Діетилфталат (фіксатор аромату)
Закріплювач ароматів
Фіксує аромат парфумів (0,1-1%), легко розчиняє кетон мускусу (20%) і малини (10%), затребуваний для аромазасобів: олій для ванн, саше, деотальків, дифузорів. Компонент спреїв для укладання волосся.
- chat Читати відгук користувача (35)
local_shipping Безкоштовна доставка. Тільки для замовлень понад 1500 гривень - по Україні та по місту Вінниці. Докладніше
Діетилфталат (фіксатор аромату)
INCI: Diethylphtalate, DEP, фталевої кислоти Діетиловий Естер, Anozol, DPX-F5384, ESTOL 1550 Neantine, Palatinol A, Phthalol, Placidol Е, Solvanol, Unimoll, DA
Зовнішній вигляд: безбарвна прозора рідина без запаху, нетоксична
Розчинність: відмінно в спирті 96%, легко в воді, рослинній олії
Парфумерний розчинник
У парфумерії і косметиці використовується в якості фіксатора запаху - адже нам хочеться, щоб чудовий аромат зберігався якомога довше.
Стійкість залежить від відсотка вмісту особливих компонентів, які називають фіксаторами запахів. Зазвичай фіксатори не приймають участь в парфумерній композиції, хоча мають запах. Одним з найбільш відомих фіксаторів запаху є діетилфталат (ДЕФ). Як правило, 0,1-1% досить для парфумерних шедеврів.
Кетони малини (5-10%) і мускусу (15-20%) легко розчинити в ДЕФі, через пару годин речовина розчиниться без залишку.
Діетилфталат нешкідливий: він швидко метаболізується в тілі і перетворюється в моноетилфталат, не накопичуючись в тканинах. Речовина дозволена до застосування в ЄС в якості допоміжної речовини (медпрепарати і косметика).
Оскільки речовина застосовується в вкрай низькій концентрації, безумовно зацікавить тих, хто виготовляє парфумерні продукти в масштабних обсягах.
Косметичне застосування: 0,1-1%, як розчинник 25-100%
- Парфумерні композиції, мило і шампуні - 0,1-1%,
- Для ванн: олії, солі, праліне - 1-5%,
- Лак для укладки волосся, стайлінг-продукти - 2-5%,
- Деотальк, аромапудра - 0,7-1%,
- Саше і аромадифузори - 0,5-1%,
- Розчинник парфумерних кетонів, конкретів і смол - 25-100%,
- Репеленти - 0,3-1%.
Запобіжні заходи: тільки для зовнішнього застосування
Джерело: Європейська Комісія