Пілінг: FAQ
Пілінг давно став звичною процедурою для обличчя і тіла, формул пілінг-розчинів придумано безліч, проте є визнані фаворити. Це фруктові кислоти, ретинол і ферменти. Космецевтика давно відзначила, що кислоти набагато ефективніше працюють в ансамблі, а ретинол непогано підсилює дію низькомолекулярної гліколевої кислоти. FAQ по темі «Поверхневий пілінг» викладено нижче, розглянемо докладніше наші формули, види і застосування відлущуючих складів для шкіри. Тема пілінгів актуальна — на дворі осінь, а це період неактивного сонця і активного пілінгу.
Який шкірі потрібен пілінг?
Пілінг важливий для будь-якої шкіри, важливо вибрати режим. Щадний поверхневий пілінг, наприклад, це просто активна маска за великим рахунком. Шкіра лущитися не буде, оскільки опіку як такого не було. Правило хімічного або кислотного пілінгу просте: чим глибше потрібно оновити шкіру, тим потужніше і довше експозиція пілінгу на шкірі. При щотижневому нанесенні 2-3 шарів наших розчинів шкіра не буде виглядати травмованою, але якщо ви вирішили провести серединний пілінг з багатошаровим відлущуванням, резонно все ж звернутися до косметолога.
Шкірі потрібен пілінг не стільки для лущення, скільки для регулярного оновлення та потужного зволоження. Саме це гарантують наші розчини для пілінгу.
Який вид пілінгу вибрати?
Пілінги бувають різні, в основному, вони діляться на серединні і поверхневі (по глибині дії), а також на хімічні і АГК (за діючою речовиною). Магазин «Зульфія» пропонує розчини для проведення поверхневого пілінгу — це самий розумний вид ексфоліаціі в домашніх умовах. Втім, косметологи із задоволенням беруть наші розчини, щоб проводити ними серединний пілінг: більш травматична процедура повинна проводитися вмілою рукою та під наглядом фахівця.
Пілінг-розчини з нашого магазину — це склади, чия формула перевірена десятиліттями. Сміливо можете користуватися будь-яким складом і підбирати власну схему підтримки краси і ніжності шкіри. Ці концентровані професійні формули можна використовувати не тільки в чистому вигляді для пілінгу як такого. У невеликих концентраціях ці склади вхожі в лінійку щоденного косметичного догляду: тоніки і міцелярні води (фруктові пілінги), предпілінг-формули і лосьйони від вростання волосків (саліциловий пілінг і формула Джеснера), нічні сироватки і креми від целюліту (ретинолово-гліколевий і лактобіоновий).
Які показання для поверхневого пілінгу?
Показання для поверхневого пілінгу — це не тільки естетичні недоліки шкіри, яких жінки прагнуть позбутися. Легкий АГК-пілінг несе глибоким шарам шкіри вологу і прискорення поділу клітин, отже, омолодження й тургор. Тому поверхневий регулярний пілінг раз на місяць — це розумна альтернатива серединному пілінгу раз на рік. Дискомфорту при поверхневому мінімум, а ефект очевидний.
Основні показання для поверхневого пілінгу — це велика кількість пігментних плям на шкірі, фотостаріння, плями від вугрової висипки, розширені пори-кратери. Дерматологи часто рекомендують при фолікулярному гіперкератозі проводити час від часу АГК-пілінг — такий догляд послаблює прояви хвороби. Вульгарні вугри або ж нерівна текстура шкіри після них — ще одне показання для курсу пілінгу хімічними або фруктовими активами.
Пілінг відмінно тонізує шкіру: комплексний відлущувальний вплив, що проводиться на регулярній основі, змінює навіть найзанедбаний стан шкіри в кращу сторону.
Як доглядати за шкірою після пілінгу?
Догляд за шкірою після пілінгу неодмінно заснований на потужному зволоженні шкіри ззовні: гель-алое з низькомолекулярним гіалуронатом натрію стане вашою паличкою-виручалочкою в першу добу. Будь-який пілінг — це опік шкіри. Проведення пілінгу — це вміле і дозоване обпалення шкіри розчином фруктових кислот або іншою хімічною речовиною. Ось чому поверхневий пілінг — найрозумніше рішення проблем зі шкірою. Такий варіант пілінгу не змусить вас сидіти вдома тиждень, як після серединного відлущування, оскільки опік буде слабенький.
Після пілінгу важливо використання біотоніка-нейтралізатора, який зупиняє дію активної речовини на шкірі. Змивши пілінг-речовину водою, протріть шкіру нейтралізуючою формулою і зробіть зволожуючу маску: альгінати або гель алое-віра швидко заспокоять почервонілу шкіру.
Сильний опік після пілінгу вимагає постійного зволоження і нанесення гелів протягом 48-72 годин мінімум. Черга оклюзійних складів і поживних кремів приходить трохи пізніше. Втім, при поверхневому пілінзі нашими розчинами потужного опіку бути не повинно. Серед новинок відділу «Пілінги» знаходяться найпопулярніші формули: Джеснера, лактобіоновий, саліциловий, ретинолово-гліколевий.
Пілінг Джеснера з 42%-вим вмістом кислот став легендою: цей розчин косметологи люблять за мінімальне пошкодження шкіри і максимально можливий результат. Легко застосовувати, легко доглядати за обробленою шкірою, приємно спостерігати ефект протягом півроку щонайменш: шкіра рівна, зволожена, оновлена та чиста. Навіть один курс з 5-7 процедур відчутно оновить шкіру і ущільнить дерму.
Пілінг лактобіоновий з 50%-вим вмістом кислоти — універсальний розчин для новачків і тих, хто хоче навчитися вдома проводити відлущувальні косметичні процедури. Розчин стане надійним помічником при «поплившому» овалі обличчя, допоможе зупинити фотостаріння і приборкати «старечу гречку» на руках і декольте. Якщо не знаєте, який з пілінгів вибрати, сміливо беріть цей — їм можна користуватися цілий рік.
Пілінг саліциловий з 30%-вим вмістом цієї кислоти посилений і лимонною кислотою: так ефект глибокого зволоження шкіри могутніше. Пілінг легендарною саліцилкою (β-гідроксикислотою) відмінно зарекомендував себе, склад його простий і зрозумілий. Ідеальний для тих, хто хоче оновити шкіру після важкої боротьби з вуграми, наприклад. Нерівності шкірного мікрорельєфу швидко сходять, а пори значно стягуються після курсу саліцилового пілінгу.
Пілінг ретинолово-гліколевий з 5% ретинолу і 20% низкомолекулярної гліколевої кислоти відмінно зволожує шкіру, підходить для щотижневої профілактики старіння шкіри. Всього два-три шари щосуботи — і шкіра весь тиждень виглядає пружно і дихає легко. Заслуга цієї пари (ретинол і гліколева кислота) в омолодженні шкіри і ліфтинзі високо оцінена дерматологами — чи не є це еліксиром молодості для зовнішнього застосування?