Ізофлавони бамбука

Ізофлавони бамбука

Міцелярна вода для жирної шкіри «Бамбукова», 50 мл

   Міцелярна вода з розкішним компонентом — ізофлавонами бамбука, благотворно діє на шкіру. Жирній шкірі допомагає тримати пори стягнутими. Струсіть пляшечку з міцеляркою, змочіть ватяний диск і пройдіться по шкірі: склад з шовком і бамбуком зніме нестійкий макіяж, освіжить і зволожить. Залишки засобу можна прибрати водою або тоніком.

- гідролат розмарину — 40 мл

- олія пінника лугового — 2 мл

- полісорбат-20 — 2 мл

- полісорбат-80 — 2 мл

ізофлавони бамбука — 4 мл

- пудра шовку — 0,5 г

- ефірна олія розмарину — 4 краплі

- ефірна олія м'яти — 4 краплі

- ефірна олія лаванди — 2 краплі

   Олію пенника змішати з полісорбатами, ввести ефірні компоненти. У гідролаті розчинити шовкову пудру, додати ізофлавони бамбука. Змішати водну фазу з масляною, ретельно збовтати і перелити в зручний флакон. Без консерванту склад може зберігатися при кімнатній температурі не довше 4 тижнів.

Сироватка для вій «Бамбуковий активатор», 50 мл

   Посилення росту вій — важливий етап осінньо-зимового догляду за собою, як правило в цей час вії випадають частіше. Склад також корисний для ущільнення волоска і надання йому блиску: ізофлавони бамбука і трипептид біотин підсилюють дію один одного.

   Як застосовувати сироватку: наносити вранці та ввечері на чисті вії, особливо опрацьовуючи лінію вій. Для брів такий догляд теж вітається — нерозумно відмовлятися від подвійної б'юті-користі.

- вода очищена — 40 мл

ізофлавони бамбуку — 5 мл

- пептид Widelash — 1 мл

- аристофлекс — 0,3 г

- консервант феноксиетанол — 0,2 мл.

   У теплій воді загельте аристофлекс, збивши гель до однорідності, потім ввести активи (пептид та ізофлавони), перемішати. Після того, як формула законсервована, шприцем переливаємо склад у спецтару зі зручною щіточкою.

Зволожуючий міст для шкіри і волосся «Нано-догляд», 100 мл

   Міст (англ. mist) швидко увійшов в наш косметологічний ужиток. Розчин скидається на звичайну воду, але ця вода жива: нанорозмірний гіалуронат натрію (наногіалуронат) отримано інноваційним шляхом — ферментуванням. Це надає йому дивовижну силу проникнення в шкіру, ось чому будь-який розчин на наногіалуронаті швидко вбирається і інтенсивно забезпечує шкіру (волосся) живлющою вологою впродовж ще кілька годин.

   Цей міст відмінно зволожує не тільки шкіру, але і волосся. Корисно зволожувати їм шкіру голови — такий нано-догляд перешкоджає як надмірній сухості скальпа, так і масності при коренях волосся. Універсальний спрей!

- гідролат огірка — 93 мл

- гіалуронат натрію нанорозмірний — 0,5 г

- актив зволожуючий Aquaxyl — 4 мл

ізофлавони бамбуку — 1 мл

- консервант SynerCide Asian Fusion — 2 мл.

   Грунтовно збити порошок гиалуронату натрію в гідролатi (міксер тут ідеальний), потім ввести інші компоненти по черзі, збовтати, законсервувати і перелити в спрей.

Гель-гідратант «Бамбуковий», 10 г

   Потужна зволожуюча властивість ізофлавонів бамбука стане порятунком для сухої шкіри губ. Зазвичай така проблема загострюється влітку: вітер і сонце іноді втомлюють епідерміс. Гель-гідратант миттєво заспокоює і розгладжує шкіру губ, після такого зволоження можна закріпити ефект — нанести щільний олійний бальзам на ланоліні або батері алое.

ізофлавони бамбуку — 1 г

- готовий гель алое-віра — 9 г

- смакоароматизатор водорозчинний — 5 крапель.

   Змішавши гель та ізофлавони, вводимо смакоароматизатор. Консервувати настільки малу кількість гелю не будемо — він витратиться швидко. Але якщо зробите об’єм побільше, додайте в формулу консервант AMTCide Coconut — він і від псування охоронить, і зволоження додасть.

