Гіалуронат натрію: як правильно вмонтувати його в косметику

Гіалуронат натрію: як правильно вмонтувати його в косметику

   Гіалуронат натрію — чудо-сіль гіалуронової кислоти, що останім десятиліттям став надією і опорою натуральної косметики. Відкрили користь гіалуронату розумахи японці, а сьогодні будь-який житель планети може оцінити користь цього природного зволожувача.

   Купити гіалуронову кислоту, точніше, її натрієву сіль, можна в магазині «Зульфія», на вітрині представлено аж п'ять її різновидів. Як розпізнати потрібну вам? Як правильно вводити в косметику? Який гіалуронат для чого? Відповіді на всі ці питання даємо нижче.

Які бувають різновиди гіалуронату натрію

   Зробимо коротку вижимку з опису кожного виду гиалуронату натрію, їх в «Зульфія» аж п'ять. Перелічуємо їх в порядку зниження молекулярноï ваги, ось вони, красені.

   Високомолекулярний (2,5х106) — відмінно доглядає за поверхнею шкіри, ідеальний для гелів, до того ж, може надати водному розчину певну вʼязкість. Розгладжує, зволожує і забезпечує випещений вид. Ідеальний для праймерів на водній основі, зволожувача під мінеральний макіяж, догляду за тілом.

   Середньомолекулярний (1,3х106) — розмір молекул практично вдвічі менше, ніж у високомолекулярного, отже, 1%-вий водний розчин буде плинніший. Проникає в шкіру набагато глибше —розмір молекул дозволяє. Вводиться в косметику без проблем, компонент водної фази емульсій, але найчастіше використовується в сироватках для всього.  Універсальний такий собі гіалуронат.

   Низькомолекулярний (0,059х106) — цей гиалуронат обожнюють косметологи, оскільки 1%-вий гель (називається гель, але на вигляд просто водичка) здатний за одну ніч реанімувати навіть найсухішу і найзневодненішу шкіру. І волосся, до речі, теж. Використовується в потужних зволожуючих засобах, легко комбінується з іншими зволожуючими активами, посилюючи їх дію.

   Нанорозмірний (0,010-0,050х106) — розмір молекул дрібніше дрібного, тому і сила проникнення в глибокі шари шкіри небувала. Один з хітів продажів магазину «Зульфія», компонент багатьох наших готових формул.

   Ультра-низькомолекулярний (8,000 дальтон) — займає особливе місце серед побратимів. Самий верткий і всепроникаючий гіалуронат натрію, ідеальний для анти-ейдж сироваток, незрівнянний для догляду за фарбованим волоссям. Отримано шляхом ферментування високомолекулярного гіалуронату натрію (див. вище), володіє фантастичною зволожуючою здатністю.

   Будь-який з п'яти перерахованих гіалуронатів можна і потрібно додавати в косметику, актив незрівнянно зволожує шкіру і може стати стрижнем будь-якої формули для будь-якого типу шкіри. Зволоження багато не буває, до того ж сіль гіалуронової кислоти корисна не тільки шкірі, але і волоссю. Пробували гіалуроновий гель-кондиціонер для волосся? Багато втратили, любі друзі. Рецепт лежить тут, називається «Сяйво».

Який гіалуронат натрію для чого застосовувати?

   Не обов'язково мати під рукою всі пʼять видів солей гіалуронової кислоти. Навіть з одним гіалуронатом ви можете створити цілу лінійку засобів для шкіри і волосся.

   Рецепти з гіалуронатом натрію зорієнтують вас у способі введення в косметику. Традиційно гіалуронат вводиться в водну фазу емульсій. Косметологи люблять використовувати в одному засобі кілька видів гіалуронату — так досягається комлексний ефект, і шкіра починає сяяти здоровʼям.

   Не забувайте, що догляд за нігтями на гіалуронці — один з найдієвіших методів відновлення нігтьової пластини. Після нарощування або шеллаку майстри манікюру радять зволожувати нігті й кутикулу саме гіалуроновими сироватками. Комбінуйте високо- і ультранизькомолекулярний гіалуронат для швидкого відновлення нігтя і стимуляції нігтьового матриксу.

Як зробити косметику на гіалуронаті натрію?

   Зволожуючий актив відмінно розходиться у воді, і чим вищою є молекулярна вага натрієвої солі, тим густішим буде її водний розчин. На практиці тільки 1%-вий високомолекулярний гіалуронат більш-менш схожий на гель, всі інші 1%-ві розчини гіалуронату нагадують воду й тільки. Але вода ця жива, панянки! 

   Технологи рекомендують робити гіалуронові розчини за годину до створення емульсій або іншоï косметики. Солі натрію потрібна годинка для того, щоб рівномірно розподілитися, після години «набухання» в воді потрібно збити водний розчин міксером, нехай він і схожий на воду.

Чи можна комбінувати різні види гиалуроната натрію

   Потрібно! На цьому підприємливі та розумні японці базують свою інновацію — 3D і навіть 4D-гіалуронат натрію. Такий мегагіалуронат натрію геніальний, як все просте — це просто коктейль гіалуронату з різною молекулярною вагою.

   Догляд за шкірою на базі такого міксу відрізняється всебічним глибоким зволоженням, більшого шкірі й бажати не варто!

   Впевнені, що ви оцінили ту небувалу комбінаторность, яку дарує гіалуронова кислота і пʼять її солей. Вдалих вам гіалуронових сесій і гладкоï зволоженоï шкіри — з такими активами не пропадете!