Папіломи і бородавки: видалення і рецепти

Папіломи і бородавки: видалення і рецепти

   Папіломи і бородавки на шкірі — це прояви вірусу, який налічує близько двох сотень варіацій, живе цей вірус в організмі 70% населення планети. Сучасній людині доступна будь-яка панель аналізів для визначення точного типу вірусу і комплексного лікування бородавок, особливо якщо проблема набула масштабного характеру. Однак в домашніх умовах позбутися від пари-трійки випадкових бородавок цiдком можливо. Головними засобами для боротьби з цією проблемою є ефірні олiï та рослинні екстракти.

   Видалити бородавку в домашніх умовах завжди допомагали ефірні олiï туї, полину, чорнобривців, листя кориці, каяпута, ялиці, сосни, гвоздики, м'яти перцевої, евкаліпту, материнки (орегано), чайного дерева, чебрецю, лимону, шавлії мускатноï, ромашки римської, сантолiни кипарисоподібноï, а також лаванди. СО2-екстракти календули, чистотілу, ехінацеї та глоду також відмінно зарекомендували себе як засіб для винищення папілом. Олiï куркуми, нiму і імбиру стануть чудовою базою для розведення ефірних олiй і складання формули для винищення бородавок.

   Об'єднує всі ці натуральні засоби одне — їх противірусна і дезинфiкуюча міць, адже в ефірних олiях і СО2-екстрактах зосереджено максимально можливу кількість біологічно активних речовин. Ось чому в чистому вигляді для винищення бородавок ці субстанції потрібно застосовувати акуратно, точково, регулярно.

   Перш ніж приступити до усунення бородавки або папіломи, корисно проконсультуватися з дерматологом, особливо якщо бородавок на тілі сила-силенна. Огляд фахівця і повний анамнез, підкріплений результатами лабораторного аналізу, прояснять причину виникнення папілом і подальшу стратегію з їх викорінення: рідкий азот, лазер, хімічні препарати на лужнiй основі або ж народні методи.

   Найлегше виводиться свіжа бородавка: тканини не встигають загрубiти, тому в таких простих випадках рятує ефірна олiя лимону або чайного дерева в чистому вигляді.

Видалення бородавок ефірною олією

   Видалення бородавок починається з очищення шкіри і підготовки потрібної ділянки до процедури припікання. Для цього необхідно вимити руки, а шкіру протерти медичним спиртом або iзопропілом. Після цього можна приступати безпосередньо до припікання: ватною паличкою, просоченою чудо-складом, припікаємо наріст протягом 10-20 секунд, здорові тканини при цьому не зачіпаємо. Після бородавку заклеюють пластиром на весь день, а на ніч його знімають при бажанні. Припікальну процедуру проводять 3-4 рази на день до повного позбавлення від грубої тканини: зазвичай бородавка або папілома просто відпадають.

   Після того, як бородавка відсохла і відвалилася, важливо обробляти свіжу шкіру під нею спецiальною сумiшшю з лаванди і чайного дерева, рецепт «Життя без бородавок» можна знайти нижче. Такий догляд профілактує повернення бородавки в цьому місці: повна локальна перемога над вірусом вам забезпечена.

   Ефект натуральних противірусних олiй та екстрактів заснований на їх здатності губити віруси і стимулювати оновлення шкіри. Якщо звичний косметичний догляд містить крихітний відсоток ефірноï олiï туї, то для випалювання бородавки знадобиться доза потужніша. Однак суміші ефірних олiй для видалення бородавок зазвичай базуються на жирних оліях: жожоба, мигдаль, абрикосова кісточка, а також більш активні — куркума, імбир, нiм. Антивірусна чи антиоксидантна дія біологічних активів ефірних олiй при цьому анітрохи не знижується.
   Корисним побічним ефектом застосування ефірних олiй в косметичному догляді є посилення місцевого імунітету шкіри — при схильності до бородавок цей аргумент є беззаперечним.