Стартер на ультрагіалуроновій базі «Гідратант 24/7», 100 мл

   Стартер — родич тонізуючого розчину, це універсальна зволожуюча водичка. Iдея прийшла до нас з Азії, швидко прижилася і з задоволенням застосовується як спрей для освіження шкіри протягом дня, а також як розчин для тканинних масок. Головний компонент — ультра-низькомолекулярний гіалуронат натрію, що дарує шкірі глибоке і тривале зволоження, знімає почервоніння і лущення.

   Ультрамалий розмір молекул цього компонента забезпечує інтенсивне зволоження: шкіра виглядає чудово, вона насичена вологою і спокійна як удав.

   Як застосовувати стартер? Регулярна турбота про шкіру на базі ультрагіалуронового стартеру виглядає так: після очищення шкіри потрібно швидко промокнути обличчя рушником і тут же нанести на шкіру кілька крапель стартера. Притискаючи долоні до обличчя, ніжно «вдавите» живлющу вологу в шкіру. Японські косметологи запевняють, що ефект зволожуючого стартера буде 100%-вим, якщо наносити його протягом 3 секунд після вмивання-промокання води зі шкіри.

   Відмінно зволожує кінчики волосся, неодмінно випробуйте ультра-формулу для догляду за шевелюрою як перед, так і після миття волосся.

- гідролат кави — 75 мл

- гідролат березового листя — 18 мл

ізофлавони бамбука — 5 мл

- кислота молочна 80% — 1 мл

- гіалуронат натрію ультра-низькомолекулярний — 0,7 г

- аристофлекс — 0,3 г

- консервант АМТСide Coconut — 1 мл.

   У гідролатi загелити міксером гіалуронат натрію і аристофлекс, після збагатити формулу іншими активами і законсервувати. Флакон з тонким дозатором буде ідеальною косметичної тарою для стартера.

Пептидна сироватка «Ліфтинг і зволоження», 50 мл

   Збалансований вміст трьох пептидів робить сироватку мультіцільовою: ліфтинг-ефект, зволоження глибоких шарів шкіри, що в'яне, стимуляція вироблення нативного колагену, розгладження мікрорельєфу епідерми.

- гідролат вівса — 20 мл

- гідролат огірка — 15 мл

- аристофлекс — 0,2 г

- актив зволожуючий Aquashuttle — 5 мл

ізофлавони бамбуку — 4 мл

- пептид Syn-Coll — 3 мл

- пептид — Syn-Tacks — 1 мл

- пептид — TimeCode — 1 мл

- феноксиетанол — 0,2 мл.

   В суміші тепленьких гідролатів збити до гелевого стану аристофлекс. Далі ввести по черзі всі компоненти і законсервувати сироватку. Її гелева консистенція ідеальна для флакона з дозатором.

Сироватка відбілююча «Арбутин і бамбук», 50 мл

   Ріденька текстура — то, що потрібно шкірі в будь-яку пору року, адже вбирається засіб миттєво. Щільні живильні креми ніхто не скасовує, але зволожувально-відбілюючий засіб з арбутином швидко зробить шкіру рівною, чистою, спокійною.

   Ізофлавони бамбука — представник інноваційної ферментативної косметики, надають складу приємні тактильні відчуття і виконують важливу транспортну роботу з доставки відбілюючого арбутину куди треба. Тріо ефірних олій та пептид Melanostatinе забезпечать боротьбу з гіперпіментацією, а гамамелісова база прекрасно пом'якшує шкіру.

   Сироватка відбілить пігментні плями, краще за все вона діє в нічний час: вже через три тижні ви відзначите, що шкіра обличчя стала рівнішою, світлішою, ніжнішою.

- гідролат гамамелісу — 40 мл

ізофлавони бамбука — 5 мл

- пептид Melanostatinе — 4 мл

- арбутин — 1 г

- арістофлекс — 0,3 г

- ефірна олія лимону — 10 крапель

- ефірна олія кедра атласського — 5 крапель

- ефірна олія пальмарози — 1 крапля

- консервант АМТСide Coconut — 0,5 мл.

   У теплому гідролаті розчинити арбутин, ввести гелеутворювач аристофлекс і енергійно перемішати міксером. Чим вище температура гідролата, тим швидше він загелиться. В готовий гель завести бамбукові ізофлавони, пептид, ефірні олії. Законсервувати сироватку, перелити в зручний флакон.