Парфуми своїми руками

Рецепти парфумів

Тверді парфуми «Петигрен і мигдаль», 10 г

Тверді парфуми будуть служити вам довго: їх аромат складно назвати гучним, оскільки концентрація ефірних олiй в них не особливо висока. Однак ви завжди можете підсилити її — воскова основа парфумів витримає все.
Користуватися твердими парфумами потрібно вміти: їх наносять в абсолютно крихітнiй кількості на точки пульсації. Це за мочками вуха, в підколіннiй ямці, на зап'ясті або біля ліктя — одним словом, там, де температура шкіри завжди трохи вища. Саме цей ефект змушує духи постійно «працювати» і створювати п'янкий фльор.
- віск вибілений — 3 г
- какао-масло — 2 г
- олія мигдалю — 2 г
- ефірна олiя апельсина солодкого — 20 крапель
- ефірна олiя петигрену — 10 крапель
- ефірна олiя мигдалю гіркого — 5 крапель
- ефірна олiя неролі — 3 краплі
- ефірна олiя кедру — 2 краплі.
На водяній бані розтопити віск, батер, ввести рідку олiю мигдалю. Зняти з бані, влити в підготовлену баночку, швидко вкапати ефірні субстанції, енергійно перемішуючи. Готові духи повинні остигати рівно годину без кришки. Коли вони повністю охолонуть, можна накрити їх.

Олiйнi парфуми «Сади Версалю», 15 мл

Олiйна основа для парфумів використовується з давнiх давен, цей рецепт народився на Сході. Такі парфуми зручно зберігати в роликовому флаконі: аплікатор тонко наносить їх на шкіру і запобігає псуванню формули в пляшечці.
Починаючись цитрусовою нотою, аромат парфумів переходить в вербенне звучання, завершуючись пачулями.
- олiя мигдалю — 10 мл
- циклометикон — 3 мл
- діетилфталат — 10 крапель
- ефірна олiя пачулів — 20 крапель
- ефірна олiя апельсину гіркого — 10 крапель
- ефірна олiя вербени лимонної — 3 краплі
- ефірна олiя шавлії — 2 краплі.
Олійні парфуми зробити найпростіше: для початку потрібно змішати олію і циклометикон, після ввести ефірні компоненти і фіксатор діетилфталат. Залишити в темному місці на два тижні: аромат стане глибше і не таким різким.

Парфумована вода EDP «Escentric Molecules 01», 20 мл

Духи Escentric Molecules 01 власноруч — це реальність. Рецепт їх простий, як і все геніальне. Потрiбен парфумерний концентрат Iso E Super, ДЕФ і спирт найвищої якості. Готові парфуми будуть упаковані в скляний флакон-спрей.
Концентрація цих парфумів відповідає градації EDP — 15% запашної речовини, але вона може варіюватися і до 30%, вирішувати вам. Ще один важливий момент: після закінчення змішування залиште парфуми в темному місці на два тижні, їм необхідно дозріти.
- молекула Iso E Super — 3 мл
- спирт — 16,8 мл
- діетилфталат (ДЕФ) — 0,2 мл
У флаконі-спреї змішати спирт і запашну молекулу, ввести фіксатор аромату ДЕФ. Залишити настоюватися далеко від сонячних променів. При необхідності - відфільтрувати.

Парфуми «Скандинавія», 20 мл

Аромат юності, легкості, безтурботності — ось опис відчуттів від цих парфумів. Концентрація запашних речовин тут становить 25%, що відповідає градації парфумів, однак її можна збільшити до 40%, якщо аромат припав до душі.
- геліонал — 5 мл
- ефірна олiя вербени лимонної — 0,3 мл
- ефірна олiя пачулів — 0,2 мл
- спирт — 13,5 мл
- аромафікс — 1 мл
Змішати аромафікс і спирт, ввести ефірні олIї, ретельно змішати. Після додати геліонал і перелити у флакон. Через два-три тижні зможете оцінити свої нові парфуми з вражаюче свiжим ароматом, що нагадує простори Скандинавії і прохолодну блакить неба. При необхідності - відфільтрувати.

Одеколон «Fahrenheit», 50 мл

Класичний чоловічий аромат, який увійшов в історію. Головну ноту в «Fahrenheit» грає ветивер і шкіра, тому кумарин як відтіняючий аромат і фіксатор запаху тут буде доречний.
- парфумерна віддушка «Fahrenheit» — 4 мл
- спирт — 44 мл
- аромафікс — 2 мл
- кумарин, 10%-вий розчин — 1 крапля.
Змішати аромафікс і спирт, ввести розчин кумарину і змішати. Додати парфумерну віддушку і перелити у флакон-спрей. Через два тижні нота кумарину закріпить аромат одеколону і він набуде благородного звучання і стійкостi на шкірі. При необхідності - відфільтрувати.

Туалетна вода EDT «Champs Elysées», 50 мл

Легкi пахощі — завдання туалетної води, концентрація запашної речовини в ній невисока. Туалетні води влiтку дуже популярнi, отже, освіжаюча вода «Champs Elysées» буде чудовим варiантом для носіння вдень.
- парфумерна віддушка «Champs Elysées» — 2 мл
- спирт — 46 мл
- аромафікс — 2 мл
- гліцерин — 2 мл
Змішати аромафікс, спирт i парфумерну віддушку, ввести гліцерин і енергійно змішати. Перелити у флакон-спрей. Через два тижні парфумерний ансамбль «Champs Elysées» остаточно сформується. При необхідності - відфільтрувати.

Міст для тіла «Мускус і пачулі», 100 мл

Міст для тіла несе подвійну службу: зволожує шкіру і покриває її найтоншим ароматом. Ефірні олiї тут підібрані з урахуванням ніжних пахощів, підкріплених крихітним вiдсотком мускусу.
- вода підготовлена ​​— 70 мл
- спирт — 20 мл
- гліцерин рослинний — 5 мл
- кетон мускусу, 1%-вий розчин — 1 мл
- аромафікс — 1 мл
- ефірна олiя апельсину — 1,5 мл
- ефірна олiя грейпфруту — 1 мл
- ефірна олiя пачулів — 0,5 мл
У спирті змішати ефірні олiї, додати розчин мускусного кетону і аромафікс. Після перемішування ввести гліцерин — він подовжує аромат на шкірі і зволожує її. Готову ароматну суміш розбавити водою і перелити в зручний флакон-спрей. При необхідності - відфільтрувати.