Пептид як революційний засіб утримання молодості шкіри

Пептид як революційний засіб утримання молодості шкіри

   Пептиди викликали фурор в косметичній сфері більше 15 років тому і продовжують свою тріумфальну ходу.

Сьогодні ці низькомолекулярні речовини доступні кожному — отже, поговоримо про роль пептидів в косметиці і догляді за шкірою.

   Про те, що пептиди — це білкові ланцюжки, що звиті з декількох амінокислот, ви знаєте давно. У цій статті зосередимося на ролі цих чарівних ланцюжків у профілактиці старіння, а також на перевірених формулах пептидної косметики від зморшок.

   Косметологи давно оцінили всю міць пептидів, особливо вражає варіативність їх з'єднань. Професійні сироватки від зморшок для тих, кому за 50, складаються з двох і більше вузькоспеціалізованих пептидів, які проявляють синергію. Біоміметик плюс волюмінайзер гарантують ефект «виштовхування» зморшок зсередини і посилення тургору шкіри. Відбілюючий пептид в поєднанні з ботокс-подібним і зволожуючим пептидом забезпечить ефект ліфтингу. Найбільш дієві пептидні суміші можуть складатися з п'яти-десяти пептидів, які здійснюють всебічне управління станом шкіри.

У чому сила пептидів для старіючої шкіри?

   Сила пептидів — в їх крихітному розмірі, він дозволяє їм лавірувати і вбудовуватися в «вузькі» місця в клітині, адже в організмі пептид не сидить склавши руки, він постійно носиться туди-сюди, переносячи критично важливу інформацію від клітини до клітини. Пептид — це цілодобовий страж здоров'я і молодості. Саме завдяки пептидам в зрілому віці можна віддалити старіння, тому пептидна косметика не втрачає популярності, скоріш, навпаки.

   Нанорозмірнїсть білкового ланцюжка — ось гарантія легкого проникнення пептидів крізь шкіру до більш глибоких тканин, в цьому весь сенс пептидних сироваток. Є й інші білки, скажете ви — колаген, еластин, кератин — їх важливість в косметиці складно переоцінити. Все вірно, але розмір молекул перерахованих білків куди більші пептидів, тому вони можуть діяти лише на поверхні епідерми. Однак це не заважає їм постійно бути присутнім в формулах косметики від зморшок: синергія пептидів і колагену відмінно себе зарекомендувала в догляді за в'янучою шкірою.

   Як же зробити в домашніх умовах чудові засоби, які допоможуть віддалити старіння? Пропонуємо пару нових рецептів, заснованих на потужних зволожуючих властивостях гіалуронової кислоти і пептидів.

Рецепти пептидних сироваток від старіння

Сироватка пептидна «Від зморшок», 70 г

   Поживна сироватка на чарівному Амісолі та пептидах робить потрійну роботу: ущільнює шкіру, розгладжує її та виштовхує зморшки зсередини. Навіть після тижня застосування результат очевидний, гріх не побалувати таким розкішним складом й руки. Завдяки пептидним ланцюжкам, метаболізм клітин епідермісу посилюється, процес регенерації йде швидше.

   Віск лимону, дбайливо введений в рецептуру, не дозволяє шкірі втрачати вологу, відмінно пом'якшує і разом з ефірними оліями цитрусових надає сироватці ніжний натуральний аромат.

- гідролат м'яти — 30 г

- гідролат календули — 20 г

- гіалуронат натрію ультранизькомолекулярний — 0,1 г

- Амісол-Тріо — 2 г

- олія аргана — 2 г

- віск лимону — 0,5 г

- емульгатор «Ксильянс» — 4 г

- ізофлавони бамбука — 5 г

- пептид Voluform — 0,5 г

- пептид Syn Coll — 2 г

- пептид Leuphasyl — 5 г

- CO2-екстракт кокосу — 0,5 г

- СО2-екстракт ехінацеї — 0,25 г

- ефірна олія грейпфрута — 5 крапель

- ефірна олія неролі — 2 краплі

- консервант AMTCide Coconut — 1 г

На водяній бані-1 розтопити лимонний віск, додати олію, Амісол і емульгатор, а також розчинити пептид Voluform.

На водяній бані-2 підігріти гідролати з гіалуронатом і изофлавонами, змішати з масляною фазою, збиваючи 2 хвилини міксером. У готову емульсію вводять активи при постійному перемішуванні: пептиди, СО2-екстракти, ефірні олії. Законсервувавши готову сироватку і дочекавшись її повного остигання, переливаємо в вакуумний флакон.

Сироватка пептидна «Від гусячих лапок», 45 г

   Легка ніжна сироватка миттєво всмоктується в шкіру, надаючи гладкість. Пептидний мікс гарантує дбайливий догляд і розгладження неглибоких мімічних зморшок навколо очей і на скронях. З гусячими лапками борються відразу три омолоджуючих пептида плюс потужні зволожуючі компоненти.

- гідролат граната — 35 г

- емульгатор «Емультікс» — 3 г

- олія зеленої кави — 9 крапель

- олія пінника лугового — 6 крапель

- комплекс від зморшок Cova B-trox — 0,05 г

- міка шовкова ультратонка — 3 г

- гіалуронат натрію ультранизькомолекулярний — 0,1 г

- пептидний комплекс Syn-ake — 0,5 г

- пептид TimeCode — 1 г

- пептид Argireline — 3 г

- актив зволожуючий Xpertmoist — 0,5 г

- консервант AMTCide Coconut — 0,5 г

   Сироватка готується холодним способом. Спочатку готуємо водну фазу (гіалуронат натрію і комплекс від  зморшок збиваємо в гідролаті та вводимо зволожуючий Xpertmoist). Олії та «Емультікс» перемішуємо паличкою до однорідного стану, після чого змішуємо з водною фазою і збиваємо. Вводимо пептидний мікс, міку, енергійно перемішуємо і консервуємо.