Сонцезахисна косметика для волосся

Косметичні компоненти, які можуть виступати УФ-фільтром в косметиці для волосся, знати корисно. Основними гравцями є квіткові воски (олива, касія, лотос) і хімічні речовини (ОМ-цинамат, оксибензон) — якщо мова йде про спреї та експрес-догляд за волоссям. Однак ніхто ще не відміняв користь йогурту, СО2-екстрактів і білкових гідролізатів для посилення міцності волосяного стрижня. Чим щільніше й здоровіше саме волосся, тим простіше його захищати.

  На пляжі самим затребуваним санблоком для волосся виступає водний або олійний спрей, до його складу зазвичай входить ОМ-цинамат, діоксид титану, оксібензон. Ці компоненти забезпечують не тільки захист волосу від агресії УФ-променів, але й зволоження з живленням, що теж важливо для здоров'я шевелюри.

  Отже, коротко резюмуємо: сонцезахисна косметика для волосся не обмежується лише нанесенням спрея перед виходом на пляж, важливо дбати про волосся, живити його масками і зволожувати кондиціонерами. Маленька хитрість наостанок: крихітний відсоток міки серициту в кондиціонер для волосся додасть шевелюрі голлівудського блиску та допоможе відбивати УФ-промені ще ефективніше.

Рецепти сонцезахисної косметики для волос

Сонцезахисна олійка для волосся «Фітопляж», 100 мл

   Сонцезахисну олію на базі корисних броколі і аргани посилено хімічним УФ-фільтром: ОМ-цинамат довів свою ефективність і безпеку. Невелику кількість цієї сухої олійки потрібно нанести на долоні і розподілити по волоссю, пасмо за пасмом. Тоді при купанні олійка буде проявляти свої водовідштовхувальні властивості, а при загорянні — санблокові.

- циклометикон — 90 мл,

- олія аргана — 4 мл,

- олія броколі — 0,5 мл,

- кератин олієрозчинний — 0,5 мл,

ОМ-цінамат — 5 мл.

   Змішати компоненти у флаконі або спреї, енергійно струснути. При бажанні можете капнути кілька крапель свого улюбленого парфумного концентрату або ефірної олії, хоча косметика для пляжу традиційно створюється без інтенсивного аромату — через спеку він може змінитися не на краще.

Сонцезахисний спрей для волосся «Виноградні поліфеноли», 100 г

   Спрей забезпечить зволоження і УФ-захист, антиоксидантний вплив поліфенолів допоможе уникнути пошкодження волосся. Після купання в морській воді необхідно оновлювати захист волосся, щедро зрошуючи його сонцезахисним складом.

- гідролат граната — 87 г,

- актив зволожуючий Aquaxyl — 5 г,

- порошок перлів гідролізований — 3 г,

поліфеноли винограду — 2 г,

- поліквартерніум-7 — 0,7 г,

- геліонал — 0,3 г,

- консервант SynerCide Asian Fusion — 2 г.

  У гідролаті розчинити перловий порошок, додати інші компоненти і геліонал для аромату. Законсервований склад перелити в спрей. Користуватися перед виходом на сонце, після пляжних купань і просто для полегшення розчісування волосся — формула з перлами відмінно розплутує вузли і розгладжує стрижень.

Сонцезахисний флюїд для волосся «Безтурботне літо», 100 г

   Незмивний сонцезахисний флюїд — знахідка для літа! Його гіалуронова складова потужно зволожує стрижень волосини, а ультратонка шовкова міка підсилює УФ-дію. Наносять флюїд на волосся, просушені рушником, одразу після миття: засіб економно витрачається, ваше завдання лише максимально рівномірно обробити пасма, особливо кінчики. Змивати склад не потрібно, формула легка.

- оксибензон — 3 г,

ОМ-ціннамат — 3 г,

- гідролат насіння моркви — 47 г

- гідролат огірка — 40 г,

- гіалуронат натрію високомолекулярний — 0,05 г,

- арістофлекс — 0,2 г,

- гуар шовковий — 0,2 г,

- міка шовкова ультратонка — 3 г,

- амодиметикон — 1 г,

- олія насіння моркви — 0,5 г,

- ефірна олія лимону — 15 крапель,

- ефірна олія кедра атласського — 3 краплі,

- ефірна олія неролі 3% -ве — 1 крапля,

- консервант SynerCide Asian Fusion — 2 г.

   У теплій суміші гідролатів залишити набухати гуар, гіалуронат, арістофлекс, після потрібно збити міксером цей гель. Далі розчинити в олії кристалики оксибензону, додати ОМ-циннамат і змішати міксером з гелем. В результаті отримаємо ніжний текучий склад, цей флюїд потрібно посилити мікою, амодиметиконом, ефірними оліями та консервантом.

  Сподіваємося, наші рецепти і поради допоможуть підтримати здоров'я і красу волосся впродовж усього літа!Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку