Пептиди в косметиці від зморшок та плям

Пептиди в косметиці від зморшок та плям


   Пептиди нового покоління можуть творити чудеса, якщо звернутися до їхньої допомоги вчасно: зазвичай пептидний крем стає мастхевом років у 35. В цей період процеси регенерації в організмі мимоволі починають сповільнюватися, тому сприяння пептидів ззовні стає вельми доречним. Як біоагенти пептиди більш життєздатні та переносять згубний для білків вплив (термообробку, кисле середовище, високий тиск), тому вже не перше десятиліття використовуються в різних сферах: в косметології, у фармакології, спорті та медицині.
   Чому шкіра втрачає свою еластичність і свіжість після тридцяти? Це природний процес окислення клітин, який зупинити неможливо, проте уповільнити під силу. Пептиди з їх малою молекулярною масою здатні проникати в самі глибини шкіри, перешкоджаючи окислювальним процесам і склеюванню колагенових і еластинових волокон.
   Крем від зморшок навколо очей на біоміметичних пептидах — чудовий засіб, який гарантує шкірі свіжість і пружність. Регулярне застосування косметичних засобів на пептидах дарує шкірі не тільки антивіковий захист, а й глибоке зволоження. Просте правило — сироватка, нанесена під крем, забезпечить епідермі гладкість, ніжність, свіжість. Маска від зморшок з пептидами здатна віддалити старіння шкіри, оскільки забезпечує шкіру критично важливими «будматеріалами» для здоров'я клітин. Навіть мала дещиця пептидної речовини, регулярно використовувана в косметичному догляді, буде корисна і приємна шкірі.

Принцип дії пептидів як геронтопротектора

   Принцип дії пептидів заснований на їх натуральності, здатності проникати якомога глибше в шкіру, діяти розслабляючи на активні лицьові м'язи. Таким чином, збільшується запас міцності та молодості шкірного покриву. Геронтопротекторна властивість пептидних речовин обумовлена ​​їхньою взаємодією з клітиною і здатністю заповнювати дефіцит білка в ній. Старіння організму нерозривно пов'язане з пептидним дефіцитом і зниженням працездатності клітин. Звідси висновок: якщо організм не відчуває нестачі в пептидах, то і білка буде в достатній кількості. А білок — це найголовніший будівельний матеріал для клітин.
   Рецепти косметики з пептидами зазвичай прості, водорозчинні низькомолекулярні речовини легко вводяться в різні формули — як правило, пептиди виготовляються у вигляді водних і водно-гелевих розчинів. Пептидну субстанцію прийнято вводити в уже остиваючу емульсію, таким же чином можна збагачувати і готові промислові креми.
   Як доглядати за шкірою для того, щоб витягти максимум користі від пептидної допомоги? Мабуть, найважливішим етапом в косметичному догляді є очищення. Ваше завдання — визначити тип шкіри та її стан і користуватися відповідними формулами. Завжди доречна допомога ензимів, які ніжно і непомітно «з'їдають» з поверхні шкіри віджилі клітини, надаючи їй ковток свіжого повітря і полегшуючи активним речовинам сироваток і емульсій проникнення в глибини епідермісу. Грамотне очищення і тонізація плюс пептидний догляд зберігають здоров'я шкірі, роблячи її свіжою, гладкою і сяючою.

Пептидна сироватка для бюста «Об’єм і тонус», 50 мл

   Пептидна сироватка з вівсяним молочком робить шкіру м'якою, гладкою і сяючою — таку антиоксидантну дію важко не помітити. В'янучій шкірі ця сироватка допоможе повернути певний об’єм не тільки в районі грудей, але і на вилицях, щоках, підборідді. Вітамін С тут дуже важливий для немолодої шкіри, а зволоження фукус-гелем ніколи не завадить. У запропонованій формулі задіяний консервант-зволожувач на кокосовій основі, що сприяє утриманню вологи в шкірі.
- гідролат гамамелісу — 44 мл
- арістофлекс — 0,2 г
- пептид Adifyline — 1 мл
- пептидний комплекс Hilurlip — 1 мл
- вітамін С стабілізований — 0,3 г
- сквалан — 1 мл
- молочко вівсяне — 2 мл
- фукогель-1000 — 2 мл
- консервант AMTicide Coconut — 1 мл.
У сквалане розчинити пептид Hilurlip і стабілізований вітамін С. У підігрітому гідролаті загелити арістофлекс і ввести пептид Adifyline, вівсяне молочко і фукогель-1000. Змішавши обидві фази, енергійно струшуємо сироватку, її консистенція буде легкою і неліпкой. Законсервувавши готову сироватку, переливаємо її в дозатор.

