Екстракт равликового слизу сухий, 100%

Екстракт равликового слизу сухий, 100%

 Флюїд від зморшок «Равликовий слиз», 50 г

   Ніжний крем з гіалуронатом натрію відмінно розгладжує і зволожує шкіру. Равликовий екстракт і комплекс СО2-екстрактів дарують шкірі комфорт і свіжий вигляд.

- гідролат або вода — 35 г

- емульгатор «Емультікс» — 4,5 г

- сквалан — 4 г

- комплекс СО2-екстрактів «Зволоження» — 2 г

- олiя насіння петрушки — 1 г

- олiя насіння шипшини — 1 г

екстракт равликового слизу — 1 г

- гіалуронат натрію низькомолекулярний — 1 г

- консервант феноксиетанол — 0,5 г.

   Завдяки інноваційному емульгатору, флюїд готується легко і просто, навіть без нагрівання. Сквалан, олії, Емультікс і комплекс СО2-екстрактів змішуємо до однорідності, далі вводимо гідролат з розчиненим у ньому равликовим екстрактом і гіалуронатом натрію. Гомогенізуємо міксером, консервуємо, після чого готовий флюїд переливаємо в вакуумний флакон.

 Гель «Равликовий 2%», 100 г

   Равликовий гель в концентрациії 2% є ідеальним для шкіри: зволожить, розгладить, заспокоїть, зніме подразнення після гоління. Завдяки ізофлавонам та Кемідермові, гель знімає почервоніння з шкіри, послаблює прояви куперозу і дерматозу.

   Як застосовувати гель на равликовому слизу: невелику кількість ніжно вбити в шкіру (розмазувати по шкірі його не прийнято).

- гідролат — 90 г

- аристофлекс — 0,5 г

екстракт равликового слизу — 2 г

актив зволожуючий Kemiderm NMF Vegetale — 1,5 г

- ізофлавони бамбуку — 5 г

- консервант AMTCide Coconut — 1 г.

   В одній частині гідролата дати набрякнути арістофлексові, в іншій — розчинити равликовий сухий екстракт та ізофлавони. Змішати обидві частини, збити грунтовно міксером до гелевого стану. Після консервації перекласти готовий гель в зручну для вас косметичну тару.

 Бальзам равликовий «Для сухої шкіри», 100 г

   Бальзам на равликовому слизу має приємну густу консистенцію, склад оновлює і глибоко зволожує шкіру. Цей універсальний крем створює на поверхні епідермісу ніжну воскову плівку, що допомагає шкірі зберігати вологу і знімає відчуття стягнутості.

   Бальзам можна використовувати як блендер для вашого третиноїнового нічного крему: розбавляти навпіл дуже зручно.

- вода або гідролат — 80 г

- сквалан — 4 г

- ланолін фармакопійний — 3 г

- віск туберози — 1 г

- емульгатор «Емульактив-Iзо» — 4 г

актив Kemiderm NMF Vegetale — 4 г

екстракт равликового слизу — 2 г

- комплекс СО2-екстрактів «Зволожуючий» — 1,7 г

- ефірна олiя рясту — 4 краплі

- ефірна олiя петигрена — 4 краплі

- ефірна олiя лаванди — 2 краплі

- консервант феноксиетанол — 0,3 г.

   На водяній бані-1 плавимо жирну фазу (віск, сквалан, ланолін, емульгатор). На водяній бані-2 гріємо гідролат з розчиненим у ньому равликовим екстрактом. Коли обидві фази досягли однакової температури, проводимо гомогенизацию емульсії за допомогою міксера.

   На завершальній стадії вводимо комплекс СО2-екстрактів, Kemiderm NMF Vegetale, ефірні олії. Остигаючи, бальзам приємно густіє, зберігати його зручніше в баночці.

 Міцелярна вода «Равликова», 100 г

   Равликова міцелярна вода підійде будь-якому типу шкіри. Ватний диск, просочений цим ніжним очищуючим засобом, допоможе зняти з шкіри забруднення і неводостійку косметику. Залишки міцеляркі з шкіри можна зняти тоніком.

- гідролат винограду — 85 г

- олiя аргани — 3 г

- полісорбат-20 — 3 г

- полісорбат-80 — 2 г

екстракт равликового слизу — 1 г

- актив зволожуючий Aquaxyl — 5 г

- консервант AMTCide Coconut — 1 г.

   Олiю змішати з полісорбатами, паралельно в тепленькому гідролаті розчинити сухий екстракт, ввести Aquaxyl. Змішавши водну фазу з масляною, додати консервант і енергійно збовтати — міцелярна вода на равликовому слизові готова.

 Маска равликова «Експрес-догляд»

   Маска допоможе шкірі заповнити дефіцит вологи: комфортне зволоження, антиоксидантний ефект і поліпшення клітинного дихання після 15-хвилинної маски гарантовані.

   Потужна ремінералізуюча дія плюс пом'якшення вівсом робить шкіру молодшою. Регулярне використання равликової маски особливо показано при розбалансованій шкірі.

екстракт равликового слизу — 0,5 г

- пудра вівса — 5 г

- пудра лаванди — 5 г

- глина расул — 2 г

- йогурт-концентрат — до консистенції плинної пасти

   У йогурті залишити набухати глину рассул, пудри вівса, лаванди. Екстракт равлика потрібно попередньо розчинити в ложечці води, після ввести його в йогурт. Ретельно вимішана маска наноситься на обличчя на 15-20 хвилин, змивається теплою водою.

 Шампунь для сухого волосся «Равликовий», 100 г

   Делікатно очищаючий шампунь, приготований на «зелених» ПАР, що забезпечують не тільки миття волосся, а й зволоження шкіри голови. Потужна зволожуюча фаза з равликовим слизом, ізофлавонами та хітозаном благотворно діє на стрижень волосини, а Procapil зміцнює коріння.

   Комплексний догляд, крем-піна і зволожена шкіра голови — ось чим нам подобається цей шампунь.

- гідролат любистку — 40 г

- ПАР децілглікозід — 25 г

- ПАР Genagen 3B — 25 г

екстракт равликового слизу — 2 г

- хітозан рідкий — 5 г

- актив Procapil — 1 г

- ізофлавони бамбука — 1 г

- кислота молочна — 3 краплі

- консервант AMTCide Coconut — 1 г.

   У гідролаті розчинити сухий равликовий екстракт, бамбукові ізофлавони і хітозан, змішати з ПАРами, ввести актив Procapil. Якщо потрібно, доводимо формулу до рівня рН 5,5 (молочною кислотою) і консервуємо готовий склад.