Арбутин, бета

Арбутин, бета

Крем-очищення «Арбутин і фіалка», 100 г

Крем-очищення виконує подвійну функцію: готує шкіру до подальшого вибілюючого догляду (маска, тонік, сироватка) і стягує пори. Трохи крему наносять на вологу шкіру, можна використовувати ватний диск, це зручно. Зробивши ніжний масаж по шкірі, змийте водою і освіжіть її тоніком.
- гідролат ромашки — 64 г,
- арбутин — 2 г,
- пантенол — 5 г,
- емульгатор ГМС — 8 г,
- олія авокадо — 7 г,
- олія мигдалю — 7 г,
- ПАР Mousse de Sucre — 5 г,
- СО2-екстракт фіалки — 5 крапель,
- ефірна олія рясту — 8 крапель,
- ефірна олія м'яти — 7 крапель,
- ефірна олія петигрена — 5 крапель,
- консервант Сепіцид — 1 м
У теплому гідролаті ромашки розчинити арбутин, ввести пантенол і ПАР, трохи змішати. На водяній бані дочекатися розплавлення емульгатора в оліях, після чого з'єднати жирну фазу з водною.
Енергійно змішавши, отримуємо емульсію, в яку введіть СО2-екстракт, ефірні олії та консервант. Ароматний крем для очищення шкіри готовий.

Крем відбілюючий «Глутатіон і арбутин», 50 г

Відбілюючий крем для обличчя на ніжному пшеничному емульгаторі донесе біоактивні речовини — глутатіон і арбутин, в глибини епідермісу. Зволожуючу властивість гарантує Xpertmoist, поживну — ланолін, а омолоджуючу — кавовий екстракт. Універсальний крем: простий і дієвий догляд за схильною до гіперпігментації шкірою.
- гідролат кульбаби — 22 мл,
- гідролат солодки — 20 мл,
- СО2-екстракт зеленої кави — 0,1 мл,
- амодиметикон — 3 мл,
- емульгатор «Ксильянс» — 3 г,
- ланолін рослинний — 2 г,
- сквалан — 2 мл
- актив зволожуючий Xpertmoist — 2 мл,
- глутатіон — 2 г,
- арбутин — 1 г,
- вітамін С стабілізований — 0,5 г,
- ефірна олія троянди — 3 краплі,
- консервант Пресервасол — 1 мл.
На водяній бані-1 розтопити ланолін і сквалан, емульгатор і вітамін С.
На водяній бані-2 підігріти гідролат і розчинити в ньому арбутин і глутатіон.
Після досягнення обома фазами однакової температури водну фазу вливаємо в жирну тонкою цівкою, міксер за 3 хвилини перетворює суміш в глянсувату емульсію.
У міру збивання слід ввести амодиметикон, Xpertmoist і СО2-екстракт кави. Після додати ефірну олію троянди, законсервувати і перелити в зручний флакон. У міру остигання крем ще трохи загусне — в складі є структуратор ланолін.

Тонік освітлюючий «Арбутин», 50 мл

Тонік входить в серію косметики з арбутином, що освітлює шкіру. Ніжний аромат троянди дарує фенілетиловий спирт, середньомолекулярні сіль гіалуронової кислоти зволожує шкіру і вирівнює тон.
- гідролат м'яти — 30 мл,
- гідролат лаванди — 20 мл,
- арбутин — 1 г,
- гіалуронат натрію середньомолекулярний — 0,05 г,
- актив зволожуючий Aquaxyl — 0,5 мл,
- спирт фенілетиловий — 1 мл,
- консервант Сепіцид — 6 крапель.
В суміші гідролатів розчинити арбутин і гіалуронат натрію, ввести актив, спирт і консервант. Тонік готовий, його також зручно тримати в пляшечці-спреї.

Гель-антиоксидант для тіла «Арбутин і вітамін С», 100 г

Гель з антиоксидантною дією містить стабілізований вітамін С і відбілюючий арбутин: в парі їх дія посилюється. Гель відмінно підходить як для шкіри тіла, так і для зволоження рук і обличчя: швидко вбирається і дарує шкірі м'якість. Екстракт кореня лопуха багатий селеном і цинком, а паприка відмінно підтягує шкіру.
- гідролат м'яти — 50 мл,
- гідролат ромашки — 40 мл,
- гідрованс — 5 мл,
- ксантан-Люкс — 0,7 г,
- емульгатор «Емульактів-Iзо» — 3 г,
- олія кокосу — 5 мл,
- арбутин — 1 г,
- вітамін С стабілізований — 1 г,
- СО2-екстракт паприки — 3 краплі,
- СО2-екстракт кореня лопуха — 5 крапель,
- пептид Syn-Ake — 4 мл,
- амодиметикон — 4 мл,
- ефірна олія троянди — 3 краплі,
- консервант Сепіцид — 1 мл.
На водяній бані-1 підігріваємо олію кокоса, вітамін С і емульгатор. На водяній бані-2 трохи підігріваємо гідролати, куди вводимо арбутин, гідрованс, додаємо ксантан і енергійно збиваємо міксером до гелевої консистенції.
Далі водну фазу вводимо в жирну, постійно працюючи міксером. Після досягнення консистенції текучого гелю, вводимо активи: СО2-екстракти, ефірну олію і пептид. Законсервувавши, переливаємо гель у флакон.

Маска відбілююча «Омолодження з арбутином»

Арбутинове відбілювання шкіри найбільш дієве, якщо регулярно використовувати маски. Для посилення омолоджуючого ефекту в масці використовується квітковий пилок. В період міжсезоння така маска повинна стати щотижневим ритуалом: тонус, гладкість і приємний вологий відблиск шкіри прикрашає будь-яку жінку. Маска відмінно прибере синяву під очима, якщо покласти її на вашу улюблену сироватку.
- батер маракуї — 5 г,
- олія пінника лугового — 1 мл,
- арбутин — 0,2 г,
- ліпофолк — 0,5 мл,
- пудра троянди — 1 г,
- пилок квітковий — 1 г,
- ефірна олія пальмарози — 1 крапля.
Маска готується одноразово. На водяній бані розтопити батер і диспергувати в ньому квітковий пилок. Після вмішати олію пiнника і ліпофолк, додати арбутин, пудру троянди і ефірну олію. Отриману ароматну пасту нанести на обличчя і шию на 15-20 хвилин. Про шкіру рук теж не забуваємо.
Змиваємо маску гідрофільною олією (вона швидко прибирає зі шкіри жовтуватий колір від пилку). Освіживши шкіру тоніком, наносимо відбілюючий крем або сироватку.

Сироватка відбілююча «Арбутин і алое», 50 мл

Сироватка допоможе відбілити наявні пігментні плями, а також буде вашим захистом при активному сонці. Сироватка найкраще діє в нічний час: арбутин проносить зволоження глибоко в шкіру і вирівнює тон обличчя.
- арбутин — 2 г,
- актив зволожуючий Xpertmoist — 2 мл,
- алое-віра концентрат — 2,5 мл,
- гідролат алое — 50 мл,
- арістофлекс — 0,4 г,
- ефірна олія лимону — 10 крапель,
- ефірна олія рясту — 5 крапель,
- ефірна олія неролі — 3 краплі,
- консервант феноксиетанол — 0,5 мл.
У теплому гідролаті розчинити арбутин, ввести гелеутворювач арістофлекс і енергійно перемішати міксером. Чим вище температура гідролату, тим швидше відбувається утворення гелю. В готовий гель завести по краплях концентрат алое і Xpertmoist, ефірні олії.
Законсервувати формулу і перелити в зручний дозатор.