Пептидний гель «Від мімічних зморшок», 50 мл

   Пептидний гель за своєю активною дєю нічим не поступається класичній сироватці, а його склад ви можете поліпшити парою крапель олії (гель на базі арістофлексу може прийняти і вдвічі більше зазначеної кількості олії). Огіркова вода, яку взято в якості водної фази, універсальна для будь-якого типу шкіри. Дует пептидів спрямований на розгладження наявних зморшок, шовкова пудра у формулі також виступає омолоджуючим компонентом. Ніжний гель надає шкірі матовість і глибоко зволожує.
- гідролат огірка — 42 мл
- арістофлекс — 0,2 г
- пептид Matryxil Synthe'6 — 1 мл
- пептид Matrixyl 3000 — 3 мл
- олія ягід годжі — 1 мл
- пудра шовку мікронізована — 2 г
- фукогель-1000 — 2 мл
- консервант AMTicide Coconut — 1 мл.
У теплому гідролаті загелити арістофлекс, додати шовкову пудру, пептиди і фукогель-1000. У готовий гель по краплях вводимо олію годжі і консервуємо готовий засоб.

Пептидний крем «Біоміметик нічний», 55 г

   Пептидний крем вбереже шкіру від передчасного старіння, забезпечивши її не тільки зволожуючими компонентами, а й потужними біоактивами. Водну основу емульсії становить гель на гіалуронаті натрію — його низькомолекулярна природа ідеальна для пептидів. Комбучка допомагає виштовхнути зморшки назовні і посилити ефект розгладження шкіри. Ніжний емульгатор і фукогель-1000 надають крему ніжну й легку консистенцію: емульсія вбирається миттєво.
- гіалуроновий гель низькомолекулярний 1% — 40 мл
- емульгатор «Емульактів-Iзо» — 5 г
- тригліцериди — 3 г
- комбучка — 2 г
- пептид Syn-Hycan — 1 мл
- пептидний комплекс від зморшок Leuphasyl — 3 мл
- фукогель-1000 — 2 мл
- консервант AMTicide Coconut — 1 мл.
У гіалуроновому гелі розчинити комбучку, додати туди пептиди і фукогель, перемішати. У підігрітих триглицеридах розчинити емульгатор, змішати енергійно обидві фази.
Гіалуроновий гель 1%-вий приготувати простіше простого: 0,5 г гіалуронату натрію розвести в 50 мл води або гідролату.

Пептидний тонік «Пружність», 100 мл

   Пептидний тонік стане в нагоді тим, хто хоче доглядати за шкірою в омолоджуючому і оздоровлюючому ключі. Ягідний гідролат стане основою тоніка, а невеликий відсоток пептидів подбає про регенерацію. Рукола має тонізуючу дію, сприяє звуженню пор, а фукогель посилить зволожуючу дію. Ніжний аромат троянди тоніку забезпечує фенілетиловий спирт (він ще й консервує склад).
- гідролат малини — 90 мл
- пептидний комплекс від зморшок Leuphasyl — 1 мл
- пептид Eyeseryl — 2 мл
- гідролізат листя руколи — 2 мл
- фукогель-1000 — 4 мл
- фенілетиловий спирт — 1 мл.
У гідролаті розчинити всі компоненти, струснути і законсервувати ароматним фенілетилом.

Пептидний крем «Від пігментних плям», 55 г

   Пептидний крем допоможе позбутися від пігментних плям: натуральний склад і оновлюючий шкіру кофеїн відбілює шкіру. Пептиди Аргірелін і Матріксил в парі підсилюють своєї дію, а поліфеноли винограду закріплять ліфтинг-дію крему.
- гідролат софори — 40 мл
- кофеїн, олійний мацерат зеленої кави — 1 мл
- емульгатор «Емультікс» — 2 мл
- пептид Argireline — 4 мл
- пептид Matrixyl 3000 — 3 мл
- фукогель-1000 — 4 мл
- поліфеноли винограду — 1 мл
- ефірна олія лимону — 5 крапель
- ефірна олія пальмарози — 4 краплі
- ефірна олія петигрену — 3 краплі
- консервант феноксиетанол — 0,25 мл.
Змішати з гідролатом фукогель-1000, пептид Argireline і поліфеноли. Ретельно змішати рідкий емульгатор з кофеїном, додати ефірні олії. Далі влити водну фазу в олійну, перемішати мініміксером і законсервувати ароматний крем.

Масажна олійка «Об’єм для губ», 5 мл

   Як змусити губи стати пухкими, зволоженими і готовими для нанесення найяскравої помади? Пептидна олійка на основі Хілурліпа допоможе: одна-дві краплі олії та масаж м'якою щіточкою зроблять шкіру губ м'якою і гладкою як ніколи. Час від часу можете доглядати губи цієї олійною процедурою.
- олія насіння шипшини — 2 мл
- олія насіння броколі — 1 мл
- сквалан — 4 мл
- вітамін Е олійний — 3 краплі
- пептидний комплекс Hilurlip — 2 краплі.
У роликовому флаконі змішати компоненти, енергійно струснути. В якості ароматизатора можна ввести 1-2 краплі апельсинової олії або олієрозчинного вкусоароматизатору.