Пептиди в косметології і найвдаліші їх комбінації

Пептиди в косметології і найвдаліші їх комбінації

   Років десь після тридцяти пептиди в косметиці стають звичною справою, але до цього віку до такої сильної артилерії звертатися не слід. Авжеж, є винятки — шкіра генетично схильна до раннього старіння або міміка надмірно активна. Багато панянок з покерфейсом до 45+ років можуть не знати що таке зморшки, в той час як студентки-третьокурсниці акторських вузів вже щосили користуються кремами з пептидами-біоміметиками. У житті всяке буває, але ударні дози пептидів років до тридцяти краще не використовувати.

   Пептиди в косметології мають різні цілі, але вдала комбінація цих речовин може творити зі шкірою дива. Якщо ви маєте намір створити для себе активну сироватку, то пам'ятайте головне правило: для видимого ефекту пептидна активна фаза повинна становити 15-20%, ніяк не менше. Іншими словами, 4/5 чарівного серума становить база, а 1/5 — комбінація пептидів.

   Зорієнтуємо вас в найбільш дієвих формулах пептидної косметики, нижче представлено орієнтовні мультипептидні склади для боротьби за моложаву й пружну шкіру.

Комбінація пептидів «Ліфтинг», %

Syn-tacks — 1

- TimeCode — 1

- PerfectionPeptide P3 — 0,5

- Ameliox — 3

- Matrixyl 3000 — 1

- Leuphasyl — 7

X50 Myocept — 0,5

- Syn-ake — 2

Комбінація пептидів «Від зморшок», %

ChroNoLine — 1

- Royalepigen P5 — 2

- Ameliox — 1

- Argirelinе — 2

- Matrixyl 3000 — 1

- Leuphasyl — 3

- X50 Myocept — 1

- Syn-Hyсan — 2

- Matryxil Synthe'6 — 2

- L-карнозин — 1

Комбінація пептидів «Омолодження повік», %

TimeCode — 1

- PerfectionPeptide P3 — 1

- Ameliox — 3

- Argirelinе — 2

- Eyeseryl — 1

- Syn-coll — 2

- Syn-Hyсan — 2

   Число пептидів в кожній формулі представлено по максимуму, однак скоротити його завжди можна — впевнені, що наші читачі швидко зорієнтуються у пептидному розмаїтті.

   Купити пептид, який найбільш задовольняє потребам шкіри, завжди можна в нашому інтернет-магазині: широкий асортимент допоможе вибрати кілька пептидів для майбутнього омолоджуючого крему.

   Хочете дізнатися більше про пептиди і цілі кожного з них? Слідкуйте за оновленнями блогу «Зульфії»: наші косметологи приготували чимало корисної та унікальної інформації про найсвіжіші тенденції пептидної косметики.