
- емульгатор «Емульактів-Ізо» — 5 г 
- ефірна олія м'яти — 10 крапель 
- ефірна олія лайму — 7 крапель 
- ефірна олія ялівцю — 3 краплі 
- консервант пресервасол — 1 мл. 
На водяній бані-1 підігріти олії і розтопити в них емульгатор, ввести до повного розчинення вітамін С. 
На водяній бані-2 підігріти гідролат і змішати його з гарячою жирною фазою, почати збивати і відразу ж додати глікосфінголіпідний комплекс. Важливо вводити його при 60˚С, тоді корисні глікосфінголіпіди утворюють ліпосомну емульсію, яка глибоко проникає в шкіру. У остигаючу емульсію слід ввести пептид, силікон, ефірні субстанції. Законсервувати молочко