Рецепти для видалення бородавок і папілом

Олія «Видалення бородавки», 10 мл
Олія допоможе за тиждень-другий позбавитися від свіжої бородавки, яка з’явилася так недоречно. Дрібна папілома теж боїться потужної туї. У рецепті можна замінити тую на полин таврійський.
- олія абрикосової кісточки — 5 мл
- олія куркуми — 5 мл
- ефірна олiя туї — 5 крапель
- ефірна олiя лимону — 10 крапель
У пляшці темного скла змішати олiï і струснути, підписати флакон. Важливо пам'ятати, що тую або полин (субстанції, що містять туйон) не можна використовувати при вагітності.

Олія «Від старих бородавок», 10 мл
Олія досить потужна, вона виводить застарілі бородавки, які так вам набридли. Потужний засіб для знищення підошовних бородавок, склад заодно дезодорує стопи та взуття.
- олія жожоба — 10 мл
- ефірна олiя лимону — 3 краплі
- ефірна олiя чайного дерева — 3 краплі
- ефірна олiя евкаліпту — 3 краплі
- ефірна олiя гвоздики — 3 краплі
У пляшці темного скла змішати олiï і струснути, підписати склад.

Олія «Життя без бородавок», 10 мл
Олійна суміш з лаванди і чайного дерева (в рівних частинах) допомагає профілактувати появу нових наростів на старому місці. Противірусна терапія є вкрай важливим кроком після того, як бородавку винищено. Протягом 15-20 днів обробляйте ділянку свіжої шкіри цією сумішшю двічі в день — формула не тільки зміцнює імунітет шкіри, але і пахне приємно.
- олія мигдалю — 6 мл
- олія нiму — 4 мл
- ефірна олiя лаванди — 8 крапель
- ефірна олiя чайного дерева — 8 крапель
У пляшці темного скла змішати олiï і струснути, підписати флакон.

Олія для чутливої ​​шкіри «Від бородавок і наростів», 10 мл
Олія для дітей і тих, чия шкура надто чутлива: в цьому випадку процес винищення наросту займе більше часу, зате шкіра не буде гостро реагувати на аромотерапевтичний метод. Ті, хто чекати не має наміру, може використовувати суміш ефірних олій без імбиру і мигдалю (транспортної бази).
- олія імбиру — 5 мл
- олія мигдалю — 5 мл
- ефірна олiя грейпфруту — 4 краплі
- ефірна олiя лаванди — 4 краплі
- ефірна олiя чебрецю — 4 краплі
У пляшці темного скла змішати олiï і струснути, підписати.

Фітоекстракт «Від бородавок і папілом», 10 мл
Фітоекстракту на базі олії чорного кмину містить тріо фітоекстрактів, які не просто гублять вірус папіломи, але і стимулюють іммунет шкіри, допомагаючи організму подолати вірус і поступово очистити шкіру від несподіваних локальних зроговіння.
- полісорбат-80 — 5 мл
- олія куркуми — 5 мл
- СО2-екстракт календули — 3 краплі
- СО2-екстракт кмину чорного — 3 краплі
- СО2-екстракт ехінацеї — 3 краплі
У полісорбатi-80 розчинити СО2-екстракти, змішати з базовими олiями.

Спирт саліциловий «Як видалити бородавку», 10 мл
Спирт саліциловий в концентрації 10% забезпечує кератолітичну дію: потужно відлущує наріст шар за шаром. Ефірна олія лимону і базиліку забезпечують антивірусний вплив і надають складу приємний запах.
- спирт ізопропіловий — 10 мл
- кислота саліцилова — 1 г
- ефірна олiя лимону — 6 крапель
- ефірна олiя базиліка — 4 краплі.
У спирті розчинити кристалики саліцилової кислоти, додати ефірні олiï, енергійно струснути.

   Як бачите, рецепти для видалення бородавок нескладні, головне — проводити регулярні припікання, не даючи бородавці вкоренитися і розростися. Пам'ятайте, що противірусна та іммунномодулююча властивість ефірних олій благотворно позначається на здоров'ї шкіри.