Баночка-термос Люкс 50 мл

04143

Новий товар

Високоякісний пластик

використовується всіма косметичними брендами: зручно, красиво і економно. Доступ до внутрішньої склянки дає можливість декору косметичної тари Детальніше

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 1 бал. Ваш кошик міститиме в сумі 1 бал які можна конвертувати в сертифікат на 0,20 грн.


28,00 грн

Додати до списку бажань


Колір прозорий
Колір кришки білий
Об'єм 50 мл

Баночка-термос Люкс 50 мл

з можливістю заміни внутрішньої склянки. Високоякісний пластик використовується всіма косметичними брендами: зручно, красиво і економічно.
Об'ем: 50 мл
Матеріал: прозорий і білий пластик

Елегантна баночка для косметики класу люкс: прозора зовнішня частина і пластиковий знімний контейнер-стакан всередині. Легким рухом руки звичайна баночка перетворюється в термос: потрібно лише вставити в неї білосніжний внутрішній стакан. Кришка-гвинт надійна і проста.
Декорування такої баночки-трансформеру можна проводити двояко: клеїти етикетку або на зовнішню частину скла, або на сам пластиковий стакан. В останньому випадку етикетка не дряпається і не намокає, а красиво проглядає крізь прозорий пластик. 
 

Написати відгук

Баночка-термос Люкс 50 мл

Баночка-термос Люкс 50 мл

Високоякісний пластик

використовується всіма косметичними брендами: зручно, красиво і економно. Доступ до внутрішньої склянки дає можливість декору косметичної тари Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку